Çizgili Kadife Döşemelik Kumaş 1.3/4 cm Bordo Krem Turkuaz
-
Döşemelik Kumaş
- Mat Kadife Döşemelik Kumaşlar
- Parlak Kadife Döşemelik Kumaşlar
- Dokuma Kadife Döşemelik Kumaşlar
- Fitilli Kadife Döşemelik Kumaş
- Country/Çiçekli Kadife Döşemelik Kumaşlar
- Nubuk Döşemelik Kumaşlar
-
Kareli / Ekose Döşemelik Kumaşlar
- Ekose Desen Kadife Döşemelik Kumaşlar
- İngiliz Ekose Döşemelik Kumaşlar
- Gabardin Ekose Desen Kadife Döşemelik Kumaşlar
- Pötikare Desenli Kadife Döşemelik Kumaşlar
- İtalyan Country Ekose Kadife Döşemelik Kumaşlar
- Tartan Keten Ekose Döşemelik Kumaşlar
- Shabby Ekose Desen Mat Kadife Döşemelik Kumaşlar
- LondraX Ekose Desen Mat Kadife Döşemelik Kumaşlar
- Goblen Chenille Döşemelik Kumaşlar
- Zebra Desenli Kadife Döşemelik Kumaşlar
- B'DEKOR DEPO KUMAŞLAR
- Pati Dostu Döşemelik Kumaşlar
- Dana Derisi Desenli Kadife Döşemelik Kumaşlar
- Keten Döşemelik Kumaşlar
- Silinebilir Teddy Buklet Döşemelik Kumaşlar
- Şönil Döşemelik Kumaşlar
- Çizgili Koltuk Kumaşları
- Avangarde Koltuk Kumaşları
- Lüks Teddy Döşemelik Kumaş
- Özel Tasarım Döşemelik Kumaşlar
- Pano Desenli Kadife Döşemelik Kumaşlar
- Teddy-Buklet Ekonomik Döşemelik Kumaşlar
- Ucuz Döşemelik Kumaşlar
- Dantel Desenli Döşemelik Kumaşlar
- Deri Koltuk Kumaşları
- Yastık/Kırlent ve Puf İçin Döşemelik Kumaşlar
- Süet Deri Koltuk Kumaşları
- Tay Tüyü Döşemelik Kumaşlar
- Leke Tutmayan Döşemelik Kumaşlar
- Antibakteriyel/Modern Koltuk Kumaşları
- Lüks Kadife Koltuk Kumaşları
- Balıksırtı Desenli Döşemelik Kumaşlar
- Kaz Ayağı Desenli Döşemelik Kumaşlar
- Modern Desenli Döşemelik Kumaşlar
- Keten Döşemelik Kumaşlar 2021
- Modern Damask Desenli Döşemelik Kumaşlar
- Pamuk Görüntülü Döşemelik Kumaşlar
- Özel Tasarım Sandalye Kumaşları
- Ucuz Suni Deri Döşemelik Kumaşlar
- Pop-Art Döşemelik Kumaşlar
- Saten Yastık Kırlent Kumaşları
- Ev Tekstili Kumaşları
- LÜKS KOLTUK KUMAŞLARI
- Sizlerden Gelenler
- Ev Aksesuarları
- Giyim ve Aksesuar
- FAYDALI MARKET
Your shopping cart is empty!
Ürün Açıklaması
Çizgili Kadife Döşemelik Kumaş 1.3/4 cm Bordo Krem Turkuaz, renkli ama dengeli çizgi yapısıyla mobilyalara özel, canlı ve dekoratif bir görünüm kazandıran mat kadife döşemelik kumaştır.
Desende bordo, krem ve turkuaz tonları bir arada kullanılmıştır. Bordo çizgiler kumaşa sıcaklık ve güçlü bir karakter verirken, turkuaz tonlar daha ferah ve dikkat çekici bir etki oluşturur. Krem çizgiler ise iki güçlü rengi dengeleyerek kumaşın mobilya üzerinde daha şık, daha kullanışlı ve daha dekoratif görünmesini sağlar.
Bu kumaşta ince çizgi yaklaşık 1.3 cm, kalın çizgi yaklaşık 4 cm ölçüsündedir. İnce ve kalın çizgilerin birlikte kullanılması, kumaşa sıradan çizgili kumaşlardan daha zengin, daha hareketli ve daha tasarım odaklı bir görünüm kazandırır.
Çizgili Kadife Döşemelik Kumaş 1.3/4 cm Bordo Krem Turkuaz; koltuk, berjer, puf, bench, sandalye, yatak başı ve kırlent uygulamaları için çok uygundur. Özellikle sade mobilyalara renk katmak, düz koltuk takımlarını hareketlendirmek ve dekorasyonda özel bir odak noktası oluşturmak isteyenler için güçlü bir seçimdir.
