DERİ DESENLİ NUBUK DÖŞEMELİK KUMAŞLAR

DERİ DESENLİ NUBUK DÖŞEMELİK KUMAŞLAR

Nubuk döşemelik kumaş çeşitlerinden biri olan TEMPO NUBUK ; endüstriyel olarak deri görüntüsü verilmiş tekstil tabanlı bir koltuk kumaşıdır. DERİ DESENLİ NUBUK DÖŞEMELİK KUMAŞIMIZ TÜRKİYE'DE ÜRETİLMİŞTİR. GURURLA TÜRK ! 

NUBUK DÖŞEMELİK KUMAŞ NEDİR ? "Nubuk veya Süet " olarak çeşitli isimlerle adlandırılan bu kumaş türü özde dayanıklı bir koltuk kumaşıdır. Teknik tekstil mataryellerinden biridir. " Rashel Örme Kadife " denilen bir makinadan çıkan bir çeşit kadife bir çok tekstil işleminden geçer ( Şardon veya Zımpara -Boya - Fiksaj -Yumuşatma vb . ) Yüzey browsing makineleri ile şekillendirilir. (Nubuk kumaş imalatı için üretilmiş özel bir makinadır -Düz kadife yüzeye endüstriyel zımpara ile değişik desenler verilir ve kadifemsi bir yüzeye sahip olan deri görüntü oluşur. ) Ayrıca; Nubuk döşemelik kumaşlarda daha dayanıklı ve rijit görsel için ikinci bir kat kumaş vardır. Keçe tarzı düşünülebilecek bu kumaş ile laminasyon yapılan nubuk; Koltuk modellerimizde de gördüğünüz gibi bir klasmana sahip olur. 

KOLTUK KAPLAMADA NEDEN NUBUK KUMAŞ ? Döşemelik kumaş çeşitlerinin en sağlamlarından biridir. Tok, kalın ve rijit yapısı ile kaliteli bir koltuk görseli oluşur . Renkler, en açık tonlarda bile etkileyicidir. Koltuk imalatında veya koltuk kaplamada alt sünger yapısını çok iyi kavradığından en ekonomik kanepelere bile göz alıcı bir klasman sağlar. Su geçirmez özelliği ile zamanla tozlanması veya lekelenme durumunda temizliği çok kolaydır. Halı leke çıkarıcı solüsyonlarından birini üzerine sıkmanız ve sonra ıslak mendil ile silmeniz yeterli olacaktır. Leke kalmaz, nemli bir bezle rahatça silinebilir. Tek dezavantajı vardır, hava geçirgenliği azdır, dolayısı ile dokunma hissi olarak diğer kumaşlara oranla biraz farklıdır ve uzun süre üzerinde uzanırsanız terletme yapabilir. 

En pahalı mobilya firmalarının koltuklarını beğeniyorsanız ama bütçeniz yetmiyorsa, yıllarca eskimeden duracak bir koltuksa aradığınız ; DERİ DESENLİ NUBUK DÖŞEMELİK KUMAŞ'ımız- TEMPO  tam size göre. Yukarıda anlatılan tekstil işlemlerinden biri ile " Deri Klasmanı " bu kumaşa uygulanmıştır. Özellikle chester koltuk modellerinde  A+, çok kaliteli mobilya firmalarında gördüğünüz koltukların kumaşlarından biridir." DERİ DESENLİ  NUBUK DÖŞEMELİK KUMAŞI " kullanan koltuk üreticilerinden örnek verirsek;  By Kepi Furniture, Fatih Kıral Mobilya, Lazzoni Mobilya, Casa Mobilya, Zebrano, Mudo Home, Vanessa, Saloni, Bellona vb gibi isimleri sayabiliriz. Paylaştığımız resimlerde "TEMPO NUBUK DÖŞEMELİK KUMAŞIMIZ " koltuktaki duruşu ile sunulmuştur. 

Şirketimiz SOMETEKS LTD. 1995 yılından beri "Ev tekstili ve Teknik Kumaş " konusunda hizmet veren 24 yıllık üretici bir firmadır. İmalat yaparız, ihracat yaparız, Türkiye'de toptan bayilik veririz. Online Satış Sitemiz "B Dekor" bu uzmanlığın yeni markasıdır. Kaliteli-dekoratif-özel tasarım ev tekstil ürünlerini tüketiciye üretim fiyatları ile ulaştırabilmek yeni misyonumuz. 

