TAŞLANMIŞ KADİFE DÖŞEMELİK KUMAŞ

TAŞLANMIŞ KADİFE DÖŞEMELİK KUMAŞ

TAŞLANMIŞ KADİFE DÖŞEMELİK KUMAŞLARIN TEKNİK ÖZELLİKLERİ; Kaliteli koltuk takımlarında gördüğünüz taşlanmış efekt kadife olarak üretilmiş kumaşlardır. Üretim yaparken ilk olarak micropolyester parlak iplik ile " Örme Kadife Makinalarında " çok sık bir kumaş dokuruz. Fotoğraflardaki gibi güzel renklere boyarız. Kadife hav yüksekliğini dikkatle seçer ve 1 mm hav yüksekliğinde bırakırız. Kumaşa şardon ve sanforlama işlemi yaparız. Sonra ikinci bir kumaşla laminasyon kaplarız . Daha sonra döşemelik kumaşlarımızın kalite kontrolünü yapar, ambalajlar ve sizlerin beğenisine sunmak üzere stoklarız.

KUMAŞ HAMMADDESİ : %74 SHİNY MİCRO POLYSTER  + % 26 POLY TEXTURİZED

DÖŞEMELİK KUMAŞ ENİ : 140 CM

KUMAŞ GRAMAJ: 280 GR / M2 ( 390 GR / METRE  ) 

Sonuç, Tüm bu işlemler neden yapılır? 

Kumaşımız tüm bu işlemlerden geçirildikten sonra şu kalite özelliklerini içerir. Güneşte solma yapmaz, aşınma mukavemeti az değildir. Hav dönmesi dediğimiz problem yoktur . Kolayca temizlenebilir .Taşlanmış kadife koltuk kumaşımızın leke tutmasından da korkmayın. Leke oluşturabilecek bir problem mi oldu; halı temizleme solüsyonlarından birini lekelenen yere dökün ve 5 dakika bekledikten sonra nemli bir bez veya ıslak mendil ile temizleyin, leke kalmayacaktır. 

Taşlanmış kadife döşemelik kumaşımızı; koltuk, kanepe, berjer, sandalye, yatak başı ve josephin gibi tüm ürünlerde rahatlıkla kullanabilirsiniz. Dekorasyon trendlerini dikkate alırsak da; fotoğraflardaki gibi Chesterfield koltuk modellerine, modern kanepe tasarımlarına, ahşap oyma provans koltuk modellerine öneririz. Tabii sizin koltuk modeliniz bu kumaşa uygun mu karar veremediyseniz ya da kaç metre kumaş gider diye sorularınız için bize mail atabilir ya da

 0 532 369 49 14 nolu whatsapp hattından destek alabilirsiniz.

Kumaş enleri 140 cm'dir. Stoktan hemen teslim.

Şirketimiz SOMETEKS LTD. 1995 yılından beri "Ev tekstili ve Teknik Kumaş " konusunda hizmet veren 24 yıllık üretici bir firmadır. İmalat yaparız, ihracat yaparız. Online Satış Sitemiz "B Dekor" bu uzmanlığın yeni markasıdır. Kaliteli-dekoratif-özel tasarım ev tekstil ürünlerini tüketiciye üretim fiyatları ile ulaştırabilmek yeni misyonumuz. 

NOT: İnternetten döşemelik kumaş alınır mı, renk tonu nasıl diye endişeleriniz varsa; kaliteye dokunmak, rengin güzelliğini ve tonunu birebir görmek için 
0 532 369 49 14 no'lu telefondan bizi arayarak NUMUNE TALEP EDİNİZ. Çekimler stüdyo ortamında ve güçlendirilmiş ışık kaynakları altında yapıldığı için ve her telefon ya da bilgisayarın çözünürlüğü ve renk parlaklığı farklı olduğu için size gelen ürün rengi ekranda gördüğünüzden bir iki ton açık ya da koyu olabilir. Kumaşlar 50-60 metrelik toplardan sizin verdiğiniz ölçülere göre size özel kesildiği için numune talep edilmeden verilen siparişlerde iade ve değişim mümkün olmamaktadır.

