Pano Desenli Kadife Döşemelik Kumaşlar

Pano Desenli Kadife Döşemelik Kumaşlar

Pano Desenli Kadife Döşemelik Kumaşlar kategorisinde yer alan döşemelik kumaşlar ''sıfır hav pamuksu kadifedir'' koltuk döşeme kumaşlarında tüketicilerin arzu ettiği yumuşak pamuksu yüzey, silinebilirlik, lekelerin kolay çıkması, pano tasarımların dekorasyona özel katkısı gibi özellikleri verebilmek için ve uygun fiyat avantajı oluşturabilmek için bu doku özel geliştirilmiştir.

140cm kumaş eninde desene göre pano resim boyutları görsellerde ifade edildiği gibi büyük resimler çizer. Koltuk, kanepe, berjer, puf gibi ev dekorasyon ya da mobilya aksanlarınızı bu kadife döşemelik kumaş ile döşeme yaptığınızda evinizin star parçası olacaktır. 

Pano Desenli Kadife Döşemelik Kumaş özellikleri:

-Dokunma hissi oldukça yumuşak, pamuk gibidir. Hammadde %25 Pamuk, %32 Poly, %43 Micro-Poly ihtiva eder. 

-Gramaj; 140 cm kumaş eni 550gram gelir. Bu pamuksu kadife gramaj, koltuk döşeme yapıldığında kullanım ömrünün artmasını sağlar. 

-Kadife hav yüzeyleri bilinçli olarak ''sıfırlanmıştır'' böylece satın alınan özel kumaşlar renk ve desen olarak stabil kalır. Sağa sola hav yatması olmaz yani iz yapmaz. 


-Pano Desenli Kadife Döşemelik Kumaşlarımız Nasıl Temizlenir?

Elektrikli süpürge ile süpürülecek kadar sağlam, nemli ıslak mendille kolaylıkla temizlenecek kadar stabil bir dokudur.

Leke olursa, leke çıkarıcı halı spreylerini üzerine püskürtüp 5 dakika bekletip siliniz. Leke kolaylıkla temizlenecektir.

 

-Üretim; sıfır hav mat kadife döşemelik kumaş üzerine tekstil süblimasyon kağıt transfer tekniği ile yapılmıştır. Sağlığa zararlı hiçbir kimyasal üzerinde yoktur ''digital baskı'' değildir. Desen ve renklerin yok olması söz konusu olamaz. 

 

NOT: Bu özel döşemelik kumaşlar, sizlere uygun fiyat sunabilmek için sipariş geldikten sonra 3gün ila 1hafta içerisinde üretilip gönderilmektedir. Zaten bir desenin büyük pano olduğu düşünüldüğünde numune servisi vermemiz mümkün olamamaktadır.

0 532 369 49 14 no'lu telefondan bize ulaşabilir ve hem kişisel sorularınızı sorabilir hem dekorasyon hizmeti alabilir, hem de kataloglardan size özel fotoğraflar talep edebilirsiniz.

Çekimler stüdyo ortamında ve güçlendirilmiş ışık kaynakları altında yapıldığı için ve her telefon ya da bilgisayarın çözünürlüğü ve renk parlaklığı farklı olduğu için size gelen ürün rengi ekranda gördüğünüzden bir iki ton açık ya da koyu olabilir. Bu klasman döşemelik kumaşlar tasarım koltuk kumaşı kategorisinde yer almakta olup size özel olarak üretildiğinden iade ve para iadesi ve değişim yapılamamaktadır.

* DİKKAT: Döşemelik kumaşlar sipariş üzerine hazırlanmakta olup, mesafeli satış sözleşmesindeki "Cayma Hakkı Kullanılamayacak Ürünler" (Madde 6/B: Tüketicinin istekleri veya kişisel ihtiyaçları doğrultusunda hazırlanan mallara ilişkin sözleşmeler) kapsamına girmektedir.

 

Izgara görünümü:

Kuş ve Çiçek Desenli Kadife Döşemelik Kumaş-1

1.270,00 ₺

Kuş ve Çiçek Desenli Kadife Döşemelik Kumaş-1Teknik açıklamalarını aşağıda vermiş olduğumuz pano desenli kadife döşemelik kumaşımızın varyant1 rengi ekru zemin rengi üzerine chinoiserie tekniğinde kuşların, bahar dallarının dizaynından oluşmaktadır. Pudra, gül pembe, çok açık eflatun çiçek renkleri, turkuaz ve buz mavi renkleriyle birleştirilmiştir..

