Eko-Keten Döşemelik Kumaşlar

Eko-Keten Döşemelik Kumaşlar

Kumaş eni 140cm olan ''EKO-KETEN DÖŞEMELİK KUMAŞ'' olarak adlandırdığımız bu kumaş, koltuk üretici firmaların tercih ettiği dokulardan biridir. Çok sağlam, poliproplen ipliklerle çözgü atkı dokuma tekniği ile üretim yapılır. Koltuklarınıza doğal keten görünümü verir. Düz renk efekt ve/veya melanj efekt oluşabilir. Keten koltuk takımlarını seviyorsanız ve '' country '' , ''İskandinav dekorasyon'', ''modern ev dekorasyonu '' sizin stiliniz ise çok ekonomik fiyat ile sunmuş olduğumuz keten döşemelik kumaş kategorisindeki eko-keten koltuk kumaşını satın almanızı öneririz. 


Eko-keten döşemelik kumaşlar silinebilir, modern ve kullanışlıdır. Çok ekonomik fiyatla tarafınıza sunmuş olduğumuz bu ürünün gramajı diğer keten dokularımız kadar kalın değildir. Türkiye'deki %90 koltuk imalatçılarının kullandığı kumaştır.

NOT: İnternetten döşemelik kumaş alınır mı, renk tonu nasıl diye endişeleriniz varsa; kaliteye dokunmak, rengin güzelliğini ve tonunu birebir görmek için 

0 532 369 49 14 no'lu telefondan bizi arayarak NUMUNE TALEP EDİNİZ. Çekimler stüdyo ortamında ve güçlendirilmiş ışık kaynakları altında yapıldığı için ve her telefon ya da bilgisayarın çözünürlüğü ve renk parlaklığı farklı olduğu için size gelen ürün rengi ekranda gördüğünüzden bir iki ton açık ya da koyu olabilir. Kumaşlar 50-60 metrelik toplardan sizin verdiğiniz ölçülere göre size özel kesildiği için numune talep edilmeden verilen siparişlerde iade ve değişim mümkün olmamaktadır.

* DİKKAT: Döşemelik kumaşlar sipariş üzerine hazırlanmakta olup, mesafeli satış sözleşmesindeki "Cayma Hakkı Kullanılamayacak Ürünler" (Madde 6/B: Tüketicinin istekleri veya kişisel ihtiyaçları doğrultusunda hazırlanan mallara ilişkin sözleşmeler) kapsamına girmektedir.

Izgara görünümü:

Eko-Keten Krem

(0)
190,00 ₺

Açık renk, beyaza yakın keten döşemelik kumaştır. Eğer mekanınızı geniş göstermek istiyorsanız, ev dekorasyonunuzda hem modernizmi yakalamak hem de ev aksesuarlarınızda özgür kalmak istiyorsanız eko keten krem renk kumaşı seçmenizi öneririz. Hatırlatmak isteriz: Genellikle krem renk koltuklar yastık, kırlent, halı, perde ve duvar kağıdı seçimlerind..

Eko-Keten Pudra

(0)
190,00 ₺

Pudra renkli ''eko-keten döşemelik kumaş'' ile ev dekorasyonunuza romantizmi getirir, diğer soft renkler ile kombine ederek rengarenk dingin bir sonuç alabilir veya pudra renk ile uyumlu çiçekli, çizgili, ekoseli, döşemelik kumaşlarımızdan birini seçerek enerjisi çok yüksek country dekor tarzında şahane bir sonuç alabilirsiniz. Genellikle berjer, k..

Eko-Keten Mint Yeşil

(0)
190,00 ₺

Mint yeşili renkli ''eko-keten döşemelik kumaş'' ile ev dekorasyonunuza romantizmi getirir, diğer soft renkler ile kombine ederek rengarenk dingin bir sonuç alabilir veya mint yeşil renk ile uyumlu çiçekli, çizgili, ekoseli, döşemelik kumaşlarımızdan birini seçerek enerjisi çok yüksek country dekor tarzında şahane bir sonuç alabilirsiniz. Genellikl..

