Mat Kadife Döşemelik Kumaşlar

Mat Kadife Döşemelik Kumaşlar

MAT KADİFE DÖŞEMELİK KUMAŞLARIN TEKNİK ÖZELLİKLERİ; Kaliteli koltuk takımlarında gördüğünüz mat kadife olan kumaşlardır. Üretim yaparken ilk olarak micropolyester mat iplik ile " Rachel Kadife Makinalarında " çok sık bir kumaş dokuruz. Fotoğraflardaki gibi güzel renklere boyarız. Kadife hav yüksekliğini dikkatle seçer ve 1 mm hav yüksekliğinde bırakırız. Kumaşa şardon ve sanforlama işlemi yaparız. Sonra ikinci bir kumaşla laminasyon yaparız. Daha sonra döşemelik kumaşlarımızın kalite kontrolünü yapar, ambalajlar ve sizlerin beğenisine sunmak üzere stoklarız.

KUMAŞ HAMMADDESİ : %74 MATTE MİCRO POLYSTER  + % 26 POLY TEXTURİZED

DÖŞEMELİK KUMAŞ ENİ : 140 CM

KUMAŞ GRAMAJ: 390 GR / M2 ( 550 GR / METRE  ) 

Sonuç, Tüm bu işlemler neden yapılır? 

Kumaşımız tüm bu işlemlerden geçirildikten sonra şu kalite özelliklerini içerir. Güneşte solma yapmaz, aşınma mukavemeti çok yüksektir. Yani kolay kolay eskitemezsiniz . Hav dönmesi dediğimiz problem yoktur . Kolayca temizlenebilir .Mat kadife koltuk kumaşımızın leke tutmasından da korkmayın. Leke oluşturabilecek bir problem mi oldu; halı temizleme solüsyonlarından birini lekelenen yere dökün ve 5 dakika bekledikten sonra nemli bir bez veya ıslak mendil ile temizleyin, leke kalmayacaktır. 

Mat kadife döşemelik kumaşımızı; koltuk, kanepe, berjer, sandalye, yatak başı ve josephin gibi tüm ürünlerde rahatlıkla kullanabilirsiniz. Dekorasyon trendlerini dikkate alırsak da; fotoğraflardaki gibi Chesterfield koltuk modellerine, modern kanepe tasarımlarına, ahşap oyma provans koltuk modellerine öneririz. Tabii sizin koltuk modeliniz bu kumaşa uygun mu karar veremediyseniz ya da kaç metre kumaş gider diye sorularınız için bize mail atabilir ya da 0538 501 38 05 nolu whatsapp hattından destek alabilirsiniz.

Şirketimiz SOMETEKS LTD. 1995 yılından beri "Ev tekstili ve Teknik Kumaş " konusunda hizmet veren 24 yıllık üretici bir firmadır. İmalat yaparız, ihracat yaparız, Türkiye'de toptan bayilik veririz. Online Satış Sitemiz "B Dekor" bu uzmanlığın yeni markasıdır. Kaliteli-dekoratif-özel tasarım ev tekstil ürünlerini tüketiciye üretim fiyatları ile ulaştırabilmek yeni misyonumuz. 

NOT: İnternetten döşemelik kumaş alınır mı, renk tonu nasıl diye endişeleriniz varsa; kaliteye dokunmak, rengin güzelliğini ve tonunu birebir görmek için 
0538 501 38 05 no'lu telefondan bizi arayarak NUMUNE TALEP EDİNİZ. Çekimler stüdyo ortamında ve güçlendirilmiş ışık kaynakları altında yapıldığı için ve her telefon ya da bilgisayarın çözünürlüğü ve renk parlaklığı farklı olduğu için size gelen ürün rengi ekranda gördüğünüzden bir iki ton açık ya da koyu olabilir. Kumaşlar 50-60 metrelik toplardan sizin verdiğiniz ölçülere göre size özel kesildiği için numune talep edilmeden verilen siparişlerde iade ve değişim mümkün olmamaktadır.

 

Izgara görünümü:

Mat Kadife Döşemelik Kumaş-Krem

(0)
77,00 ₺

Mat Kadife Döşemelik Kumaş Krem Renkli  ; 140 cm enindedir. Kaliteli koltuk kumaşı arıyorsanız , silinebilir , leke tutmaz bir döşemelik kumaş ise tercihiniz bu ürünün klasmanını tavsiye ederiz. Yıllarca eskimeden koltuk, kanepe, berjer, sandalye, tekli koltuk , yatak başı gibi tüm mobilya çeşitlerinde kullanabilirsiniz. Eğer arzu edersen..

