Jakarlı Dokuma Kaz Ayağı Döşemelik Kumaşlar

Jakarlı Dokuma Kaz Ayağı Döşemelik Kumaşlar

Kaz Ayağı Döşemelik Kumaş grubunda; kullanılan hammadde ve dokuma prosedürü koltuk kumaşının yumuşak tuşesini ve klas görüntüsünü etkileyecek unsurlardandır. Size sunmuş olduğumuz Jakarlı Dokuma Kaz Ayağı Döşemelik Kumaş grubumuz, size konfor, kalite, klas koltuk görseli vereceği gibi içinde bulunan pamuk/akrilik iplikleri ile koltuğunuzun daha yumuşak tuşeli olmasını sağlayacaktır. Sık dokuma tekniği kullanılmıştır yani; üründe takılma, tüylenme gibi riskler oluşmaz.

Silinebilir ve kolay temizlenebilir.

1cm'lik kaz ayağı ölçüsü vardır.

Jakarlı Dokuma Kaz Ayağı Koltuk Kumaşımızın kullanım alanları; ikili veya üçlü koltuk, berjerler, modern kanepeler, yatakbaşları, puflar, kırlentler, yemek masası sandalyeleri ve hayal edebileceğiniz birçok ev dekorasyonu objeleri.

NOT: İnternetten döşemelik kumaş alınır mı, renk tonu nasıl diye endişeleriniz varsa; kaliteye dokunmak, rengin güzelliğini ve tonunu birebir görmek için 

0 532 369 49 14 no'lu telefondan bizi arayarak NUMUNE TALEP EDİNİZ. Çekimler stüdyo ortamında ve güçlendirilmiş ışık kaynakları altında yapıldığı için ve her telefon ya da bilgisayarın çözünürlüğü ve renk parlaklığı farklı olduğu için size gelen ürün rengi ekranda gördüğünüzden bir iki ton açık ya da koyu olabilir. Kumaşlar 50-60 metrelik toplardan sizin verdiğiniz ölçülere göre size özel kesildiği için numune talep edilmeden verilen siparişlerde iade ve değişim mümkün olmamaktadır.

* DİKKAT: Döşemelik kumaşlar sipariş üzerine hazırlanmakta olup, mesafeli satış sözleşmesindeki "Cayma Hakkı Kullanılamayacak Ürünler" (Madde 6/B: Tüketicinin istekleri veya kişisel ihtiyaçları doğrultusunda hazırlanan mallara ilişkin sözleşmeler) kapsamına girmektedir.

Izgara görünümü:

Jakarlı Dokuma Kaz Ayağı Döşemelik Kumaş/Kahve-Bej

770,00 ₺

Jakarlı Dokuma Kaz Ayağı Döşemelik Kumaş grubumuzdaki kahve-bej rengi oldukça sofistike ve soğuk bir keten kazayağı görüntüsü verir. Bu kumaşın kombini olarak tüm krem-bej renkli koltuk  takımlarını düşünebileceğiniz gibi, gri-antrasit koltuklara da kombin olarak seçebilirsiniz. Kaz Ayağı Döşemelik Kumaş grubunda; kullanılan hammadde ve d..

Jakarlı Dokuma Kaz Ayağı Döşemelik Kumaş/Kırmızı-Bej

770,00 ₺

Bayrak Kırmızı ve Bej renkli kazayağı jakar dokuma döşemelik kumaşımızın en önemli özelliği, ev dekorasyonunuza vereceği sofistike-klas dekorasyon görüntüsüdür. Kombine edeceğiniz koltuk renkleri en açık kremden koyu kahveye kadar tüm toprak renkler olabileceği gibi; kırmızı ve şarap tonlarında koltukları seviyorsanız bu klasman kazayağı desenli ku..

Jakarlı Dokuma Kaz Ayağı Döşemelik Kumaş/Mavi-Krem

770,00 ₺

Jakarlı Dokuma Kaz Ayağı Döşemelik Kumaş grubundaki mavi-krem olarak isimlendirdiğimiz bu renk; melanj iplikleri ile doğallığın imzasını atmakta. 2021 dekorasyon modasında mavi tonları artık çok yumuşak tınılarla sesleniyor. Hem country hem İskandinav dekorasyon hem de modern koltuk stilleri için inanılmaz uyumlu. Koltuk takımlarınızda kremden kahv..

Jakarlı Dokuma Kaz Ayağı Döşemelik Kumaş/Safran Sarı-Ekru

770,00 ₺

Jakarlı dokuma kaz ayağı döşemelik kumaş kullanılan alanda modern-klas görünümü bir araya getiriyor. Bununla birlikte safran sarı-ekru birlikteliği yumuşak bir geçişle enerjik bir görünümü sizlere sunuyor. Yaşam alanlarınızda canlı sarıları seviyorsanız bu kumaşımızı; kremler, ekrular, bejler, lacivert hatta siyahlarla bile zevkiniz doğrultusunda k..

Jakarlı Dokuma Kaz Ayağı Döşemelik Kumaş/Siyah-Beyaz

770,00 ₺

Jakarlı Dokuma Kaz Ayağı Döşemelik Kumaş'ta siyah-beyaz 2021 dekorasyon trendlerinin starı. Gri ve antrasit koltuk modellerinde siyah-beyaz kazayağı döşemelik kumaşı kesinlikle öneririz ama dekorasyonda eklektik yaklaşımı seçip parlak bir kadife döşemelik kumaşla koltuklarınızı kaplayabilir, ve her renk ile kombine edebilirsiniz. Hayal edin; şarap ..

Jakarlı Dokuma Kaz Ayağı Döşemelik Kumaş/Toprak Rengi-Krem

770,00 ₺

Jakarlı Dokuma Kaz Ayağı Döşemelik Kumaş grubumuzdaki toprak rengi-krem  oldukça sofistike ve soğuk bir keten kazayağı görüntüsü verir. Bu kumaşın kombini olarak tüm krem-bej renkli koltuk  takımlarını düşünebileceğiniz gibi, gri-antrasit koltuklara da kombin olarak seçebilirsiniz. Kaz Ayağı Döşemelik Kumaş grubunda; kullan..

Gösterilen: 1 ile 6 arası, toplam: 6 (1 Sayfa)