Eko-Keten Kızıl Bej

(0)
190,00 ₺

Kızıl Bej renkli ''eko-keten döşemelik kumaş'' ile ev dekorasyonunuza sofistike bir görüntü getirir. Keten koltuk deyince akla gelen en güzel renk tonlarından biri olan kızıl bej size huzurlu bir ortam sağlayacaktır. Koltuk modeliniz ister ahşap çerçeve ağırlıklı provance bir tarz olsun, ister modern basic bir tasarım koltuk olsun hepsiyle gayet uy..

Eko-Keten Yeşil Melanj

(0)
190,00 ₺

Keten döşemelik kumaşlarda ''eko-keten yeşil melanj'' koltuk kumaşımızı seçerseniz modern ve iddialı bir dekorasyon sonucu alabilirsiniz. Yeşil eko-keten döşemelik kumaş bir adet üçlü koltuk veya iki adet berjer olarak yorumlanırsa ve yanına zevkinize göre krem bej tonları keten dokuma seçilirse; çok daha ferah ama sofistike bir ev dekorasyonu oluş..

Eko-Keten Kahve Melanj

(0)
190,00 ₺

Eko-Keten Döşemelik Kumaş, kahve melanj tonunu seçerseniz görselde de ifade etmeye çalıştığımız gibi berjerleriniz, kırlentleriniz, perde veya duvar kağıdı seçimleriniz ile birçok farklı dekorasyon tekniği oluşabilir. Çiçekli/country mat kadife ile romantizm oluşabilir veya modern ekoseli döşemelik kumaşlar ile bambaşka bir havaya bu keten döşemeli..

Eko-Keten Yeşilimsi Bej

(0)
190,00 ₺

Yeşilimsi Bej renkli ''eko-keten döşemelik kumaş'' ile ev dekorasyonunuza sofistike bir görüntü getirir. Keten koltuk deyince akla gelen en güzel renk tonlarından biri olan yeşilimsi bej size huzurlu bir ortam sağlayacaktır. Koltuk modeliniz ister ahşap çerçeve ağırlıklı provance bir tarz olsun, ister modern basic bir tasarım koltuk olsun hepsiyle ..

Eko-Keten Haki Yeşil Melanj

(0)
190,00 ₺

Keten döşemelik kumaşlarda ''eko-keten haki yeşil melanj'' koltuk kumaşımızı seçerseniz modern ve iddialı bir dekorasyon sonucu alabilirsiniz. Haki yeşil eko-keten döşemelik kumaş bir adet üçlü koltuk veya iki adet berjer olarak yorumlanırsa ve yanına zevkinize göre krem bej tonları keten dokuma seçilirse; çok daha ferah ama sofistike bir ev dekora..

Eko-Keten Acı Kahve Melanj

(0)
190,00 ₺

Eko-Keten Döşemelik Kumaş,acı kahve melanj tonunu seçerseniz görselde de ifade etmeye çalıştığımız gibi berjerleriniz, kırlentleriniz, perde veya duvar kağıdı seçimleriniz ile birçok farklı dekorasyon tekniği oluşabilir. Çiçekli/country mat kadife ile romantizm oluşabilir veya modern ekoseli döşemelik kumaşlar ile bambaşka bir havaya bu keten döşem..

Eko-Keten Kiremit Melanj

(0)
190,00 ₺

Kiremit renkli eko-keten döşemelik kumaşımızın, ev dekorasyonunuzda nasıl en güzel sonucu vereceğine örnek bir kanepe resmi paylaştık koltuk döşeme ustanız ile konuşurken; kanepedeki biye ve kırlent detaylarını göstermenizi öneririz. Keten koltuklarda iddialı renkler seçilirse buradaki kiremit renkli keten dokuma grubu gibi üzerine muhakkak özel kı..