Mat Kadife Döşemelik Kumaş-Bej

(0)
77,00 ₺

Mat Kadife Döşemelik Kumaş - Bej rengi en çok tercih edilen koltuk kumaşlarından biridir . Resimde gördüğünüz gibi , Chesterfield koltuk modellerine yakışır.Yalın , sade bir dekorasyonu seviyorsanız tavsiye ederiz , bej renkli mat kadife döşemelik kumaşımızı . Koltuk modelinde seçiminiz modern veya klasik de olsa bu kumaşı beğenirsiniz , aslında . ..

Mat Kadife Döşemelik Kumaş-Kum Rengi

(0)
77,00 ₺

Mat Kadife Döşemelik Kumaş kalitemizde kum rengi , İskandinav Tarzı dekorasyonu sevenler için uygulanmış özel bir renktir .Bazı renkler kimliksizdir , öyle sade , öyle ağır bir ifadeleri vardır ki ismini bile doğadan alırlar. Kum Renkli Mat Kadife Koltuk Kumaşımız , özellikle İskandinav Tarzı Koltuk Modellerinde , görseldeki gibi Chesterfield Koltu..

Mat Kadife Döşemelik Kumaş-Sütlü Kahve Rengi

(0)
77,00 ₺

Mat Kadife Döşemelik Kumaş kalitemizde Sütlü Kahve Rengi olarak adlandırdığımız bu kumaş  , Toprak temada doğal ambianslı dekorasyonu sevenler için uygulanmış özel bir renktir .Bazı renkler doğaldır , isimlerini yaşamdan  alırlar. Sütlü kahve  Mat Kadife Koltuk Kumaşımız , özellikle İskandinav Tarzı Koltuk Modellerinde..

Mat Kadife Döşemelik Kumaş-Koyu Kahve Rengi

(0)
77,00 ₺

Mat Kadife Döşemelik Kumaş kalitemizde koyu kahverengi olarak adlandırdığımız bu kumaş; toprak temada doğal ambianslı dekorasyonu sevenler için üretilmiş özel bir renktir. Bazı renkler doğaldır, isimlerini yaşamdan alırlar. Koyu kahve mat kadife koltuk kumaşımız; özellikle İskandinav Tarzı Koltuk Modellerinde , görseldeki gibi C..

Mat Kadife Döşemelik Kumaş-Pudra

(0)
77,00 ₺

Mat Kadife Döşemelik Kumaş Açık Pudra Rengi ; 140 cm enindedir. Kaliteli koltuk kumaşı arıyorsanız , silinebilir , leke tutmaz bir döşemelik kumaş ise tercihiniz bu ürünün klasmanını tavsiye ederiz. Yıllarca eskimeden koltuk, kanepe, berjer, sandalye, tekli koltuk , yatak başı gibi tüm mobilya çeşitlerinde kullanabilirsiniz. Eğer arzu ederseniz ; y..

Mat Kadife Döşemelik Kumaş-Koyu Pudra

(0)
77,00 ₺

Mat Kadife Döşemelik Kumaş Pudra Rengi ; 140 cm enindedir. Kaliteli koltuk kumaşı arıyorsanız , silinebilir , leke tutmaz bir döşemelik kumaş ise tercihiniz bu ürünün klasmanını tavsiye ederiz. Yıllarca eskimeden koltuk, kanepe, berjer, sandalye, tekli koltuk , yatak başı gibi tüm mobilya çeşitlerinde kullanabilirsiniz. Eğer arzu ederseniz ; yastık..

Mat Kadife Döşemelik Kumaş-Pembe

(0)
77,00 ₺

Mat Kadife Döşemelik Kumaş Pembe Renkli  ; 140 cm enindedir. Kaliteli koltuk kumaşı arıyorsanız , silinebilir , leke tutmaz bir döşemelik kumaş ise tercihiniz bu ürünün klasmanını tavsiye ederiz. Yıllarca eskimeden koltuk, kanepe, berjer, sandalye, tekli koltuk , yatak başı gibi tüm mobilya çeşitlerinde kullanabilirsiniz. Eğer arzu ederse..

Mat Kadife Döşemelik Kumaş-AçıkTurkuaz

(0)
77,00 ₺

Mat Kadife Döşemelik Kumaş Açık Turkuaz Renkli  ; 140 cm enindedir. Kaliteli koltuk kumaşı arıyorsanız , silinebilir , leke tutmaz bir döşemelik kumaş ise tercihiniz bu ürünün klasmanını tavsiye ederiz. Yıllarca eskimeden koltuk, kanepe, berjer, sandalye, tekli koltuk , yatak başı gibi tüm mobilya çeşitlerinde kullanabilirsiniz. Eğer arzu..

