TAŞLANMIŞ NUBUK DÖŞEMELİK KUMAŞLAR

TAŞLANMIŞ NUBUK DÖŞEMELİK KUMAŞLAR

Nubuk döşemelik kumaş çeşitlerinden biri olan RETRO ; endüstriyel olarak TAŞLANMIŞ -ESKİTİLMİŞ BİR SÜET GÖRSEL  verilmiş tekstil tabanlı bir koltuk kumaşıdır .RETRO  NUBUK DÖŞEMELİK KUMAŞIMIZ TÜRKİYE 'DE ÜRETİLMİŞTİR . GURURLA TÜRK ! 

NUBUK DÖŞEMELİK KUMAŞ NEDİR ? "Nubuk veya Süet " olarak çeşitli isimlerle adlandırılan bu kumaş türü özde dayalıklı bir koltuk kumaşıdır . Teknik tekstil materyellerinden biridir . " Rashel Örme Kadife " denilen bir makinadan çıkan bir çeşit kadife bir çok tekstil işleminden geçer ( Şardon veya Zımpara -Boya - Fiksaj -Yumuşatma vb . ) Yüzey browsing makineleri ile şekillendirilir . (Nubuk kumaş imalatı için üretilmiş özel bir makinadır -Düz kadife yüzeye endüstrüyel zımpara ile değişik desenler verilir ,kadifemsi bir yüzeye sahip olunan bir deri görüntü oluşur . ) Ayrıca , Nubuk döşemelik kumaşlarda daha dayanıklı ve rijit görsel için ikinci bir kat kumaş vardır . Keçe tarzı düşünülebilecek bu kumaş ile laminasyon yapılan nubuk ; Koltuk modellerinde gördüğünüz gibi rijid bir klasmana sahip olur . 

KOLTUK KAPLAMADA NEDEN NUBUK KUMAŞ ? Döşemelik kumaş çeşitlerinin en sağlamlarından biridir . Tok , kalın ve rijit yapısı ile kaliteli bir koltuk görseli oluşur . Renkler en açık tonlarda bile etkileyicidir . Koltuk imalatında veya koltuk kaplamada alt sünger yapısını çok iyi kavradığından en ekonomik kanepelere bile göz alıcı bir klasman sağlar. Su geçirmez özelliği ile zamanla tozlanması veya lekelenme durumunda temizliği çok kolaydır .Halı leke çıkarıcı solüsyonlarından birini üzerine sıkmanız ve sonra ıslak mendil ile silmeniz yeterli olacaktir . Leke kalmaz , nemli bir bezle rahatça silinebilir . Tek dezavantajı vardır , hava geçirgenliği azdır , dolayısı ile dokunma hissi olarak diğer kumaşlara oranla biraz farklıdır ve uzun süre üzerinde uzanırsanız terletme yababilir. 

Yıllarca eskimeden duracak bir koltuksa aradığınız; RETRO NUBUK DÖŞEMELİK KUMAŞIMIZ tam size göre. Taşlanmış Nubuk Deseni özellikle modern koltuk modellerinde , retro tarzı kanepe ve berjerler ile çok iyi uyum sağlayacaktır. Amerikan tipi veya Vintage tarzı bir mobilyanız varsa ve daha modern ve dayanıklı hale getirmek isterseniz, yine RETRO NUBUK DÖŞEMELİK KUMAŞIMIZI  tavsiye ederiz. Resimlerde görülen koltuk modelinin kumaşıdır. 

 

Şirketimiz SOMETEKS LTD. 1995 yılından beri "Ev tekstili ve Teknik Kumaş " konusunda hizmet veren 24 yıllık üretici bir firmadır. İmalat yaparız, ihracat yaparız, Türkiye'de toptan bayilik veririz. Online Satış Sitemiz "B Dekor" bu uzmanlığın yeni markasıdır. Kaliteli-dekoratif-özel tasarım ev tekstil ürünlerini tüketiciye üretim fiyatları ile ulaştırabilmek yeni misyonumuz. 