Alt tabanı polar laminasyonludur. Bu yapı kumaşa daha tok, daha destekli ve döşemelik kullanıma uygun bir duruş sağlar. Kumaş pati dostudur, silinebilir, leke temizliği kolaydır ve günlük bakımda güçlü makinelerle süpürülebilir.
Bu özel çizgili deseni Türkiye’de sadece biz yapıyoruz.
Ürün 7-9 iş günü içinde gönderilir.
Dekorasyon ve Renk Kullanımı
Bordo, krem ve turkuaz çizgili bu özel kadife kumaş; sıcaklık, canlılık ve ferahlığı aynı anda sunan güçlü bir dekorasyon kumaşıdır. Bordo tonlar mekâna derinlik verirken, turkuaz çizgiler daha modern ve enerjik bir hava oluşturur. Krem geçişler ise tüm renkleri yumuşatarak kumaşı daha kolay kombinlenebilir hale getirir.
Bu kumaş şu renklerle çok iyi kombinlenir:
kırık beyaz, ekru, krem, bej, açık kahve, ceviz, doğal ahşap, bordo, gül kurusu, turkuaz, petrol mavisi, mint yeşili, adaçayı yeşili, antrasit, mat gold, pirinç ve bronz aksesuar tonları
İç mimari yorum:
Bordo ve turkuaz birlikte kullanıldığında kumaşta güçlü bir kontrast oluşur. Bu kontrast, krem çizgilerle dengelendiği için ürün hem canlı hem de zarif görünür. Tekli berjerde kullanıldığında bulunduğu alanın odak mobilyası haline gelir. Puf, bench ve kırlentlerde kullanıldığında ise düz renk koltuk takımlarına özel tasarım hissi kazandırır.
Country dekorasyonlarda doğal ahşap ve krem tonlarla sıcak görünür. Modern dekorasyonlarda ise düz antrasit, krem, petrol mavisi veya bordo kadifelerle birlikte kullanıldığında çok şık ve butik bir etki oluşturur.
Teknik Özellikler
| Özellik | Bilgi |
|---|---|
| Ürün adı | Çizgili Kadife Döşemelik Kumaş 1.3/4 cm Bordo Krem Turkuaz |
| Kumaş yüzeyi | Mat kadife |
| Kullanım tipi | Döşemelik |
| Kumaş eni | 140 cm |
| Desen tipi | İnce ve kalın çizgili |
| İnce çizgi genişliği | Yaklaşık 1.3 cm |
| Kalın çizgi genişliği | Yaklaşık 4 cm |
| Renkler | Bordo, krem, turkuaz |
| Alt taban | Polar laminasyonlu |
| Temizlik özelliği | Silinebilir |
| Leke temizliği | Kolay |
| Süpürülebilirlik | Güçlü makinelerle süpürülebilir |
| Evcil hayvan uyumu | Pati dostu |
| Kullanım alanları | Koltuk, berjer, puf, bench, sandalye, yatak başı, kırlent |
| Üretim özelliği | Türkiye’de sadece bize özel desen |
| Gönderim süresi | 7-9 iş günü |
Öne Çıkan Özellikler
- 1.3 cm ince çizgi ve 4 cm kalın çizgi ölçüsü
- Bordo, krem ve turkuaz renk geçişleri
- Canlı ama dengeli özel çizgili desen
- Mat kadife döşemelik yüzey
- Polar laminasyonlu alt taban
- Pati dostu kullanım
- Silinebilir yapı
- Leke temizliği kolay
- Güçlü makinelerle süpürülebilir
- Koltuk, berjer, puf, bench, sandalye, yatak başı ve kırlent için uygun
- Modern, country, butik ve dekoratif mekânlara uyumlu
- Türkiye’de sadece bize özel desen
- 7-9 iş günü içinde gönderim
Kullanım Alanları
- Koltuk kaplama
- Berjer döşeme
- Tekli koltuk uygulamaları
- Üçlü koltuk döşeme
- Puf kaplama
- Bench kaplama
- Sandalye döşeme
- Yatak başı kaplama
- Kırlent ve dekoratif yastık
- Salon dekorasyonu
- Genç odası dekorasyonu
- Country tarz dekorasyonlar
- Modern klasik iç mekânlar
- Butik otel odaları
- Cafe ve restoran oturum alanları
- Mağaza, showroom ve konsept mekân dekorasyonu
Pati Dostu Kullanım Avantajı
Bu ürün pati dostu kumaş grubundadır. Evcil hayvan bulunan evlerde hem dekoratif hem de pratik kullanım sunar.
Kumaş yüzeyi silinebilir yapıdadır. Günlük tüy, toz ve yüzey temizliği için güçlü makinelerle süpürülebilir. Leke oluştuğunda hızlı müdahale ile leke temizliği kolaydır.
Bordo, krem ve turkuaz çizgili görünümü sayesinde hem şık dekorasyon isteyen evlerde hem de kullanışlı döşemelik kumaş arayan müşteriler için özel bir seçenektir.