 

Izgara görünümü:

Taşlanmış Parlak Kadife Döşemelik Kumaş-Optik Beyaz

390,00 ₺

Kategori başında teknik özellikleri belirtilen "Taşlanmış Kadife-Beyaz Renk" Döşemelik Kumaşımızı seçtiğinizde çok ekonomik bir fiyata, bembeyaz bir koltuk sahibi olursunuz. Kedi sahibi iseniz rahatlıkla seçebilirsiniz. Kolay temizlenebilir ve silinebilir. Kumaşın üzerindeki özel efekt aynı zamanda size modern bir koltuk görüntüsü sağlayacaktır. Öz..

Taşlanmış Parlak Kadife Döşemelik Kumaş-Gümüş Gri

390,00 ₺

Kategori başında teknik özellikleri belirtilen "Taşlanmış Kadife-Gri Renk" Döşemelik Kumaşımızı seçtiğinizde çok ekonomik bir fiyata, gümüş bir koltuk sahibi olursunuz. Kedi sahibi iseniz rahatlıkla seçebilirsiniz. Kolay temizlenebilir ve silinebilir. Kumaşın üzerindeki özel efekt aynı zamanda size modern bir koltuk görüntüsü sağlayacaktır. Özellik..

Taşlanmış Parlak Kadife Döşemelik Kumaş-Füme

390,00 ₺

Kumaş eni 140 cm'dir.WHATSAPP ( 0 532 369 49 14 )..

Taşlanmış Parlak Kadife Döşemelik Kumaş-Sedef Beyaz

390,00 ₺

Kategori başında teknik özellikleri belirtilen "Taşlanmış Kadife-Sedef Renk" Döşemelik Kumaşımızı seçtiğinizde çok ekonomik bir fiyata, açık tonlarda bir koltuk sahibi olursunuz. Kedi sahibi iseniz rahatlıkla seçebilirsiniz. Kolay temizlenebilir ve silinebilir. Kumaşın üzerindeki özel efekt aynı zamanda size modern bir koltuk görüntüsü sağlayacaktı..

Taşlanmış Parlak Kadife Döşemelik Kumaş-Pembe

390,00 ₺

Kategori başında teknik özellikleri belirtilen "Taşlanmış Kadife- Pembe Renk" Döşemelik Kumaşımızı seçtiğinizde çok ekonomik bir fiyata, pespembe bir koltuk sahibi olursunuz. Kedi sahibi iseniz rahatlıkla seçebilirsiniz. Kolay temizlenebilir ve silinebilir. Kumaşın üzerindeki özel efekt aynı zamanda size modern bir koltuk görüntüsü sağlayacaktır. Ö..

Taşlanmış Parlak Kadife Döşemelik Kumaş-Buz Mavi

390,00 ₺

Kumaş eni 140 cm'dir.WHATSAPP ( 0 532 369 49 14 )..

Taşlanmış Parlak Kadife Döşemelik Kumaş-Su Yeşili

390,00 ₺

Kategori başında teknik özellikleri belirtilen "Taşlanmış Kadife-Su Yeşili Renk" Döşemelik Kumaşımızı seçtiğinizde çok ekonomik bir fiyata, açık bir tonda yeşil bir koltuk sahibi olursunuz. Kedi sahibi iseniz rahatlıkla seçebilirsiniz. Kolay temizlenebilir ve silinebilir. Kumaşın üzerindeki özel efekt aynı zamanda size modern bir koltuk görüntüsü s..

Taşlanmış Parlak Kadife Döşemelik Kumaş-Vizon

390,00 ₺

Kategori başında teknik özellikleri belirtilen "Taşlanmış Kadife-Vizon Renk" Döşemelik Kumaşımızı seçtiğinizde çok ekonomik bir fiyata, küllü tonlarda bir koltuk sahibi olursunuz. Kedi sahibi iseniz rahatlıkla seçebilirsiniz. Kolay temizlenebilir ve silinebilir. Kumaşın üzerindeki özel efekt aynı zamanda size modern bir koltuk görüntüsü sağlayacakt..