Kuş ve Çiçek Desenli Kadife Döşemelik Kumaş-2

1.570,00 ₺

 Kuş ve Çiçek Desenli Kadife Döşemelik Kumaş-2Teknik açıklamalarını aşağıda vermiş olduğumuz pano desenli kadife döşemelik kumaşımızın varyant2 rengi krem renk zemin rengi üzerine chinoiserie tekniğinde kuşların, bahar dallarının dizaynından oluşmaktadır. Kahve ve toprak tonlarında renkler kullanılmış olup sepya görünüm sağlanmıştır. Natural v..

Kuş ve Çiçek Desenli Kadife Döşemelik Kumaş-3

1.570,00 ₺

Kuş ve Çiçek Desenli Kadife Döşemelik Kumaş-3Teknik açıklamalarını aşağıda vermiş olduğumuz pano desenli kadife döşemelik kumaşımızın varyant3 rengi buz mavi zemin rengi üzerine chinoiserie tekniğinde kuşların, bahar dallarının dizaynından oluşmaktadır. Buz mavi tonlarının açıktan koyuya doğru resmedilmiştir. Gri renkli koltuklarla da uyum sağlayac..

Kuş ve Çiçek Desenli Kadife Döşemelik Kumaş-4

1.570,00 ₺

 Kuş ve Çiçek Desenli Kadife Döşemelik Kumaş-4Teknik açıklamalarını aşağıda vermiş olduğumuz pano desenli kadife döşemelik kumaşımızın varyant4 rengi koyu kahve zemin rengi üzerine chinoiserie tekniğinde kuşların, bahar dallarının dizaynından oluşmaktadır. Pudra, gül pembe, çok açık eflatun renkleri, soğuk şarap mor ve eflatun renkleri ile bir..

Kuş ve Çiçek Desenli Kadife Döşemelik Kumaş-5

1.570,00 ₺

Kuş ve Çiçek Desenli Kadife Döşemelik Kumaş-5Teknik açıklamalarını aşağıda vermiş olduğumuz pano desenli kadife döşemelik kumaşımızın varyant5 rengi koyu mor zemin rengi üzerine chinoiserie tekniğinde kuşların, bahar dallarının dizaynından oluşmaktadır. Pudra, gül pembe, eflatun ve lila renkleri ile birleştirilmiştir. Çağla yeşil yapraklar ve topra..

Kuş ve Çiçek Desenli Kadife Döşemelik Kumaş-6

1.570,00 ₺

Kuş ve Çiçek Desenli Kadife Döşemelik Kumaş-6Teknik açıklamalarını aşağıda vermiş olduğumuz pano desenli kadife döşemelik kumaşımızın varyant6 rengi turkuaz zemin rengi üzerine chinoiserie tekniğinde kuşların, bahar dallarının dizaynından oluşmaktadır. Pudra, gül pembe, çok açık eflatun renkleri, şarap, mor ve eflatun renkleri ile birleştirilmiştir..

Kuş ve Çiçek Desenli Kadife Döşemelik Kumaş-7

1.570,00 ₺

Kuş ve Çiçek Desenli Kadife Döşemelik Kumaş-7Teknik açıklamalarını aşağıda vermiş olduğumuz pano desenli kadife döşemelik kumaşımızın varyant7 rengi açık renk turkuaz zemin rengi üzerine chinoiserie tekniğinde kuşların, bahar dallarının dizaynından oluşmaktadır. Amerika, İtalya ve Fransa'da ''chinoiserie'' temada bol renklilik, 2021 dekorasyon tren..

Kuş ve Çiçek Desenli Kadife Döşemelik Kumaş-8

1.570,00 ₺

Kuş ve Çiçek Desenli Kadife Döşemelik Kumaş-8140cm kumaş eninde desene göre pano resim boyutları görsellerde ifade edildiği gibi büyük resimler çizer. Koltuk, kanepe, berjer, puf gibi ev dekorasyon ya da mobilya aksanlarınızı bu kadife döşemelik kumaş ile döşeme yaptığınızda evinizin star parçası olacaktır. Pano Desenli Kadife Döşemelik Kumaş ..