Mat Kadife Döşemelik Kumaş-Turkuaz

(0)
77,00 ₺

Mat Kadife Döşemelik Kumaş Turkuaz Renkli  ; 140 cm enindedir. Kaliteli koltuk kumaşı arıyorsanız , silinebilir , leke tutmaz bir döşemelik kumaş ise tercihiniz bu ürünün klasmanını tavsiye ederiz. Yıllarca eskimeden koltuk, kanepe, berjer, sandalye, tekli koltuk , yatak başı gibi tüm mobilya çeşitlerinde kullanabilirsiniz. Eğer arzu eder..

Mat Kadife Döşemelik Kumaş-Lacivert

(0)
77,00 ₺

Mat Kadife Döşemelik Kumaş Lacivert  Renkli  ; 140 cm enindedir. Kaliteli koltuk kumaşı arıyorsanız , silinebilir , leke tutmaz bir döşemelik kumaş ise tercihiniz bu ürünün klasmanını tavsiye ederiz. Yıllarca eskimeden koltuk, kanepe, berjer, sandalye, tekli koltuk , yatak başı gibi tüm mobilya çeşitlerinde kullanabilirsiniz. Eğ..

Mat Kadife Döşemelik Kumaş-Su Yeşili

(0)
77,00 ₺

Mat Kadife Döşemelik Kumaş Su Yeşili Renkli  ; 140 cm enindedir. Kaliteli koltuk kumaşı arıyorsanız , silinebilir , leke tutmaz bir döşemelik kumaş ise tercihiniz bu ürünün klasmanını tavsiye ederiz. Yıllarca eskimeden koltuk, kanepe, berjer, sandalye, tekli koltuk , yatak başı gibi tüm mobilya çeşitlerinde kullanabilirsiniz. Eğer arzu ed..

Mat Kadife Döşemelik Kumaş-Ceviz Yeşili

(0)
77,00 ₺

Mat Kadife Döşemelik Kumaş Ceviz Yeşili Rengi  ; 140 cm enindedir. Kaliteli koltuk kumaşı arıyorsanız , silinebilir , leke tutmaz bir döşemelik kumaş ise tercihiniz bu ürünün klasmanını tavsiye ederiz. Yıllarca eskimeden koltuk, kanepe, berjer, sandalye, tekli koltuk , yatak başı gibi tüm mobilya çeşitlerinde kullanabilirsiniz. Eğer arzu ..

Mat Kadife Döşemelik Kumaş-Koyu Yeşil

(0)
77,00 ₺

Mat Kadife Döşemelik Kumaş Koyu Yeşil Rengi   ; 140 cm enindedir. Kaliteli koltuk kumaşı arıyorsanız , silinebilir , leke tutmaz bir döşemelik kumaş ise tercihiniz bu ürünün klasmanını tavsiye ederiz. Yıllarca eskimeden koltuk, kanepe, berjer, sandalye, tekli koltuk , yatak başı gibi tüm mobilya çeşitlerinde kullanabilirsiniz. Eğer arzu e..

Mat Kadife Döşemelik Kumaş-Gül-Eflatun

(0)
77,00 ₺

Mat Kadife Döşemelik Kumaş Eflatunda kalan bir gül rengi   ; 140 cm enindedir. Kaliteli koltuk kumaşı arıyorsanız , silinebilir , leke tutmaz bir döşemelik kumaş ise tercihiniz bu ürünün klasmanını tavsiye ederiz. Yıllarca eskimeden koltuk, kanepe, berjer, sandalye, tekli koltuk , yatak başı gibi tüm mobilya çeşitlerinde kullanabilirsiniz..

Mat Kadife Döşemelik Kumaş-Kiremit Rengi

(0)
77,00 ₺

Mat Kadife Döşemelik Kumaş Kiremit Renkli   ; 140 cm enindedir. Kaliteli koltuk kumaşı arıyorsanız , silinebilir , leke tutmaz bir döşemelik kumaş ise tercihiniz bu ürünün klasmanını tavsiye ederiz. Yıllarca eskimeden koltuk, kanepe, berjer, sandalye, tekli koltuk , yatak başı gibi tüm mobilya çeşitlerinde kullanabilirsiniz. Eğer arzu ede..

Mat Kadife Döşemelik Kumaş-Mor

(0)
77,00 ₺

Mat Kadife Döşemelik Kumaş-Mor Renkli; 140 cm enindedir. Kaliteli koltuk kumaşı arıyorsanız , silinebilir , leke tutmaz bir döşemelik kumaş ise tercihiniz bu ürünün klasmanını tavsiye ederiz. Yıllarca eskimeden koltuk, kanepe, berjer, sandalye, tekli koltuk , yatak başı gibi tüm mobilya gruplarının kaplamasında kullanabilirsiniz. Eğer arzu ede..