Taşlanmış Parlak Kadife Döşemelik Kumaş-Sütlü Kahve

390,00 ₺

Kategori başında teknik özellikleri belirtilen "Taşlanmış Kadife-Sütlü Kahve Renk" Döşemelik Kumaşımızı seçtiğinizde çok ekonomik bir fiyata, koyu bej bir koltuk sahibi olursunuz. Kedi sahibi iseniz rahatlıkla seçebilirsiniz. Kolay temizlenebilir ve silinebilir. Kumaşın üzerindeki özel efekt aynı zamanda size modern bir koltuk görüntüsü sağlayacakt..

Taşlanmış Parlak Kadife Döşemelik Kumaş-Kül Rengi

390,00 ₺

Kategori başında teknik özellikleri belirtilen "Taşlanmış Kadife-Kül Renk" Döşemelik Kumaşımızı seçtiğinizde çok ekonomik bir fiyata, küllü bir koltuk sahibi olursunuz. Kedi sahibi iseniz rahatlıkla seçebilirsiniz. Kolay temizlenebilir ve silinebilir. Kumaşın üzerindeki özel efekt aynı zamanda size modern bir koltuk görüntüsü sağlayacaktır. Özellik..

Taşlanmış Parlak Kadife Döşemelik Kumaş-Bal Rengi

390,00 ₺

Kategori başında teknik özellikleri belirtilen "Taşlanmış Kadife-Bal Renkli" Döşemelik Kumaşımızı seçtiğinizde çok ekonomik bir fiyata, bal gibi bir koltuk sahibi olursunuz. Kedi sahibi iseniz rahatlıkla seçebilirsiniz. Kolay temizlenebilir ve silinebilir. Kumaşın üzerindeki özel efekt aynı zamanda size modern bir koltuk görüntüsü sağlayacaktır. Öz..

Taşlanmış Parlak Kadife Döşemelik Kumaş-Hardal Sarı

390,00 ₺

Kategori başında teknik özellikleri belirtilen "Taşlanmış Kadife-Hardal Sarı Renk" Döşemelik Kumaşımızı seçtiğinizde çok ekonomik bir fiyata, altın sarısı bir koltuk sahibi olursunuz. Kedi sahibi iseniz rahatlıkla seçebilirsiniz. Kolay temizlenebilir ve silinebilir. Kumaşın üzerindeki özel efekt aynı zamanda size modern bir koltuk görüntüsü sağlaya..

Taşlanmış Parlak Kadife Döşemelik Kumaş-Turkuaz

390,00 ₺

Kumaş eni 140 cm'dir.WHATSAPP ( 0 532 369 49 14 )..

Taşlanmış Parlak Kadife Döşemelik Kumaş-Y.Kahve

390,00 ₺

Kategori başında teknik özellikleri belirtilen "Taşlanmış Kadife-Y. Kahve Renk" Döşemelik Kumaşımızı seçtiğinizde çok ekonomik bir fiyata, sarı tonlarda bir kahve koltuk sahibi olursunuz. Kedi sahibi iseniz rahatlıkla seçebilirsiniz. Kolay temizlenebilir ve silinebilir. Kumaşın üzerindeki özel efekt aynı zamanda size modern bir koltuk görüntüsü sağ..

Taşlanmış Parlak Kadife Döşemelik Kumaş-Zümrüt Yeşil

390,00 ₺

Kategori başında teknik özellikleri belirtilen "Taşlanmış Kadife-Zümrüt Renk" Döşemelik Kumaşımızı seçtiğinizde çok ekonomik bir fiyata, zümrüt yeşili bir koltuk sahibi olursunuz. Kedi sahibi iseniz rahatlıkla seçebilirsiniz. Kolay temizlenebilir ve silinebilir. Kumaşın üzerindeki özel efekt aynı zamanda size modern bir koltuk görüntüsü sağlayacakt..

