Dekoratif Yastık / Kırlent

Dekoratif Yastık / Kırlent

Dekoratif Yastık / Kırlent

0 532 369 49 14

Izgara görünümü:

Anka Kuşlu Kırlent-1

350,00 ₺

  Tasarım Kırlent. Ürün ölçüleri 42x42 cm'dir. Mat kadife döşemelik kumaştan imal edilmiştir. 30 derecede yıkanabilir, hassas programda tersten ütüleyiniz. Whatsapp hattı: 0532 369 49 14..

Anka Kuşlu Kırlent-2

350,00 ₺

   Tasarım Kırlent. Ürün ölçüleri 42x42 cm'dir. Mat kadife döşemelik kumaştan imal edilmiştir. 30 derecede yıkanabilir, hassas programda tersten ütüleyiniz. Whatsapp hattı: 0532 369 49 14..

Anka Kuşlu Kırlent-3

350,00 ₺

   Tasarım Kırlent. Ürün ölçüleri 42x42 cm'dir. Mat kadife döşemelik kumaştan imal edilmiştir. 30 derecede yıkanabilir, hassas programda tersten ütüleyiniz. Whatsapp hattı: 0532 369 49 14..

Gül Desenli Keten Dokuma Kırlent Kılıfı

700,00 ₺

 Üründen 1 adet sipariş verdiğinizde sadece 1 adet kırlent kılıfı gönderilecektir. İçlik gönderilmez.  Gül Desenli Keten kırlent kılıfları genellikle ev dekorasyonunda kullanılan şık ve zarif bir seçenektir. Bu kılıflar, keten kumaştan yapıldıkları için doğal ve dayanıklı bir yapıya sahiptir. Gül tasarımı ise genellikle çiçek desenleri ..

4'lü Takım Jakarlı Kadife Kumaş Çizgili-Düz Kırlent Kılıfı

1.300,00 ₺

Üründen 1 adet sipariş verdiğinizde 4 adet kırlent kılıfı gönderilecektir. İçlikgönderilmez.Jakarlı kadife kırlent kılıfları genellikle dekoratif amaçlarla kullanılan ve evlerde, konaklarda, ofislerde ve diğer mekanlarda şık bir görünüm elde etmek için kullanılan bir tür kılıftır. Jakar, desenin kumaşa dokuma tekniğiyle işlendiği bir tür kumaş türü..

4'lü Takım Floş Ipek Püsküllü Jakarlı Kadife Dokuma Kırlent Kılıfı

1.500,00 ₺

Üründen 1 adet sipariş verdiğinizde 4 adet kırlent kılıfı gönderilecektir. İçlik gönderilmez.Şık ve zarif bir dokunuş arayanlar için özel bir önerimiz var: İpek Kadife Püsküllü Kırlent Kumaşı! Bu kumaş, lüks ve tasarım bir atmosfer yaratmak için mükemmel bir seçenektir.İpek kadife kumaşın pürüzsüz ve yumuşak dokusu, maksimum konfor sağlar. İpek lif..

4'lü Takım Gül Desenli Ipek Floş Ponponlu Kırlent Kılıfı

4.000,00 ₺

Üründen 1 adet sipariş verdiğinizde 4 adet kırlent kılıfı gönderilecektir. İçlik gönderilmez.Ürünümüzün 3 tarafında ipek floş ponpon mevcuttur.Gül desenli ponponlu ipek kırlent kılıfı, zarif ve dekoratif bir aksesuardır. Bu kılıf, ipek kumaşın dokusunu ve lüksünü bir araya getirerek, oturma odası, yatak odası veya salon gibi mekanlara şık bir görün..

6'lı Takım Dekoratif Tasarım Çiçek Desenli Ipek Saten-Kadife Dokuma Kırlent Ve Yastık Kılıfları

1.399,00 ₺

Üründen 1 adet sipariş verdiğinizde 6 adet kırlent kılıfı gönderilecektir. İçlik gönderilmez.Kadife kırlent kılıfları, genellikle dekoratif amaçlarla kullanılan ve evlerde, konaklarda, ofislerde ve diğer mekanlarda şık bir görünüm elde etmek için kullanılan bir tür kılıftır. Kadife, Yumuşak ve lüks bir dokuya sahip olan, tüylü bir kumaş türüdür. Ka..

Kuş Desenli Kadife Yastık(Kırlent) Kılıfı

30,00 ₺

Üründen 1 adet sipariş verdiğinizde 1 adet kırlent kılıfı gönderilecektir. İçlik gönderilmez.Dijital baskı kadife kırlent kılıfları, genellikle parlak ve canlı renklere sahiptir. Bu kılıflar, modern ve çağdaş bir tarz arayanlar için ideal. Dijital baskının detayları ve keskinliği, kırlent kılıfının görsel çekiciliğini arttırır. Kadife kumaşın yumuş..

Ipek Saten Kumaş Üzerine Kadife Dokuma Çiçek Desenli Kırlent-Yastık Kılıfı

89,90 ₺

Yumuşak dokuya sahiptir leke tutmaz özelliğindedir.Üründen 1 adet sipariş verdiğinizde 1 adet kırlent kılıfı gönderilecektir. İçlik gönderilmez.Dijital baskı kadife kırlent kılıfları, genellikle parlak ve canlı renklere sahiptir. Bu kılıflar, modern ve çağdaş bir tarz arayanlar için ideal. Dijital baskının detayları ve keskinliği, kırlent kılıfının..

Vintage Kilim Desenli Dijital Baskı Kırlent Kılıfı

50,00 ₺

Kadife Dokulu Kumaş Kilim Desenli Kırlent KılıfıYumuşak dokuya sahiptir leke tutmaz özelliğindedir.Üründen 1 adet sipariş verdiğinizde 1 adet kırlent kılıfı gönderilecektir. İçlik gönderilmez.Dijital baskı kadife kırlent kılıfları, genellikle parlak ve canlı renklere sahiptir. Bu kılıflar, modern ve çağdaş bir tarz arayanlar için ideal. Dijital bas..

Ekose Desenli Kadife Dokuma Kırlent Kılıfı

199,90 ₺

Yumuşak dokuya sahiptir leke tutmaz özelliğindedir.Üründen 1 adet sipariş verdiğinizde 1 adet kırlent kılıfı gönderilecektir. İçlik gönderilmez.Ekose desenli kadife kırlent kılıfı son derece şık ve göz alıcı bir seçenektir. Kadife kumaşının yumuşak dokusu ve ekose desenin klasik tarzı birleşerek evinizde veya ofisinizde hoş bir atmosfer yaratır. Ek..

Gösterilen: 1 ile 12 arası, toplam: 12 (1 Sayfa)