Parlak Kadife Döşemelik Kumaşlar

Parlak Kadife Döşemelik Kumaşlar

PARLAK KADİFE DÖŞEMELİK KUMAŞLAR:  Parlak polyester iplik ile rachel kadife makinalarında dokunmuş ve ayrıca ikinci kat dokuma kumaş ile "laklama" işleminden geçirilmiştir. %100 Parlak FDY Micro Polyester hammadde örme kadife kısmında kullanılmıştır. Kadife hav yüksekliği "1mm"dir. Sanfor işleminden geçirilmiştir. Reaktif boya ile renklenmiştir. Alt zeminde bulunan ikinci kat dokuma kumaş ise ürünün aşınmalara karşı mukavemetini sağlar.

Parlak Döşemelik Kumaş Hammaddesi: %74 Shinny Micro Polyester, %26 Poly Texturize

 Döşemelik Kumaş Eni: 140 cm-Döşemelik Kumaş Hav Yüksekliği:1 mm-Kumaş Gramaj: 650 gr/mtül 

Parlak Kadife Kumaş Hangi Koltuk Modellerine Uygulanır? İpek kadife parlak döşemelik kumaşımız resimlerdeki gibi chester koltuk modellerinde harika olur. Klasik oymalı ve varak boyalı koltuk takımlarına statü ve gösteriş katar. Özellikle İtalyan ve Fransız koltuk üreticileri modern koltuk modellerinde İpek Parlak Kadifeyi tercih etmektedirler. Ayrıca sandalyelerinizi kaplatabilir, yatak başlarınızda da bu kumaşı tercih edebilirsiniz. 

Parlak Kadife Döşemelik Kumaş Bakımı ve temizliği: Özel iplik yapısı ve uygulanan işlemler sayesinde kolay kolay toz tutmaz. Lekelenmesinden endişe etmeyin, leke oluşursa halı temizleme solisyonlarından birini kullanın, lekelenen bölgeye sıkın ve5 dakika bekledikten sonra  ıslak mendille silin, leke kalmayacaktır. 

Şirketimiz SOMETEKS LTD. 1995 yılından beri "Ev tekstili ve Teknik Kumaş " konusunda hizmet veren 24 yıllık üretici bir firmadır. İmalat yaparız, ihracat yaparız, Türkiye'de toptan bayilik veririz. Online Satış Sitemiz "B Dekor" bu uzmanlığın yeni markasıdır. Kaliteli-dekoratif-özel tasarım ev tekstil ürünlerini tüketiciye üretim fiyatları ile ulaştırabilmek yeni misyonumuz. 

NOT: İnternetten döşemelik kumaş alınır mı, renk tonu nasıl diye endişeleriniz varsa; kaliteye dokunmak, rengin güzelliğini ve tonunu birebir görmek için 
0538 501 38 05 no'lu telefondan bizi arayarak NUMUNE TALEP EDİNİZ. Çekimler stüdyo ortamında ve güçlendirilmiş ışık kaynakları altında yapıldığı için ve her telefon ya da bilgisayarın çözünürlüğü ve renk parlaklığı farklı olduğu için size gelen ürün rengi ekranda gördüğünüzden bir iki ton açık ya da koyu olabilir. Kumaşlar 50-60 metrelik toplardan sizin verdiğiniz ölçülere göre size özel kesildiği için numune talep edilmeden verilen siparişlerde iade ve değişim mümkün olmamaktadır.

 

 

 

Izgara görünümü:

İpek Kadife Parlak Döşemelik Kumaş-Mavi

(0)
79,00 ₺

İpek  Kadife Parlak Döşemelik Kumaş; Hanımların gerçek kadife diye aradığı bir klasmandır . En : 140 cm 'dir . Resimde gördüğünüz gibi pırıl pırıl parlak bir koltuk modeliniz olur .Mavi rengini seçtiyseniz ,  ikinci bir renk tonunu ve ayrıcalıklı döşemelik kumaş tasarımlarımızdan birini kombin kumaşı olarak seçiniz. Mavi renkli - Parlak k..

İpek Kadife Parlak Döşemelik Kumaş-Krem

(0)
79,00 ₺

İpek  Kadife Parlak Döşemelik Kumaş; Hanımların gerçek kadife diye aradığı bir klasmandır . En : 140 cm 'dir . Resimde gördüğünüz gibi pırıl pırıl parlak bir koltuk modeliniz olur . Krem rengini seçtiyseniz ,  ikinci bir renk tonunu ve ayrıcalıklı döşemelik kumaş tasarımlarımızdan birini kombin kumaşı olarak seçiniz. Krem renkli kumaşımız..

