B DEKOR, Someteks Tekstil Ürünleri San.ve Tic.Ltd.Şirketine bağlı online satış sitesidir. Someteks, 1995 yılında kurulmuştur. Kuruluşundan itibaren Dünyanın önde gelen firmalarına iplik üretimi ve ürün geliştirme konusunda destek vermiştir. Günümüzde ise kaliteli üretim anlayışı ile ev dekorasyonunda iddialı bir konuma gelmiştir. 

Bu sitede ev dekorasyonu ile ilgili; koltuk, berjer, halı, döşemelik kumaş, duvar kağıdı, perde, tül, stor perde, zebra perde, yastık, kırlent vb. ürünler bulunmaktadır.

* B Dekor için ürünler hazırlanırken, beğenilerin çeşitliliği, bütçelerin farklılığı ve ürünlerin birbiri ile uyumu göz önüne alınmıştır.

* Kuruluş amacımız; bir ürünün fotoğrafını çekip internet sitesine koyup satmak değildir. O ürünü destekleyen görsellerle evinizde nasıl duracağını da göreblirsiniz. 

* Ürünleri bir yerlerden alıp satmadığımız için, direkt üretici fiyatları ile alabileceğiniz gibi, seçmiş olduğunuz bir perdenin kombinini döşemelik kumaşlarda veya duvar kağıtlarında bulabilirsiniz.

* Siteyi kuran bir bayandır ve tekstil mühendisidir, dolayısı ile bayanların beğenilerini teknik ile birleştirip, sağlıklı, sağlam, göze hoş gelen ve uzun yıllar kullanabileceğiniz ürünler sunarız.