Taşlanmış Parlak Kadife Döşemelik Kumaş-Venge Kahve

390,00 ₺

Kategori başında teknik özellikleri belirtilen "Taşlanmış Kadife-Koyu Kahve Renk" Döşemelik Kumaşımızı seçtiğinizde çok ekonomik bir fiyata, koyu kahve bir koltuk sahibi olursunuz. Kedi sahibi iseniz rahatlıkla seçebilirsiniz. Kolay temizlenebilir ve silinebilir. Kumaşın üzerindeki özel efekt aynı zamanda size modern bir koltuk görüntüsü sağlayacak..

Taşlanmış Parlak Kadife Döşemelik Kumaş-Somon Krem

390,00 ₺

Kumaş eni 140 cm'dir.WHATSAPP ( 0 532 369 49 14 )..

Taşlanmış Parlak Kadife Döşemelik Kumaş-Fıstık Yeşil

390,00 ₺

Kumaş eni 140 cm'dir.WHATSAPP ( 0 532 369 49 14 )..

Taşlanmış Parlak Kadife Döşemelik Kumaş-Turkuaz Mavi

390,00 ₺

Kategori başında teknik özellikleri belirtilen "Taşlanmış Kadife-Turkuaz Renk" Döşemelik Kumaşımızı seçtiğinizde çok ekonomik bir fiyata, trend turkuaz renkte bir koltuk sahibi olursunuz. Kedi sahibi iseniz rahatlıkla seçebilirsiniz. Kolay temizlenebilir ve silinebilir. Kumaşın üzerindeki özel efekt aynı zamanda size modern bir koltuk görüntüsü sağ..

Taşlanmış Parlak Kadife Döşemelik Kumaş-Bebe Mavi

390,00 ₺

Kategori başında teknik özellikleri belirtilen "Taşlanmış Kadife-Bebe Mavi Renk" Döşemelik Kumaşımızı seçtiğinizde çok ekonomik bir fiyata, soft renkte mavi bir koltuk sahibi olursunuz. Kedi sahibi iseniz rahatlıkla seçebilirsiniz. Kolay temizlenebilir ve silinebilir. Kumaşın üzerindeki özel efekt aynı zamanda size modern bir koltuk görüntüsü sağla..

Taşlanmış Parlak Kadife Döşemelik Kumaş-Lacivert

390,00 ₺

Kategori başında teknik özellikleri belirtilen "Taşlanmış Kadife-Lacivert Renk" Döşemelik Kumaşımızı seçtiğinizde çok ekonomik bir fiyata, lacivert bir koltuk sahibi olursunuz. Kedi sahibi iseniz rahatlıkla seçebilirsiniz. Kolay temizlenebilir ve silinebilir. Kumaşın üzerindeki özel efekt aynı zamanda size modern bir koltuk görüntüsü sağlayacaktır...

Taşlanmış Parlak Kadife Döşemelik Kumaş-Koyu Pudra

390,00 ₺

Kumaş eni 140 cm'dir.WHATSAPP ( 0 532 369 49 14 )..

Taşlanmış Parlak Kadife Döşemelik Kumaş-Açık Mor

390,00 ₺

Kategori başında teknik özellikleri belirtilen "Taşlanmış Kadife-Açık Mor Renk" Döşemelik Kumaşımızı seçtiğinizde çok ekonomik bir fiyata, açık mor tonlarda bir koltuk sahibi olursunuz. Kedi sahibi iseniz rahatlıkla seçebilirsiniz. Kolay temizlenebilir ve silinebilir. Kumaşın üzerindeki özel efekt aynı zamanda size modern bir koltuk görüntüsü sağla..

Taşlanmış Parlak Kadife Döşemelik Kumaş-Gül Moru

390,00 ₺

Kategori başında teknik özellikleri belirtilen "Taşlanmış Kadife-Gül Mor Renk" Döşemelik Kumaşımızı seçtiğinizde çok ekonomik bir fiyata, pembe tonlu bir morkoltuk sahibi olursunuz. Kedi sahibi iseniz rahatlıkla seçebilirsiniz. Kolay temizlenebilir ve silinebilir. Kumaşın üzerindeki özel efekt aynı zamanda size modern bir koltuk görüntüsü sağlayaca..

Gösterilen: 1 ile 24 arası, toplam: 30 (2 Sayfa)