Mat Kadife Döşemelik Kumaş-Güneş Sarı

(0)
77,00 ₺

Mat Kadife Döşemelik Kumaş Güneş Sarısı Renkli    ; 140 cm enindedir. Kaliteli koltuk kumaşı arıyorsanız , silinebilir , leke tutmaz bir döşemelik kumaş ise tercihiniz bu ürünün klasmanını tavsiye ederiz. Yıllarca eskimeden koltuk, kanepe, berjer, sandalye, tekli koltuk , yatak başı gibi tüm mobilya çeşitlerinde kullanabilirsiniz. Eğ..

Mat Kadife Döşemelik Kumaş-Gri

(0)
77,00 ₺

Mat Kadife Döşemelik Kumaş Gri Renkli   ; 140 cm enindedir. Kaliteli koltuk kumaşı arıyorsanız , silinebilir , leke tutmaz bir döşemelik kumaş ise tercihiniz bu ürünün klasmanını tavsiye ederiz. Yıllarca eskimeden koltuk, kanepe, berjer, sandalye, tekli koltuk , yatak başı gibi tüm mobilya çeşitlerinde kullanabilirsiniz. Eğer arzu edersen..

Mat Kadife Döşemelik Kumaş-Sarı

(0)
77,00 ₺

Mat Kadife Döşemelik Kumaş Hardal Sarısı; 140 cm enindedir. Kaliteli koltuk kumaşı arıyorsanız , silinebilir , leke tutmaz bir döşemelik kumaş ise tercihiniz bu ürünün klasmanını tavsiye ederiz. Yıllarca eskimeden koltuk, kanepe, berjer, sandalye, tekli koltuk , yatak başı gibi tüm mobilya çeşitlerinde kullanabilirsiniz. Eğer arzu ederseniz ; yastı..

Mat Kadife Döşemelik Kumaş-BEYAZ-KREM TONLARI

(0)
77,00 ₺

SİPARİŞ VERİRKEN NOT KISMINA HANGİ RENGİ SEÇTİĞİNİZİ BELİRTİNİZ. Mat Kadife Döşemelik Kumaş 140 cm enindedir. Kaliteli koltuk kumaşı arıyorsanız , silinebilir , leke tutmaz bir döşemelik kumaş ise tercihiniz bu ürünün klasmanını tavsiye ederiz. Yıllarca eskimeden koltuk, kanepe, berjer, sandalye, tekli koltuk , yatak başı gibi tüm mobilya çeşi..

Mat Kadife Döşemelik Kumaş-KAHVE TONLARI

(0)
77,00 ₺

SİPARİŞ VERİRKEN NOT KISMINA HANGİ RENGİ SEÇTİĞİNİZİ BELİRTİNİZ. Mat Kadife Döşemelik Kumaş 140 cm enindedir. Kaliteli koltuk kumaşı arıyorsanız , silinebilir , leke tutmaz bir döşemelik kumaş ise tercihiniz bu ürünün klasmanını tavsiye ederiz. Yıllarca eskimeden koltuk, kanepe, berjer, sandalye, tekli koltuk , yatak başı gibi tüm mobilya çeşi..

Mat Kadife Döşemelik Kumaş-yeşil sarı

(0)
77,00 ₺

SİPARİŞ VERİRKEN NOT KISMINA HANGİ RENGİ SEÇTİĞİNİZİ BELİRTİNİZ. Mat Kadife Döşemelik Kumaş 140 cm enindedir. Kaliteli koltuk kumaşı arıyorsanız , silinebilir , leke tutmaz bir döşemelik kumaş ise tercihiniz bu ürünün klasmanını tavsiye ederiz. Yıllarca eskimeden koltuk, kanepe, berjer, sandalye, tekli koltuk , yatak başı gibi tüm mobilya çeşi..

Mat Kadife Döşemelik Kumaş-mavi turkuaz tonlar

(0)
77,00 ₺

SİPARİŞ VERİRKEN NOT KISMINA HANGİ RENGİ SEÇTİĞİNİZİ BELİRTİNİZ. Mat Kadife Döşemelik Kumaş 140 cm enindedir. Kaliteli koltuk kumaşı arıyorsanız , silinebilir , leke tutmaz bir döşemelik kumaş ise tercihiniz bu ürünün klasmanını tavsiye ederiz. Yıllarca eskimeden koltuk, kanepe, berjer, sandalye, tekli koltuk , yatak başı gibi tüm mobilya çeşi..

Gösterilen: 1 ile 24 arası, toplam: 27 (2 Sayfa)