Eko-Keten Gri

(0)
190,00 ₺

Gri keten koltuklar 2020-2021 dekorasyon modasında öne çıkan tercihlerden biridir. Mudo koltuk, Vivense koltuk, Enza, Fatih Kral Mobilya, Lazzoni, Casa, Fuga Koltuk gibi üst grup koltuk üreticileri de keten döşemelik kumaş ile bir çok model üretmiştir. Keten koltukların gri renkli olanları bir çok farklı dekorasyon tekniği ile kurgulanabilir. Genel..

Eko-Keten Melanj Turuncu

(0)
190,00 ₺

 Eko-keten döşemelik grubumuzda melanj turuncu size çok iddialı geliyorsa, unutmayın çok moda olan gri keten koltuklarınızı, tamamlayacak ve enerji verecek en özel seçimlerden biri olacaktır. Turuncu gibi iddialı bir keten dokuma; çok güzel bir puf, iddialı bir kırlent, mutlu bir bench gibi sevimli ev aksesuarlarına dönüşebilir. Turuncu, porta..

Eko-Keten Antrasit Gri Melanj

(0)
190,00 ₺

Gri keten koltuklar 2020-2021 dekorasyon modasında öne çıkan tercihlerden biridir. Mudo koltuk, Vivense koltuk, Enza, Fatih Kral Mobilya, Lazzoni, Casa, Fuga Koltuk gibi üst grup koltuk üreticileri de keten döşemelik kumaş ile bir çok model üretmiştir. Keten koltukların antrasit gri melanj renkli olanları bir çok farklı dekorasyon tekniği ile kurgu..

Eko-Keten Kırmızı Melanj

(0)
190,00 ₺

 Eko-keten döşemelik grubumuzda melanj kırmızı size çok iddialı geliyorsa, unutmayın çok moda olan gri keten koltuklarınızı, tamamlayacak ve enerji verecek en özel seçimlerden biri olacaktır. Kırmızı gibi iddialı bir keten dokuma; çok güzel bir puf, iddialı bir kırlent, mutlu bir bench gibi sevimli ev aksesuarlarına dönüşebilir. Bu gibi renkle..

Eko-Keten Siyah

(0)
190,00 ₺

Eğer siyah koltuklar size hitap ediyorsa, eko-keten döşemelik kumaştaki siyah rengimiz emin olun ki çok beğeneceğiniz bir klasman olacaktır.Siyah keten döşemelik kumaşlar silinebilir, kullanışlı ve iddialıdır. Siyah beyaz çizgili döşemelik kumaş, siyah beyaz ekoseli döşemelik kumaş veya siyah beyaz zebra desenli koltuk kumaşımız ile bir hayal edin...

Eko-Keten İndigo Lacivert

(0)
190,00 ₺

İndigo lacivert keten koltuklar 2020-2021 dekorasyon modasında öne çıkan tercihlerden biridir. Mudo koltuk, Vivense koltuk, Enza, Fatih Kral Mobilya, Lazzoni, Casa, Fuga Koltuk gibi üst grup koltuk üreticileri de keten döşemelik kumaş ile bir çok model üretmiştir. Keten koltukların lacivert indigo melanj renkli olanları bir çok farklı dekorasyon te..

Eko-Keten Mavi Melanj

(0)
190,00 ₺

Mavi melanj keten koltuklar 2020-2021 dekorasyon modasında öne çıkan tercihlerden biridir. Mudo koltuk, Vivense koltuk, Enza, Fatih Kral Mobilya, Lazzoni, Casa, Fuga Koltuk gibi üst grup koltuk üreticileri de keten döşemelik kumaş ile bir çok model üretmiştir. Keten koltukların mavi melanj renkli olanları bir çok farklı dekorasyon tekniği ile kurgu..

Eko-Keten Pembe

(0)
190,00 ₺

Whatsapp hattı: 0532 369 49 14..

Gösterilen: 1 ile 18 arası, toplam: 18 (1 Sayfa)