Puflar ve Benchler

Puflar ve Benchler

Puflar ve Benchler

WHATSAPP ( 0 532 369 49 14 )

Izgara görünümü:

B'Dekor Lüx Country Özel Tasarım Bench

14.000,00 ₺

Country Desenli Dekoratif Dörtgen Puf1.Sınıf malzeme ile üretilmiştir.Kumaş olarak ''özel tasarım country kuş ve çiçek desenli döşemelik kumaş'' kullanılmış olup, leke tutmayan silinebillir kumaştır.Dekoratif ve şık olarak tasarlanan pufumuzu evinizin dilediğiniz her yerinde salonunuzda , yatak odanıza, vestiyer yanlarında bench olarak kapalı balko..

Luxury Varak Detaylı Tasarım Puf

2.470,00 ₺

Luxury Varak Detaylı Tasarım Puf1.Sınıf malzeme ile üretilmiştir.Kumaş olarak ''özel tasarım varak iplikli dokuma kumaş'' kullanılmış olup,kolay temizlenebilir ve silinebillir bir kumaştır.Dekoratif ve şık olarak tasarlanan pufumuzu evinizin dilediğiniz her yerinde salonunuzda, yatak odanızda kullanıp dekorasyonunuzda fark yaratırsınız.Whatsapp hat..

Luxury Geniş Tasarım Puf

2.970,00 ₺

Luxury Tasarım Puf1.Sınıf malzeme ile üretilmiştir.Kumaş olarak ''özel tasarım varak iplikli dokuma kumaş'' kullanılmış olup,kolay temizlenebilir ve silinebillir bir kumaştır.Dekoratif ve şık olarak tasarlanan pufumuzu evinizin dilediğiniz her yerinde salonunuzda, yatak odanızda kullanıp dekorasyonunuzda fark yaratırsınız.Çapı 80cm'dir. Dekoratif s..

Luxury Dana Derisi Tasarım Puf

2.490,00 ₺

Dana Derisi Ahşap Ayak Tasarım Puf1.Sınıf malzeme ile üretilmiştir.Kumaş olarak ''mat kadife deri görünümlü döşemelik kumaşlar/dana derisi döşemelik kumaş'' kullanılmış olup,kolay temizlenebilir ve silinebillir bir kumaştır.Dekoratif ve şık olarak tasarlanan pufumuzu evinizin dilediğiniz her yerinde salonunuzda, yatak odanızda, mutfağınızda, çalışm..

Luxury Dana Derisi Tasarım Puf

2.550,00 ₺

Dana Derisi Metal Ayaklı Tasarım Puf1.Sınıf malzeme ile üretilmiştir.Kumaş olarak ''mat kadife deri görünümlü döşemelik kumaşlar/dana derisi döşemelik kumaş'' kullanılmış olup,kolay temizlenebilir ve silinebillir bir kumaştır.Dekoratif ve şık olarak tasarlanan pufumuzu evinizin dilediğiniz her yerinde salonunuzda, yatak odanızda, mutfağınızda, çalı..

Gösterilen: 1 ile 5 arası, toplam: 5 (1 Sayfa)