Numune ve Sipariş Bilgisi
Bu ürün özel desenli döşemelik kumaş grubundadır. Sipariş öncesinde numune görülmesi tavsiye edilir. Ekran, ışık ve çekim farklarından dolayı bordo, krem ve turkuaz tonları farklı cihazlarda daha açık veya daha koyu görünebilir.
Ürün 7-9 iş günü içinde gönderilir.
Bu ürün klasmanında numune servisimiz renk/desen başına 20 cm x 20 cm’dir. Tüm Türkiye’ye kargo dahil 700 TL karşılığında renk ve desen numunesi gönderiyoruz. Numune alıp daha sonra metrajlı sipariş verdiğinizde, ödediğiniz numune bedeli toplam sipariş tutarından düşülebilir.
Eğer rengi veya deseni beğenmezseniz; ağır kumaş toplarının depolardan indirilmesi, kesim yapılması, numunenin kodlanması ve kargolanması gibi işlemler nedeniyle numune bedeli iade edilmez.
Telefon, tablet ve bilgisayar ekranlarında renkler farklı görünebilir. Bu nedenle sipariş öncesi numune istemek daha sağlıklı olur.
Kumaşlar toplardan siparişe özel kesildiği için, numune talep edilmeden verilen siparişlerde değişim veya iade mümkün değildir.
Döşemelik kumaşlar sipariş üzerine hazırlanmakta olup, mesafeli satış sözleşmesindeki “Cayma Hakkı Kullanılamayacak Ürünler” kapsamına girmektedir.
Sipariş verirken not kısmına ürün adını veya ürün kodunu yazınız.
Bilgi ve numune için:
0532 369 49 14
| Taksit | Toplam | |
| - | Peşin | 999,00 TL |
| 1 | 999,00 x 1 | 999,00 TL |
| 2 | 518,50 x 2 | 1.036,99 TL |
| 3 | 352,54 x 3 | 1.057,62 TL |
| 6 | 188,12 x 6 | 1.128,71 TL |
| 9 | 134,45 x 9 | 1.210,04 TL |
| Taksit | Toplam | |
| - | Peşin | 999,00 TL |
| 1 | 999,00 x 1 | 999,00 TL |
| 2 | 518,50 x 2 | 1.036,99 TL |
| 3 | 352,54 x 3 | 1.057,62 TL |
| 6 | 188,12 x 6 | 1.128,71 TL |
| 9 | 134,45 x 9 | 1.210,04 TL |
| Taksit | Toplam | |
| - | Peşin | 999,00 TL |
| 1 | 999,00 x 1 | 999,00 TL |
| 2 | 518,50 x 2 | 1.036,99 TL |
| 3 | 352,54 x 3 | 1.057,62 TL |
| 6 | 188,12 x 6 | 1.128,71 TL |
| 9 | 134,45 x 9 | 1.210,04 TL |
| Taksit | Toplam | |
| - | Peşin | 999,00 TL |
| 1 | 999,00 x 1 | 999,00 TL |
| 2 | 518,50 x 2 | 1.036,99 TL |
| 3 | 352,54 x 3 | 1.057,62 TL |
| 6 | 188,12 x 6 | 1.128,71 TL |
| 9 | 134,45 x 9 | 1.210,04 TL |
| Taksit | Toplam | |
| - | Peşin | 999,00 TL |
| 1 | 999,00 x 1 | 999,00 TL |
| 2 | 518,50 x 2 | 1.036,99 TL |
| 3 | 352,54 x 3 | 1.057,62 TL |
| 6 | 188,12 x 6 | 1.128,71 TL |
| 9 | 134,45 x 9 | 1.210,04 TL |
| Taksit | Toplam | |
| - | Peşin | 999,00 TL |
| 1 | 999,00 x 1 | 999,00 TL |
| 2 | 518,50 x 2 | 1.036,99 TL |
| 3 | 352,54 x 3 | 1.057,62 TL |
| 6 | 188,12 x 6 | 1.128,71 TL |
| 9 | 134,45 x 9 | 1.210,04 TL |
| Taksit | Toplam | |
| - | Peşin | 999,00 TL |
| 1 | 999,00 x 1 | 999,00 TL |
| 2 | 518,50 x 2 | 1.036,99 TL |
| 3 | 352,54 x 3 | 1.057,62 TL |
| 6 | 188,12 x 6 | 1.128,71 TL |
| 9 | 134,45 x 9 | 1.210,04 TL |
| Taksit | Toplam | |
| - | Peşin | 999,00 TL |
| 1 | 999,00 x 1 | 999,00 TL |
| 2 | 518,50 x 2 | 1.036,99 TL |
| 3 | 352,54 x 3 | 1.057,62 TL |
| 6 | 188,12 x 6 | 1.128,71 TL |
| 9 | 134,45 x 9 | 1.210,04 TL |
