Balıksırtı Desenli Döşemelik Kumaşlar

Balıksırtı Desenli Döşemelik Kumaşlar

Balıksırtı Desenli Döşemelik Kumaşlar klasmanında yer alan ürün gruplarımız; keten dokuma tekniklerinden ve kadife kumaşlardan oluşmaktadır. Aşağıda yer alan balıksırtı desenli koltuk kumaşları yüksek kalitede dayanıklılığı en az 10 yıl süren üst grup ürünlerdir.

Balıksırtı; dünyada özel koltuk üretimi yapan high-class özel statülü koltuk  modellerinde kullanılmaktadır. Dünyada bile az bulunan balıksırtı desenli döşemelik kumaşlarımızı (üretici fiyatları) çok uygun fiyatlar ile beğenilerinize sunuyoruz.

NOT: İnternetten döşemelik kumaş alınır mı, renk tonu nasıl diye endişeleriniz varsa; kaliteye dokunmak, rengin güzelliğini ve tonunu birebir görmek için 
0 532 369 49 14 no'lu telefondan bizi arayarak NUMUNE TALEP EDİNİZ. Çekimler stüdyo ortamında ve güçlendirilmiş ışık kaynakları altında yapıldığı için ve her telefon ya da bilgisayarın çözünürlüğü ve renk parlaklığı farklı olduğu için size gelen ürün rengi ekranda gördüğünüzden bir iki ton açık ya da koyu olabilir. Kumaşlar 50-60 metrelik toplardan sizin verdiğiniz ölçülere göre size özel kesildiği için numune talep edilmeden verilen siparişlerde iade ve değişim mümkün olmamaktadır.