Kuş ve Çiçek Desenli Kadife Döşemelik Kumaş-9

1.570,00 ₺

Kuş ve Çiçek Desenli Kadife Döşemelik Kumaş-9Teknik açıklamalarını aşağıda vermiş olduğumuz pano desenli kadife döşemelik kumaşımızın varyant9 rengi açık çağla yeşili zemin rengi üzerine chinoiserie tekniğinde kuşların, bahar dallarının dizaynından oluşmaktadır. Bu varyantın amacı;krem bej ve yeşil renk koltukları dekorasyonda desteklemektir.Amerik..

Döşemelik Kumaş Modern Mozaik Desen-1

1.290,00 ₺

Döşemelik Kumaş Modern Mozaik Desen  İkat desenli döşemelik kumaşları, 2021'de dünyanın en pahalı mobilya markalarında ve koltuk üreticilerinde göreceksiniz. Türkiye'de Persan ve Vakko gibi markalarda da göze çarpan ikat tekniği B'Dekor Döşemelik Kumaşlarında üreticiden tüketiciye beğeninize sunulmuştur.Lacivert, saks mavi, mavi renk bütünl..

Döşemelik Kumaş Modern Mozaik Desen-2

1.290,00 ₺

Döşemelik Kumaş Modern Mozaik Desen İkat desenli döşemelik kumaşları, 2021'de dünyanın en pahalı mobilya markalarında ve koltuk üreticilerinde göreceksiniz. Türkiye'de Persan ve Vakko gibi markalarda da göze çarpan ikat tekniği B'Dekor Döşemelik Kumaşlarında üreticiden tüketiciye beğeninize sunulmuştur.Turkuaz, saks ve somon renk bütünlüğünün ..

Döşemelik Kumaş Modern Mozaik Desen-3

1.290,00 ₺

 Döşemelik Kumaş Modern Mozaik Desen-3 İkat desenli döşemelik kumaşları, 2021'de dünyanın en pahalı mobilya markalarında ve koltuk üreticilerinde göreceksiniz. Türkiye'de Persan ve Vakko gibi markalarda da göze çarpan ikat tekniği B'Dekor Döşemelik Kumaşlarında üreticiden tüketiciye beğeninize sunulmuştur.Soğuk mavi ve kahverengini yoruml..

Chinoiserie Desen Koltuk Kumaşları-1

1.790,00 ₺

Chinoiserie Desen Koltuk Kumaşları-1140 cm kumaş enindedir. Desene göre pano resim boyutları görsellerde ifade edildiği gibi büyük resimler çizer. Koltuk, kanepe, berjer, puf gibi ev dekorasyon ya da mobilya aksanlarınızı bu kadife döşemelik kumaş ile döşeme yaptığınızda evinizin star parçası olacaktır. Pano Desenli Kadife Döşemelik Kumaş özel..

Chinoiserie Desen Koltuk Kumaşları-2

1.790,00 ₺

Chinoiserie Desen Koltuk Kumaşları-2140cm kumaş eninde desene göre pano resim boyutları görsellerde ifade edildiği gibi büyük resimler çizer. Koltuk, kanepe, berjer, puf gibi ev dekorasyon ya da mobilya aksanlarınızı bu kadife döşemelik kumaş ile döşeme yaptığınızda evinizin star parçası olacaktır. Pano Desenli Kadife Döşemelik Kumaş özellikle..

Chinoiserie Desen Koltuk Kumaşları-3

1.790,00 ₺

Chinoiserie Desen Koltuk Kumaşları-3  140cm kumaş eninde desene göre pano resim boyutları görsellerde ifade edildiği gibi büyük resimler çizer. Koltuk, kanepe, berjer, puf gibi ev dekorasyon ya da mobilya aksanlarınızı bu kadife döşemelik kumaş ile döşeme yaptığınızda evinizin star parçası olacaktır. Pano Desenli Kadife Döşemelik Kumaş..

Chinoiserie Desen Koltuk Kumaşları-4

1.790,00 ₺

Chinoiserie Desen Koltuk Kumaşları-4140cm kumaş eninde desene göre pano resim boyutları görsellerde ifade edildiği gibi büyük resimler çizer. Koltuk, kanepe, berjer, puf gibi ev dekorasyon ya da mobilya aksanlarınızı bu kadife döşemelik kumaş ile döşeme yaptığınızda evinizin star parçası olacaktır. Pano Desenli Kadife Döşemelik Kumaş özellikle..