NOT: İnternetten döşemelik kumaş alınır mı, renk tonu nasıl diye endişeleriniz varsa; kaliteye dokunmak, rengin güzelliğini ve tonunu birebir görmek için 
0532 369 49 14 no'lu telefondan bizi arayarak NUMUNE TALEP EDİNİZ. Çekimler stüdyo ortamında ve güçlendirilmiş ışık kaynakları altında yapıldığı için ve her telefon ya da bilgisayarın çözünürlüğü ve renk parlaklığı farklı olduğu için size gelen ürün rengi ekranda gördüğünüzden bir iki ton açık ya da koyu olabilir. Kumaşlar 50-60 metrelik toplardan sizin verdiğiniz ölçülere göre size özel kesildiği için numune talep edilmeden verilen siparişlerde iade ve değişim mümkün olmamaktadır.

Biz nubuk döşemelik kumaşını ithal ( Çin Malı ) olarak satmıyoruz. GURURLA TÜRK MALI ...

* DİKKAT: Döşemelik kumaşlar sipariş üzerine hazırlanmakta olup, mesafeli satış sözleşmesindeki "Cayma Hakkı Kullanılamayacak Ürünler" (Madde 6/B: Tüketicinin istekleri veya kişisel ihtiyaçları doğrultusunda hazırlanan mallara ilişkin sözleşmeler) kapsamına girmektedir.

Whatsapp hattı: 0 532 369 49 14

 

Izgara görünümü:

Deri Desenli Nubuk Döşemelik Kumaş-Bej

970,00 ₺

Deri Desenli Nubuk Döşemelik Kumaş,Tempo Bej Rengi ; modern chesther koltuk modellerinde en çok kullanılan kumaş çeşitlerinden biridir . Nubuk kumaşlar ; koltukları kaliteli hale getiren ana malzemelerden biridir . TEMPO NUBUK -DERİ DESENLİ tabirimiz düz görselini ifade eder.  Chester koltukları seviyorsanız , Tempo nubuk kumaşımızı tavsiye..

Deri Desenli Nubuk Döşemelik Kumaş-Toprak Kahve

970,00 ₺

Deri Desenli Nubuk Döşemelik Kumaş-TEMPO toprak kahve ; Modern koltuk kumaşlarından biridir .Chester koltuklarda özellikle tercih edilmektedir . ŞİRKETİMİZ - SOMETEKSTİL ;  27 YILLIK TEKNİK TEKSTİL TECRÜBESİ OLAN İMALATÇI VE İHRACATÇI BİR FİRMADIR.  B DEKOR DÖŞEMELİK KUMAŞLARI olarak marka yaratmak , misyonlarımızdan biri . Bu amaca ..

Deri Desenli Nubuk Döşemelik Kumaş-Kızıl Kahve

970,00 ₺

Deri Desenli Nubuk Döşemelik Kumaş Tempo-Kızıl Kahve ; iddialı bir chester koltuk için idealdir . Chester Koltuk Modellerinde nubuk kumaş son yılların trendlerinden biridir . İngiliz Chesterfield Koltuklar olarak bilinen tarza seçilebilecek en doğru kumaşlardandır . Özellikle , Koltuk görsellerinde sunduğumuz kızıl kahve rengi ; bu tip İngiliz - İs..

Deri Desenli Nubuk Döşemelik Kumaş-Kiremit

970,00 ₺

Kiremit renginin Chester Koltuk Takımındaki iddiasını evinize taşımak isterseniz, Tempo Nubuk Döşemelik kumaşımız tam size göre.  B DEKOR DÖŞEMELİK KUMAŞLARI; Nubuk kumaşı üretirken en trend renkleri özenle sizin için seçtik. Nedendir bilinmez; "Kiremit renkli koltuklar" tüm dünya dekorasyon trendlerinde öne çıkmakta. Chester koltuklarda ku..

Deri Desenli Nubuk Döşemelik Kumaş-Yeşil

970,00 ₺

Yeşil renkli nubuk döşemelik kumaşımız  ile kaplanan bir chesterfield koltuk, bir kanepe,bir köşe koltuğu evinize enerji ve huzur getirecektir. Tempo Nubuk Koltuk kumaş kartelamızda olan haki yeşil rengi, klasik  "İngiliz Chesterfield Koltuk" iskeleti ile çok uyum sağlayan , dekorasyonda "Vintage Asaleti" oluşturan bir renktir. Modern kan..

