Koltuk Kaplama & Döşeme & Yenileme

Koltuk Kaplama & Döşeme & Yenileme

 Klasik, avangarde, spor ve modern tarzda her türlü berjer, koltuk, sandalye, ikili koltuk, üçlü koltuk, chester koltuk, köşe koltuk kaplama, döşeme, yenileme ve yüz değişimi hizmetlerini, sözleşmeli olarak zamanında teslim ilkesi ile yapıyoruz.

Sitemizde ve Bahçeşehir'deki mağazamızda bulunan kadife, keten, baskılı kadife, pano desenli kumaşlar vb. gibi birbirinden şık ve kaliteli kumaşlardan oluşan koleksiyonumuzu görmeden karar vermeyin.

Hem kumaş alımında hem de kaplama, koltuk örtüsü, yüz değişimi, yenileme ve döşemelik işçiliğinde de geçerli, tüm kredi kartlarına 12 aya varan taksit avantajlarını kaçırmayın.

İstanbul içi koltuk kaplama, yenileme, model değişimi ve döşeme işlerinizde evinizden koltuklar alınıp kaplandıktan sonra evinize teslim edilir.

Tüm işlemler profesyonel kadromuz ve kendi araçlarımızla sağlanır, herhangi bir ekstra nakliye ve montaj ücreti ödemezsiniz.

Genel olarak koltuklarınız için kullanmanız gereken kumaş miktarı ebatlara ve tarza bağlı değişkenlik göstermekle beraber aşağıdaki gibidir.

Berjer Koltuk: 6 Metre-İkili Kanepe: 11 Metre-İkili Koltuk: 13 Metre

Üçlü Koltuk (Eni 1.80 Metre) : 12 Metre-Üçlü Koltuk (Eni 2.10 Metre) : 14 Metre

Üçlü Koltuk (Eni 2.80 Metre) : 18 Metre-Kollu Sandalye: 4,5 Metre

Tekli Koltuk: 4-5 Metre-Puf: 2,5 Metre

Sandalye: 1,5 Metre-Kollu Koltuk: 7 Metre

WHATSAPP ( 0 532 369 49 14 ) HATTIMIZA KOLTUKLARINIZIN FOTOĞRAFINI ATARAK FİYAT ALABİLİRSİNİZ.