NOT: İnternetten döşemelik kumaş alınır mı, renk tonu nasıl diye endişeleriniz varsa; kaliteye dokunmak, rengin güzelliğini ve tonunu birebir görmek için 
0532 369 49 14 no'lu telefondan bizi arayarak NUMUNE TALEP EDİNİZ. Çekimler stüdyo ortamında ve güçlendirilmiş ışık kaynakları altında yapıldığı için ve her telefon ya da bilgisayarın çözünürlüğü ve renk parlaklığı farklı olduğu için size gelen ürün rengi ekranda gördüğünüzden bir iki ton açık ya da koyu olabilir. Kumaşlar 50-60 metrelik toplardan sizin verdiğiniz ölçülere göre size özel kesildiği için numune talep edilmeden verilen siparişlerde iade ve değişim mümkün olmamaktadır.

 Biz nubuk döşemelik kumaşını ithal ( Çin Malı ) olarak satmıyoruz. GURURLA TÜRK MALI ...

* DİKKAT: Döşemelik kumaşlar sipariş üzerine hazırlanmakta olup, mesafeli satış sözleşmesindeki "Cayma Hakkı Kullanılamayacak Ürünler" (Madde 6/B: Tüketicinin istekleri veya kişisel ihtiyaçları doğrultusunda hazırlanan mallara ilişkin sözleşmeler) kapsamına girmektedir.

Whatsapp hattı: 0 532 369 49 14

Izgara görünümü:

Taşlanmış Nubuk Döşemelik Kumaş-Çağla Yeşil

970,00 ₺

Taşlanmış Nubuk Döşemelik Kumaş seçiminiz ise Çağla Yeşilinin evinize getireceği huzuru düşünün. Bazen dekorasyonda her şey bir arada olmaz ya, çağla yeşili nubuk döşemelik kumaş ise istisnalardan biri ! Ne demek mi istiyoruz? * Sağlam, kaliteli bir kumaş dokusu -Yıllarca eskitemeyeceğiniz-zaman geçtikçe güzelleşebilecek bir teknik tekstil . ..

Taşlanmış Nubuk Döşemelik Kumaş-Pudra Bej

970,00 ₺

Taşlanmış Nubuk Döşemelik Kumaş, Pudra Bej kumaşımız aslında hem kalitesi hem de rengi ile öne çıkmakta. Ah biz hanımlar nasıl da erkeklerden farklıyızdır . Döşemelik kumaş satışı yapan bir ONLİNE DEKORASYON sitesindesiniz ve bu cümle ile karşılaştınız :) Evet, bu cümleyi buraya yazan da sizin gibi bir hanım .27 yıllık teknik tekstil tecrübesi olan..

Taşlanmış Nubuk Döşemelik Kumaş-Kiremit

970,00 ₺

Taşlanmış Nubuk Döşemelik Kumaş, Kiremit rengi ile retro dekorasyonu sevenlere bir pencere açıyoruz. Retro ev dekorasyonu; geçmişin tınılarıın modernize edilerek günümüzün modern mobilyalarına uyarlanışıdır. Renkler öne çıkar, retro mobilyalarda. Özellikle sarı ve kiremit renk aileleri armoniktir. Dikkat çekicidir ama sakinleştirici bir etki yaratı..

Taşlanmış Nubuk Döşemelik Kumaş-Krem

970,00 ₺

Taşlanmış Nubuk Döşemelik Kumaş, Krem rengi; hem açık renk koltuk kullanmak isteyen hem de temizlenmesinden korkan hanımlara önerebileceğimiz ender kumaşlardan biridir.Nubuk döşemelik kumaşımız öncelikle çok sağlam koltuk kumaşlarından biridir. Yıllar geçtikçe güzelliğinden hiç bir şey eksilmeyecektir. Leke tutmaz kumaşlardan biridir ve tozlanmaz. ..