İpek Kadife Parlak Döşemelik Kumaş-Pudra

(0)
79,00 ₺

İpek  Kadife Parlak Döşemelik Kumaş; Hanımların gerçek kadife diye aradığı bir klasmandır . En : 140 cm 'dir . Resimde gördüğünüz gibi pırıl pırıl parlak bir koltuk modeliniz olur .PUDRA RENKLİ   parlak döşemelik kumaşımızı biz burda chesterfield koltuk modelinde sunduk ama unutmayın klasik - avangard ve provans mobilya ile de inanıl..

İpek Kadife Parlak Döşemelik Kumaş-Açık Krem

(0)
79,00 ₺

İpek  Kadife Parlak Döşemelik Kumaş; Hanımların gerçek kadife diye aradığı bir klasmandır . En : 140 cm 'dir . Resimde gördüğünüz gibi pırıl pırıl parlak bir koltuk modeliniz olur . Açık krem rengini seçtiyseniz, perde - kırlent - halı gibi dekoratif ürünlerde renk ve desenle kombine edebilirsiniz.  Fiyatın niye bu kadar ucuz olduğuna ..

İpek Kadife Parlak Döşemelik Kumaş-Turkuaz

(0)
79,00 ₺

İpek  Kadife Parlak Döşemelik Kumaş; Hanımların gerçek kadife diye aradığı bir klasmandır . En : 140 cm 'dir . Resimde gördüğünüz gibi pırıl pırıl parlak bir koltuk modeliniz olur .Turkuaz renkli  parlak döşemelik kumaşımızı biz burda chesterfield koltuk modelinde sunduk ama unutmayın klasik - avangard ve provans mobilya ile de inanı..

İpek Kadife Parlak Döşemelik Kumaş-Kahve

(0)
79,00 ₺

İpek  Kadife Parlak Döşemelik Kumaş; Hanımların gerçek kadife diye aradığı bir klasmandır . En : 140 cm 'dir . Resimde gördüğünüz gibi pırıl pırıl parlak bir koltuk modeliniz olur .Kahve rengini seçtiyseniz ,  ikinci bir renk tonunu ve ayrıcalıklı döşemelik kumaş tasarımlarımızdan birini kombin kumaşı olarak seçiniz. Unutmayalım ki kahve ..

İpek Kadife Parlak Döşemelik Kumaş-Su Yeşili

(0)
79,00 ₺

İpek  Kadife Parlak Döşemelik Kumaş; Hanımların gerçek kadife diye aradığı bir klasmandır . En : 140 cm 'dir . Resimde gördüğünüz gibi pırıl pırıl parlak bir koltuk modeliniz olur Su yeşili  parlak döşemelik kumaşımızı biz burda chesterfield koltuk modelinde sunduk ama unutmayın klasik - avangard ve provans mobilya ile de inanılmaz güzel ..

İpek Kadife Parlak Döşemelik Kumaş-Sütlü Kahve

(0)
79,00 ₺

İpek  Kadife Parlak Döşemelik Kumaş; Hanımların gerçek kadife diye aradığı bir klasmandır . En : 140 cm 'dir . Resimde gördüğünüz gibi pırıl pırıl parlak bir koltuk modeliniz olur .Sütlü Kahve parlak döşemelik kumaşımızı biz burda chesterfield koltuk modelinde sunduk ama unutmayın klasik - avangard ve provans mobilya ile de inanılmaz güze..

İpek Kadife Parlak Döşemelik Kumaş-Gül Pembe

(0)
79,00 ₺

İpek  Kadife Parlak Döşemelik Kumaş; Hanımların gerçek kadife diye aradığı bir klasmandır . En : 140 cm 'dir . Resimde gördüğünüz gibi pırıl pırıl parlak bir koltuk modeliniz olur . Gülpembe   rengini seçtiyseniz ,  ikinci bir renk tonunu ve ayrıcalıklı döşemelik kumaş tasarımlarımızdan birini kombin kumaşı olarak seçiniz. ..

İpek Kadife Parlak Döşemelik Kumaş-Lacivert

(0)
79,00 ₺

İpek  Kadife Parlak Döşemelik Kumaş; Hanımların gerçek kadife diye aradığı bir klasmandır . En : 140 cm 'dir . Resimde gördüğünüz gibi pırıl pırıl parlak bir koltuk modeliniz olur . Lacivert  rengini seçtiyseniz ,  ikinci bir renk tonunu ve ayrıcalıklı döşemelik kumaş tasarımlarımızdan birini kombin kumaşı olarak seçiniz.Lacivert&nbs..

