Sitemizin güvenliği Dünyaca ünlü web güvenlik kuruluşu olan Comodo Security tarafından sağlanmaktadır.  Sitemizin 128 Bit SSL Sertifikası vardır.
 
SSL ve güvenliğiniz, SSL teknolojisi ile, satın alma süreci başladığında kullanıcı bilgisayarı ile banka arasında doğrudan şifreli bir iletişim olmakta ve kredi kartıyla ilgili hiçbir bilgi www.perde-mobilya-dekorasyon.com çalışanları ya da üçüncü şahıslar tarafından görülmemektedir. "Internet'te güvenli alışveriş yapmak normal bir restoran ya da benzinlikte kredi kartınızı kullanmaktan daha güvenlidir."
 
www.perde-mobilya-dekorasyon.com de kredi kartı numaranız ve CVV2 numaranız sizin haricinizde kimse tarafından görülememektedir.
 
KULLANICI GÜVENLİĞİ VE GİZLİLİĞİ BİLDİRGESİ
 
Tüm sistem web tabanlı olduğundan kullanıcıların zahmetsizce tanınması ve veri güvenliğinin hızla onaylanabilmesi için kullanıcıların web tarayıcılarına "cookie" adi verilen veriler gönderilmekte ve müşteri bilgisayarlarında saklanan bu cookieler belli aralıklarla güncellenerek optimal sistem performansı sağlanmaktadır.
 
 Kredi Kartı Güvenliği
 
www.perde-mobilya-dekorasyon.com 24 saat sizlere kesintisiz hizmet verebilmek için en son teknoloji kullanılarak yapılandırılmıştır. Kişisel bilgilerinizi girdiğiniz her sayfada tarayıcınızın (browser) durum çubuğunda bir kilit göreceksiniz. Bu kilit GlobalSign tarafından sağlanan 128 Bit SSL Sertifikasını temsil etmektedir ve tarayıcınız vasıtası ile gönderdiğiniz hiç bir bilgi üçüncü şahıslar tarafından görülemez. Ayrıca kredi kartları güvenliği için www.perde-mobilya-dekorasyon.com Güvenlik Departmanı sizler için çalışmaktadır. Mağazamızda tüm bankaların VISA,MASTERCARD kredi kartları geçerlidir www.perde-mobilya-dekorasyon.com hiçbir zaman bu numaraları saklamaz, kayıt etmez. Dolayısıyla kredi kartı numaranızı hiçbir zaman kimseye göstermemiş olursunuz!
 
Veri Güvenliği
 
www.perde-mobilya-dekorasyon.com sizlere internet üzerinden güvenli ve rahat alışveriş ortamı sağlamak için kurulmuştur. Kullanıcılardan derlenen tüm hassas ve kişisel bilgiler, en yüksek elektronik ve fiziksel güvenlik standartlarında saklanmakta, yalnızca yetki sahibi olan personelin ve ancak zorunlu durumlarda kullanıcı onayı altında ulaşabileceği bir sistemle, mevcut T.C. kanunları ve uluslararası kanunlar çerçevesinde kullanılmaktadır. www.perde-mobilya-dekorasyon.com kullanıcılardan derlediği kişisel ve hassas bilgileri kullanıcı onayı olmaksızın hiçbir isim altında, hiçbir nedenle ve hiçbir muhatap nezdinde açıklamamayı, söz konusu bilgileri üçüncü şahıslarla paylaşmamayı ve hiçbir surette kötüye kullanmamayı taahhüt ve garanti eder.
 
Kişisel Bilgilerinizin Güvenliği
 
www.perde-mobilya-dekorasyon.com’ e verdiğiniz tüm bilgiler kesinlikle gizli tutulacaktır. Kişisel bilgileriniz konusunda ne kadar hassas olduğunuzun bilincindeyiz. Bu bilgiler hiçbir şekilde satılmayacak ya da paylaşılmayacaktır.
 
Güvenli Alışveriş Garantisi
 
www.perde-mobilya-dekorasyon.com en gelişmiş güvenlik sistemleri ile korunmakta ve hem www.perde-mobilya-dekorasyon.com hem de alışveriş yapan müşteriler için yüzde yüz güvenlik sağlamaktadır. Kişisel bilgileriniz ve kredi kartı bilgileriniz veya diğer hassas verilere üçüncü şahıslar ve hatta www.perde-mobilya-dekorasyon.com çalışanları da dâhil olmak üzere erişilmesi olanaksızdır.