Goblen Chenille Döşemelik Kumaşlar

Goblen  Chenille Döşemelik Kumaşlar

GOBLEN CHENILLE  DÖŞEMELİK KUMAŞLARIN  ÖZELLİKLERİ: Yüzyılların dekorasyon alanında  vazgeçilmezi olan GOBLEN; 21. yy B'DEKOR döşemelik kumaşlarında farklı temalarda yorumlanmıştır. Tamamı ile dokuma kumaş kategorisinde olan  bu döşemelikler yüksek gramajı, uzun ömür kullanım faydası, silinebilir ve kolay temizlenebilmesi özelliği ile dikkatleri üzerine çekmektedir. Sizlerin beğenisine sunduğumuz GOBLEN Koltuk kumaşlarımızın tamamı, şönil ( Chenille) ipliklerle ve yüksek atkı sayısıyla dokunmuştur. 

Dekorasyon teması olarak; 

*COUNTRY: Bahar dalları, çiçekler, kuşlar, büyük yapraklar, tomurcuklar bu desen tekniğinde çalışılmıştır. Romantizm vurgusu olduğu gibi, wintage, sofistik ve modern renkleri de bu gruba dahil ettik. 

*OTTOMAN - ETNİK - KİLİM DESENLER : Goblen dokuma kumaşlarında 'Ottoman- Etnik' yaklaşımı ile 21. yüzyılın modern, yalın çizgisine biraz hareketlilik getirmek istedik. Yüzyıllar öncesinden gelen kültürümüzün yeni yorumlamalarında hem Selçuklu hem de Osmanlı temayı beğenilerinize sunmuş oluyoruz. 

* 21. YÜZYIL MODERN DESENLER : Bu grupta Avrupai ve minimalist dokuma klasmanları olduğu gibi, zebra, leopar, kazayağı gibi günümüzün modasına hitap eden döşemelik kumaşlar da mevcuttur. Asimetrik, bol renkli, sofistike desenleri de sizlerin beğenisine sunuyoruz. 

GOBLEN CHENILLE  DÖŞEMELİK KUMAŞLARIN  TEKNİK ÖZELLİKLERİ: 

Kumaş eni : 140 cm

Kumaş gramajı : Chenille Dokuma Goblen Desenli Kumaşların ağırlığı 1 m/tül: (140x100 cm) 750- 850 gram arasında değişmektedir. Düz kumaşların ise  700-780 gram arası değişmektedir. 

Kumaş hammaddesi : %35 Polyester, %65 Chenille 


NOT: İnternetten döşemelik kumaş alınır mı, renk tonu nasıl diye endişeleriniz varsa; kaliteye dokunmak, rengin güzelliğini ve tonunu birebir görmek için 
0 532 369 49 14 no'lu telefondan bizi arayarak NUMUNE TALEP EDİNİZ. Çekimler stüdyo ortamında ve güçlendirilmiş ışık kaynakları altında yapıldığı için ve her telefon ya da bilgisayarın çözünürlüğü ve renk parlaklığı farklı olduğu için size gelen ürün rengi ekranda gördüğünüzden bir iki ton açık ya da koyu olabilir. Kumaşlar 50-60 metrelik toplardan sizin verdiğiniz ölçülere göre size özel kesildiği için numune talep edilmeden verilen siparişlerde iade ve değişim mümkün olmamaktadır.