Taşlanmış Nubuk Döşemelik Kumaş-Turkuaz Mavi

970,00 ₺

Taşlanmış Nubuk Döşemelik Kumaş, Turkuaz mavi ; işte sizlere son yılların en moda, en trendy koltuk modellerinin kumaşı .2021 dekorasyon modasında, koltuk modellerinde de var.Kim sevmez ki turkuaz rengini ? Günümüzde evlerimizi güzelleştirmek, renklendirmek artık çok kolay. Yeni bir koltuk takımı almaya bütçeniz yetmiyor olabilir. Hadi koltuklarını..

Taşlanmış Nubuk Döşemelik Kumaş-Tarçın Kahve

970,00 ₺

Taşlanmış Nubuk Döşemelik Kumaş, Tarçın Kahve; toprak renkli modern rahat kanepeleri tercih eden ama monoton olmayan bir dekorasyon isteyenlere çalıştığımız çok özel bir renk tonudur. Taşlanmış nubuk kumaş kalitemizde birçok teknik tekstil işlemi vardır. Bu kumaşımzda da tarçın kahve renk tonu özel olarak çalışılmıştır. Retro dekorasyon tekniği uyg..

Taşlanmış Nubuk Döşemelik Kumaş-Eflatun Gri

970,00 ₺

Taşlanmış Nubuk Döşemelik Kumaş kataloğumuzdaki en ilginç renklerden biridir. Gri lotu ama içinde eflatun renk var. Modern, canlı rengarenk bir ev dekorasyonunu seviyorsanız bu rengi öneririz. Nubuk koltuk takımları çok şık görünürler. Özellikle paylaştığımız bu renk ile ister modern kanepe kaplatın, isterseniz de chester modellerinden birini uygul..

Taşlanmış Nubuk Döşemelik Kumaş-Orta Gri

970,00 ₺

Taşlanmış Nubuk Döşemelik Kumaş kataloğumuzdaki en çok sevilen,aranan  renklerden biridir. Gri tonlarından biri,biz resimdeki gibi gümüşte kalan net bir gri tonunu üretip, satıyoruz.Modern ev dekorasyonunu seviyorsanız bu rengi öneririz. Nubuk koltuk takımları çok şık görünürler. Özellikle paylaştığımız bu renk ile ister modern kanepe kap..

Taşlanmış Nubuk Döşemelik Kumaş-Pudra Kahve

970,00 ₺

Deri Desenli Nubuk Döşemelik Kumaş, Koyu Pudra rengi zor beğenenlere özel . Siz de benim gibi dekorasyonda önce renk ve doku gelir, diyenlerden iseniz Pudra/Kahve Renkli Nubuk Döşemelik Kumaşımız tam size göre. Nubuk kalitesinin getirdiği rijid, net ve modern doku ile soğuk orta pudra renk lotu biraraya geliyor ve gerçekten sofistike bir tarz ..

Taşlanmış Nubuk Döşemelik Kumaş-Lacivert

970,00 ₺

Taşlanmış özel efekti ile  Nubuk Döşemelik Kumaş, Lacivert iddialı bir koltuk takımı isteyenlere göre . Nubuk koltuklarda rijit görüntüyü vurguluyor. Lacivert, koyu mavi, mavi, turkuaz gibi renkler geçen yıl koltuk seçimlerinde ön sıralarda idi. YENİ SEZON DEKORASYON TRENDLERİNDE VE KOLTUK MODASINDA LACİVERT RENGİ TRENDY! Lacivert re..