Deri Desenli Nubuk Döşemelik Kumaş-Sarı

970,00 ₺

Deri Desenli Nubuk Döşemelik Kumaşta sarı renk nasıl da iddialı , sofistike ve modern ! Son yılların ve özellikle 2020-2021 dekorasyon trendlerinde "Sarı Renk" öne çıkmakta . Hayat bu kadar kısayken, renkten korkmamalı koltuk modellerini seçerken ... B DEKOR DÖŞEMELİK KUMAŞLARI sizin için nubuk döşemelik kumaşta, safran sarısı renginin koltukta nas..

Deri Desenli Nubuk Döşemelik Kumaş-Gri Bej

970,00 ₺

Deri Desenli Nubuk Döşemelik Kumaş-Renk Gri-Bej : Chester Koltuk modelinde sofistike bir duruş ve iskandinav dekorasyon çizgisini sevenlere yönelik bir çalışma .Chesterfield koltuklar , dünyada soğuk renklerdeki döşemelik kumaşlar kullanılarak üretiliyor. Genellikle "Eclectic Decorating "  denilen bir tarzda oda dekorasyonu oluşturuluyor ..

Deri Desenli Nubuk Döşemelik Kumaş-Orta Kahve

970,00 ₺

Deri Desenli Nubuk Döşemelik Kumaş-Orta Kahve rengi ; 2021 koltuk kumaşları modasında yine en çok tercih edilen ürünlerden biri olacaktır.Nubuk kumaş kalitemiz,sektörde koltuk üreticileri tarafından en çok tercih edilen ürünlerden biridir. Televizyon reklamlarında gördüğünüz "Bellona" , "Çetmen" , "İstikbal" "Saloni", "Modalife" gibi birçok koltuk ..

Deri Desenli Nubuk Döşemelik Kumaş-Koyu Pudra

970,00 ₺

Deri Desenli Nubuk Döşemelik Kumaş, Koyu Pudra rengi zor beğenenlere özel . Siz de benim gibi dekorasyonda önce renk ve doku gelir, diyenlerden iseniz koyu pudra renkli nubuk döşemelik kumaşımız tam size göre. Nubuk kalitesinin getirdiği rijid, net ve modern doku ile soğuk orta pudra renk lotu bir araya geliyor ve gerçekten sofistike bir tarz ortay..

Deri Desenli Nubuk Döşemelik Kumaş-Şarap

970,00 ₺

Deri Desenli Nubuk Döşemelik Kumaş,şarap rengi;dekorasyonda renk ve klasman  isteyenlere göre. Modern, iddialı ama asil .Nubuk koltuklarda rijit-net bir ifade görürsünüz.Şarap kırmızı nubuk döşemelik kumaşımız bu ifadeyi daha bir keskinleştiriyor. Şarap rengi  nasıl da yakışıyor nubuk koltuk kumaşına ! Yıllarca eskimeyecek,kaliteli b..

Deri Desenli Nubuk Döşemelik Kumaş-Lacivert

970,00 ₺

Deri Desenli Nubuk Döşemelik Kumaş, Lacivert iddialı bir koltuk takımı isteyenlere göre . Nubuk koltuklarda rijit görüntüyü vurguluyor. Lacivert, koyu mavi, mavi, turkuaz gibi renkler 2020 koltuk seçimlerinde ön sıralarda idi. 2021 DEKORASYON TRENDLERİNDE VE KOLTUK MODASINDA LACİVERT RENGİ TRENDY! Lacivert rengi koltukları tercih ediyorsanız, nubuk..

Deri Desenli Nubuk Döşemelik Kumaş-Orta Gri

970,00 ₺

Deri Desenli Nubuk Döşemelik Kumaş; Gri renk ile modern, yalın ve asil.Nubuk döşemelik kumaş ile chester koltuklar daha bir klass ve özel görünüyor. İngiliz Chesterfield kumaşın hikayesi çok eskilere dayanıyor, biliyor musunuz? Yaklaşık 250 yıllık bir tarihçesi var. Özde çok dayanıklı bir kumaş ( O zamanlar gerçek deri veya süet kullanılırdı ) ve k..

Gösterilen: 1 ile 12 arası, toplam: 12 (1 Sayfa)