Keten Döşemelik Kumaşlar 2021

Keten Döşemelik Kumaşlar 2021

Keten Döşemelik Kumaşlar. Kumaş enleri 140 cm'dir. Doğal bir görünüm isteyenler tarafından tercih edilmektedir.

Keten Döşemelik Kumaşlar yenisezon koleksiyonumuz; tüm dünyadaki kaliteli koltuk ve mobilya imalatı yapan firmaların tercih ettiği özel  ''Keten Dokuma'' tekniklerinden oluşmaktadır. Seçeceğiniz keten koltuk kumaşları; silinebilir, kaliteli, şık görünümlü ve kullanışlıdır. B'Dekor Keten Döşemelik Kumaş Koleksiyonunda; kalın panama keten döşemelikler, jüt keten döşemelik kumaşlar, eko keten döşemelik kumaş grubu, flam keten koltuk kumaşları, çamaşır makinasında yıkanabilir keten döşemelikler, melanj ve düz renkli keten koltuklara yönelik seçenekler gibi bir çok çeşidi bulabileceksiniz. 

Şirketimiz SOMETEKS LTD. 1995 yılından beri "Ev tekstili ve Teknik Kumaş " konusunda hizmet veren 27 yıllık üretici bir firmadır. İmalat yaparız, ihracat yaparız, Türkiye'de toptan bayilik veririz. Online Satış Sitemiz "B Dekor" bu uzmanlığın yeni markasıdır. Kaliteli-dekoratif-özel tasarım ev tekstil ürünlerini tüketiciye üretim fiyatları ile ulaştırabilmek yeni misyonumuz. 


NOT: İnternetten döşemelik kumaş alınır mı, renk tonu nasıl diye endişeleriniz varsa; kaliteye dokunmak, rengin güzelliğini ve tonunu birebir görmek için 
0 532 369 49 14 no'lu telefondan bizi arayarak NUMUNE TALEP EDİNİZ. Çekimler stüdyo ortamında ve güçlendirilmiş ışık kaynakları altında yapıldığı için ve her telefon ya da bilgisayarın çözünürlüğü ve renk parlaklığı farklı olduğu için size gelen ürün rengi ekranda gördüğünüzden bir iki ton açık ya da koyu olabilir. Kumaşlar 50-60 metrelik toplardan sizin verdiğiniz ölçülere göre size özel kesildiği için numune talep edilmeden verilen siparişlerde iade ve değişim mümkün olmamaktadır.