Chinoiserie Desen Koltuk Kumaşları-5

1.790,00 ₺

Chinoiserie Desen Koltuk Kumaşları-5  140cm kumaş eninde desene göre pano resim boyutları görsellerde ifade edildiği gibi büyük resimler çizer. Koltuk, kanepe, berjer, puf gibi ev dekorasyon ya da mobilya aksanlarınızı bu kadife döşemelik kumaş ile döşeme yaptığınızda evinizin star parçası olacaktır. Pano Desenli Kadife Döşemelik Kumaş..

Chinoiserie Desen Koltuk Kumaşları-6

1.790,00 ₺

Chinoiserie Desen Koltuk Kumaşları-6 140cm kumaş eninde desene göre pano resim boyutları görsellerde ifade edildiği gibi büyük resimler çizer. Koltuk, kanepe, berjer, puf gibi ev dekorasyon ya da mobilya aksanlarınızı bu kadife döşemelik kumaş ile döşeme yaptığınızda evinizin star parçası olacaktır. Pano Desenli Kadife Döşemelik Kumaş öze..

Chinoiserie Desen Koltuk Kumaşları-7

1.790,00 ₺

Chinoiserie Desen Koltuk Kumaşları-7 140cm kumaş eninde desene göre pano resim boyutları görsellerde ifade edildiği gibi büyük resimler çizer. Koltuk, kanepe, berjer, puf gibi ev dekorasyon ya da mobilya aksanlarınızı bu kadife döşemelik kumaş ile döşeme yaptığınızda evinizin star parçası olacaktır. Pano Desenli Kadife Döşemelik Kumaş öze..

Chinoiserie Desen Koltuk Kumaşları-8

1.790,00 ₺

Chinoiserie Desen Koltuk Kumaşları-8 140cm kumaş eninde desene göre pano resim boyutları görsellerde ifade edildiği gibi büyük resimler çizer. Koltuk, kanepe, berjer, puf gibi ev dekorasyon ya da mobilya aksanlarınızı bu kadife döşemelik kumaş ile döşeme yaptığınızda evinizin star parçası olacaktır. Pano Desenli Kadife Döşemelik Kumaş öze..

Chinoiserie Desen Koltuk Kumaşları-9

1.790,00 ₺

Chinoiserie Desen Koltuk Kumaşları-9 140cm kumaş eninde desene göre pano resim boyutları görsellerde ifade edildiği gibi büyük resimler çizer. Koltuk, kanepe, berjer, puf gibi ev dekorasyon ya da mobilya aksanlarınızı bu kadife döşemelik kumaş ile döşeme yaptığınızda evinizin star parçası olacaktır. Pano Desenli Kadife Döşemelik Kumaş öze..

Chinoiserie Desen Koltuk Kumaşları-10

1.790,00 ₺

Chinoiserie Desen Koltuk Kumaşları-10 140 cm kumaş enindedir, desene göre pano resim boyutları görsellerde ifade edildiği gibi büyük resimler çizer. Koltuk, kanepe, berjer, puf gibi ev dekorasyon ya da mobilya aksanlarınızı bu kadife döşemelik kumaş ile döşeme yaptığınızda evinizin star parçası olacaktır. Pano Desenli Kadife Döşemelik Kum..

Chinoiserie Desen Koltuk Kumaşları-11

1.790,00 ₺

Chinoiserie Desen Koltuk Kumaşları-11 140cm kumaş eninde desene göre pano resim boyutları görsellerde ifade edildiği gibi büyük resimler çizer. Koltuk, kanepe, berjer, puf gibi ev dekorasyon ya da mobilya aksanlarınızı bu kadife döşemelik kumaş ile döşeme yaptığınızda evinizin star parçası olacaktır. Pano Desenli Kadife Döşemelik Kumaş öz..

Chinoiserie Desen Koltuk Kumaşları-12

1.790,00 ₺

Chinoiserie Desen Koltuk Kumaşları-12 140cm kumaş eninde desene göre pano resim boyutları görsellerde ifade edildiği gibi büyük resimler çizer. Koltuk, kanepe, berjer, puf gibi ev dekorasyon ya da mobilya aksanlarınızı bu kadife döşemelik kumaş ile döşeme yaptığınızda evinizin star parçası olacaktır. Pano Desenli Kadife Döşemelik Kumaş öz..

Gösterilen: 1 ile 24 arası, toplam: 24 (1 Sayfa)