İpek Kadife Parlak Döşemelik Kumaş-Kırmızı

(0)
79,00 ₺

İpek  Kadife Parlak Döşemelik Kumaş; Hanımların gerçek kadife diye aradığı bir klasmandır . En : 140 cm 'dir . Resimde gördüğünüz gibi pırıl pırıl parlak bir koltuk modeliniz olur .KIRMIZI   rengini seçtiyseniz ,  ikinci bir renk tonunu ve ayrıcalıklı döşemelik kumaş tasarımlarımızdan birini kombin kumaşı olarak seçiniz. Kırmızı..

İpek Kadife Parlak Döşemelik Kumaş-Petrol Yeşili

(0)
79,00 ₺

İpek  Kadife Parlak Döşemelik Kumaş; Hanımların gerçek kadife diye aradığı bir klasmandır . En : 140 cm 'dir . Resimde gördüğünüz gibi pırıl pırıl parlak bir koltuk modeliniz olur Petrol yeşili  parlak döşemelik kumaşımızı biz burda chesterfield koltuk modelinde sunduk ama unutmayın klasik - avangard ve provans mobilya ile de inanılmaz gü..

İpek Kadife Parlak Döşemelik Kumaş-Fıstık Yeşili

(0)
79,00 ₺

İpek  Kadife Parlak Döşemelik Kumaş; Hanımların gerçek kadife diye aradığı bir klasmandır . En : 140 cm 'dir . Resimde gördüğünüz gibi pırıl pırıl parlak bir koltuk modeliniz olur . Fıstık yeşili  rengini seçtiyseniz ,  ikinci bir renk tonunu ve ayrıcalıklı döşemelik kumaş tasarımlarımızdan birini kombin kumaşı olarak seçiniz.  ..

İpek Kadife Parlak Döşemelik Kumaş-Sarı

(0)
79,00 ₺

İpek  Kadife Parlak Döşemelik Kumaş; Hanımların gerçek kadife diye aradığı bir klasmandır . En : 140 cm 'dir . Resimde gördüğünüz gibi pırıl pırıl parlak bir koltuk modeliniz olur Sarı renkli  parlak döşemelik kumaşımızı biz burda chesterfield koltuk modelinde sunduk ama unutmayın ki modern koltuk modellerinin tümü ile çok güzel olur,..

İpek Kadife Parlak Döşemelik Kumaş-Portakal Rengi

(0)
79,00 ₺

İpek  Kadife Parlak Döşemelik Kumaş; Hanımların gerçek kadife diye aradığı bir klasmandır . En : 140 cm 'dir . Resimde gördüğünüz gibi pırıl pırıl parlak bir koltuk modeliniz olur Portakal renkli  parlak döşemelik kumaşımızı biz burda chesterfield koltuk modelinde sunduk ama unutmayın ki modern- çağdaş  mobilya ile de inanılmaz güzel..

İpek Kadife Parlak Döşemelik Kumaş-Eflatun

(0)
79,00 ₺

İpek  Kadife Parlak Döşemelik Kumaş; Hanımların gerçek kadife diye aradığı bir klasmandır . En : 140 cm 'dir . Resimde gördüğünüz gibi pırıl pırıl parlak bir koltuk modeliniz olur . Eflatun  rengini seçtiyseniz , perde - kırlent - halı gibi dekoratif ürünler ile birlikte çok özel bir ev tasarımına imza atacaksınız , demektir .  ..

İpek Kadife Parlak Döşemelik Kumaş-Gri

(0)
79,00 ₺

İpek  Kadife Parlak Döşemelik Kumaş; Hanımların gerçek kadife diye aradığı bir klasmandır . En : 140 cm 'dir . Resimde gördüğünüz gibi pırıl pırıl parlak bir koltuk modeliniz olur . Gri   rengini seçtiyseniz ,  ikinci bir renk tonunu ve ayrıcalıklı döşemelik kumaş tasarımlarımızdan birini kombin kumaşı olarak seçiniz.  F..

İpek Kadife Parlak Döşemelik Kumaş-Mor

(0)
79,00 ₺

İpek  Kadife Parlak Döşemelik Kumaş; Hanımların gerçek kadife diye aradığı bir klasmandır . En : 140 cm 'dir . Resimde gördüğünüz gibi pırıl pırıl parlak bir koltuk modeliniz olur .Mor renkli parlak döşemelik kumaşımızı biz burda chesterfield koltuk modelinde sunduk ama unutmayın klasik - avangard ve provans mobilya ile de inanılmaz güzel olur..

Gösterilen: 1 ile 18 arası, toplam: 18 (1 Sayfa)