Taşlanmış Nubuk Döşemelik Kumaş-Şarap Kırmızı

970,00 ₺

Taşlanmış Nubuk Döşemelik Kumaş,Şarap kırmızın çekici rengiyle gözalıcı, iddialı ama çok çok kullanışlı.Modern, iddialı ama asil .Nubuk koltuklarda rijit-net bir ifade görürsünüz.Şarap kırmızı nubuk döşemelik kumaşımız bu ifadeyi daha bir keskinleştiriyor. Şarap rengi  nasıl da yakışıyor nubuk koltuk kumaşına ! Yıllarca eskimeyecek,kalite..

Taşlanmış Nubuk Döşemelik Kumaş-Toprak Kahve

970,00 ₺

Taşlanmış Nubuk Döşemelik Kumaş-toprak kahverengi; sadelik,kalite ve asalet arayanlara özel bir renk özel bir dokudur. Nubuk Döşemelik Kumaş Toprak Kahve rengi yeni sezon koltuk kumaşları modasında yine en çok tercih edilen ürünlerden biri olacaktır. Nubuk kumaş kalitemiz,sektörde koltuk üreticileri tarafından en çok tercih edilen ürünlerde..

Taşlanmış Nubuk Döşemelik Kumaş-Beyaz Krem

970,00 ₺

Taşlanmış Nubuk Döşemelik Kumaş,beyaz krem çok özel bir dokudur. Krem zeminde beyaz çatlatma deseni ürüne sofistike bir görünüm sağlar . Taşlanmış Nubuk Döşemelik Kumaş, Beyaz-Krem  rengi; hem açık renk koltuk kullanmak isteyen hem de temizlenmesinden korkan hanımlara önerebileceğimiz ender kumaşlardan biridir.Nubuk döşemelik kumaşımız..

Taşlanmış Nubuk Döşemelik Kumaş-Sarı Bej

970,00 ₺

Taşlanmış Efektli Nubuk Döşemelik Kumaş,Retro Sarı-Bej Rengi ; modern chesther koltuk modellerinde en çok kullanılan kumaş çeşitlerinden biridir . Nubuk kumaşlar ; koltukları kaliteli hale getiren ana malzemelerden biridir .  Chester koltukları seviyorsanız , Retro nubuk kumaşımızı tavsiye ederiz. Ama unutmayın ki , herhangi bir k..

Taşlanmış Nubuk Döşemelik Kumaş-Sarı

970,00 ₺

Taşlanmış  Nubuk Döşemelik Kumaşta sarı renk nasıl da iddialı , sofistike ve modern ! Son yılların , özellikle 2020-2021 dekorasyon trendlerinde "Sarı Renk" öne çıkmakta . Hayat bu kadar kısayken, renkten korkmamalı koltuk modellerini seçerken ... B DEKOR DÖŞEMELİK KUMAŞLARI sizin için nubuk döşemelik kumaşta, safran sarısı renginin koltukta n..

Taşlanmış Nubuk Döşemelik Kumaş-Koyu Kahve

970,00 ₺

Taşlanmış Nubuk Döşemelik Kumaş-Koyu Kahve isimli ürünümüz, sağlamlığı,cool görüntüsü ile chester koltukların vazgeçilmez tercihlerinden biridir. Kahverenginin bir çok tonu vardır. Bu renk tam bie çikolata kahve denilebilecek bir renk tonudur. Erkek dekorasyonu dediğimiz stile de çok uygundur.   * DİKKAT: Döşemelik kumaşlar sipariş üze..

Taşlanmış Nubuk Döşemelik Kumaş-Antrasit Siyah

970,00 ₺

Taşlanmış Nubuk Döşemelik Kumaş-Antrasit Siyah  isimli ürünümüz, sağlamlığı ve cool görüntüsü ile chester koltukların vazgeçilmez kumaşlarından biridir. Bulunduğu ortamın klasmanını yükseltir.  Bu kumaş türü toz tutmaz ve silinebilir özelliktedir. Bu nedenle genel kullanıma açık olan yönetim ofislerine, bekleme odaları..

Gösterilen: 1 ile 17 arası, toplam: 17 (1 Sayfa)