Parlak Kadife Döşemelik Kumaşlar

Parlak Kadife Döşemelik Kumaşlar

PARLAK KADİFE DÖŞEMELİK KUMAŞLAR:  Parlak polyester iplik ile rachel kadife makinalarında dokunmuş ve ayrıca ikinci kat dokuma kumaş ile "laklama" işleminden geçirilmiştir. %100 Parlak FDY Micro Polyester hammadde örme kadife kısmında kullanılmıştır. Kadife hav yüksekliği "1mm"dir. Sanfor işleminden geçirilmiştir. Reaktif boya ile renklenmiştir. Alt zeminde bulunan ikinci kat dokuma kumaş ise ürünün aşınmalara karşı mukavemetini sağlar.

Parlak Döşemelik Kumaş Hammaddesi: %74 Shinny Micro Polyester, %26 Poly Texturize

 Döşemelik Kumaş Eni: 140 cm-Döşemelik Kumaş Hav Yüksekliği:1 mm-Kumaş Gramaj: 650 gr/mtül 

Parlak Kadife Kumaş Hangi Koltuk Modellerine Uygulanır? İpek kadife parlak döşemelik kumaşımız resimlerdeki gibi chester koltuk modellerinde harika olur. Klasik oymalı ve varak boyalı koltuk takımlarına statü ve gösteriş katar. Özellikle İtalyan ve Fransız koltuk üreticileri modern koltuk modellerinde İpek Parlak Kadifeyi tercih etmektedirler. Ayrıca sandalyelerinizi kaplatabilir, yatak başlarınızda da bu kumaşı tercih edebilirsiniz. 

Parlak Kadife Döşemelik Kumaş Bakımı ve temizliği: Özel iplik yapısı ve uygulanan işlemler sayesinde kolay kolay toz tutmaz. Lekelenmesinden endişe etmeyin, leke oluşursa halı temizleme solisyonlarından birini kullanın, lekelenen bölgeye sıkın ve5 dakika bekledikten sonra  ıslak mendille silin, leke kalmayacaktır. 

Şirketimiz SOMETEKS LTD. 1995 yılından beri "Ev tekstili ve Teknik Kumaş " konusunda hizmet veren 24 yıllık üretici bir firmadır. İmalat yaparız, ihracat yaparız, Türkiye'de toptan bayilik veririz. Online Satış Sitemiz "B Dekor" bu uzmanlığın yeni markasıdır. Kaliteli-dekoratif-özel tasarım ev tekstil ürünlerini tüketiciye üretim fiyatları ile ulaştırabilmek yeni misyonumuz. 

NOT: İnternetten döşemelik kumaş alınır mı, renk tonu nasıl diye endişeleriniz varsa; kaliteye dokunmak, rengin güzelliğini ve tonunu birebir görmek için 
0 532 369 49 14 no'lu telefondan bizi arayarak NUMUNE TALEP EDİNİZ. Çekimler stüdyo ortamında ve güçlendirilmiş ışık kaynakları altında yapıldığı için ve her telefon ya da bilgisayarın çözünürlüğü ve renk parlaklığı farklı olduğu için size gelen ürün rengi ekranda gördüğünüzden bir iki ton açık ya da koyu olabilir. Kumaşlar 50-60 metrelik toplardan sizin verdiğiniz ölçülere göre size özel kesildiği için numune talep edilmeden verilen siparişlerde iade ve değişim mümkün olmamaktadır.