Zebra Desenli Kadife Döşemelik Kumaş

Zebra Desenli Kadife Döşemelik Kumaş

Egzotik dekorasyon serimizin bir parçası olan zebra kumaşlar, Afrika temalarını sevenler için harika bir çözümdür.

 Koltuk, berjer ve kırlentlerinizde kullanmak için renklere göz atabilir, 12 aya varan taksit seçenekleri ile satın alma yapabilirsiniz.

Kumaş eni 140 cm'dir. 

NOT: Bu özel döşemelik kumaşlar, sizlere daha uygun fiyat sunabilmek için sipariş geldikten sonra 3-7 gün içerisinde üretilip gönderilmektedir. Zaten bir desenin büyük pano olduğu düşünüldüğünde numune servisi vermemiz mümkün olamamaktadır.

Sorularınız için 0 532 369 49 14  no'lu telefondan bize ulaşabilirsiniz.

Çekimler stüdyo ortamında ve güçlendirilmiş ışık kaynakları altında yapıldığı için ve her telefon ya da bilgisayarın çözünürlüğü ve renk parlaklığı farklı olduğu için size gelen ürün rengi ekranda gördüğünüzden bir iki ton açık ya da koyu olabilir. Bu klasman döşemelik kumaşlar tasarım koltuk kumaşı kategorisinde yer almakta olup size özel olarak üretildiğinden iade ve değişim yapılamamaktadır.

* DİKKAT: Döşemelik kumaşlar sipariş üzerine hazırlanmakta olup, mesafeli satış sözleşmesindeki "Cayma Hakkı Kullanılamayacak Ürünler" (Madde 6/B: Tüketicinin istekleri veya kişisel ihtiyaçları doğrultusunda hazırlanan mallara ilişkin sözleşmeler) kapsamına girmektedir.Izgara görünümü:

Zebra Desenli Döşemelik Kumaş Siyah Beyaz-Z2

790,00 ₺

Zebra Desenli Döşemelik Kumaş Siyah Beyaz-Z2 Sizin tarzınız cesur seçimler ise bu grup tam size göre.  Beyaz zemin üzerine siyah çizgiler kullanılarak oluşturulan bu siyah beyaz zebra deri efekti oldukça gerçekçidir. Zebra desenli döşemelik kumaşlar berjer, puf ve koltuklar, yatak başı gibi tamamlayıcılar yeni trend VIP dekorasy..

Zebra Desenli Döşemelik Kumaş Açık Gri-Z2

990,00 ₺

 Sizin tarzınız cesur seçimler ise bu grup tam size göre.  Beyaz zemin üzerine hardal sarı kullanılarak oluşturulan buzebra deri efekti oldukça gerçekçidir. Zebra desenli döşemelik kumaşlar berjer, puf ve koltuklar, yatak başı gibi tamamlayıcılar yeni trend VIP dekorasyonda çok moda. NOT: Bu özel döşemelik kumaşlar, sizlere..

Zebra Desenli Döşemelik Kumaş Kahverengi-Z2

990,00 ₺

Zebra Desenli Döşemelik Kumaş Kahverengi-Z2 Sizin tarzınız cesur seçimler ise bu grup tam size göre. Krem renk zemin üzerine kahverengi çizgiler kullanılarak yapılan bu tasarım oldukça gerçekçi ve modern bir görünüme sahiptir.  Zebra desenli döşemelik kumaşlar berjer, puf ve koltuklar, yatak başı gibi tamamlayıcılar yeni trend VIP..

Zebra Desenli Döşemelik Kumaş Mavi-Z2

990,00 ₺

Zebra Desenli Döşemelik Kumaş Mavi-Z2 Sizin tarzınız cesur seçimler ise bu grup tam size göre.  Beyaz zemin üzerine saks mavi çizgiler kullanılarak oluşturulan bu zebra derisi görünümü ile modern ama canlı bir görüntü yakalamak istenmiştir. Zebra desenli döşemelik kumaşlar berjer, puf ve koltuklar, yatak başı gibi tamamlayıcılar..

Zebra Desenli Döşemelik Kumaş Hardal Sarı-Z2

990,00 ₺

 Sizin tarzınız cesur seçimler ise bu grup tam size göre.  Beyaz zemin üzerine hardal sarı kullanılarak oluşturulan buzebra deri efekti oldukça gerçekçidir. Zebra desenli döşemelik kumaşlar berjer, puf ve koltuklar, yatak başı gibi tamamlayıcılar yeni trend VIP dekorasyonda çok moda. NOT: Bu özel döşemelik kumaşlar, sizlere..

Zebra Desenli Döşemelik Kumaş Yeşil-Z2

990,00 ₺

Sizin tarzınız cesur seçimler ise bu grup tam size göre.  Beyaz zemin üzerine çağla yeşil kullanılarak oluşturulan bu zebra deri efekti oldukça gerçekçidir. Zebra desenli döşemelik kumaşlar berjer, puf ve koltuklar, yatak başı gibi tamamlayıcılar yeni trend VIP dekorasyonda çok moda. NOT: Bu özel döşemelik kumaşlar, sizlere uygu..

Zebra Desenli Döşemelik Kumaş Krem-Z3

990,00 ₺

Zebra Desenli Döşemelik Kumaş  Sizin tarzınız cesur seçimler ise bu grup tam size göre. Krem renk zemin üzerine bej renk kullanılarak tasarlanmıştır. Zebra desenli döşemelik kumaşlar berjer, puf ve koltuklar, yatak başı gibi tamamlayıcılar yeni trend VIP dekorasyonda çok moda. NOT: Bu özel döşemelik kumaşlar, sizlere uygun fiyat s..

Zebra Desenli Döşemelik Kumaş Turkuaz-Z3

990,00 ₺

Zebra Desenli Döşemelik Kumaş Sizin tarzınız cesur seçimler ise bu grup tam size göre. Krem renk zemin üzerine buz mavi kullanılarak tasarlanmış bu zebra desenli döşemelik kumaşımız oldukça moderndir. Zebra desenli döşemelik kumaşlar berjer, puf ve koltuklar, yatak başı gibi tamamlayıcılar yeni trend VIP dekorasyonda çok moda. N..

Zebra Desenli Döşemelik Kumaş Yeşil-Z3

990,00 ₺

Zebra Desenli Döşemelik Kumaş Sizin tarzınız cesur seçimler ise bu grup tam size göre. Ekru zemin üzerine çağla yeşili rengi kullanılarak tasarlanmış bu kumaşımız oldukça modern çizgiler taşımakta. Zebra desenli döşemelik kumaşlar berjer, puf ve koltuklar, yatak başı gibi tamamlayıcılar yeni trend VIP dekorasyonda çok moda. ..

Gösterilen: 1 ile 9 arası, toplam: 9 (1 Sayfa)