Sun Screen Stor Perde

Sun Screen Stor Perde

Sun screen stor perdeler evlerde ve ofislerde kullanılabilir. Güneşin zararlı etkilerine ve yansımalara iyi bir çözümdür. Üzerine baskı yapılarak mağaza vitrinlerinde reklam amaçlı da kullanılabilir. ''One way vision'' özelliğinden dolayı ışık neredeyse o tarafı gösterir. Yani gündüzleri gölgelendirme sağlarken aynı zamanda dışarıyı görmenizi sağlar. Geceleri ise iç tarafı gösterir.

WHATSAPP ( 0 532 369 49 14 )

Izgara görünümü:

Sunscreen Stor Perde-1

180,00 ₺

Sunscreen Stor Perde; Screen stor perdeler gölgelendirme amaçlı kullanılır, ışık ne tarafta ise o tarafı gösterir. Bilgisayar ve TV ekranlarının parlamasını önlemeye yardımcı olur. Gündüz kullanımda güneşin rahatsız edici etkisini keser ama diğer stor perdelerde olduğu gibi dış görüntüyü tamamen kapatmaz.Gece kullanımına uygun değildir, gecele..

Sunscreen Stor Perde-2

180,00 ₺

Sunscreen Stor Perde; Screen stor perdeler gölgelendirme amaçlı kullanılır, ışık ne tarafta ise o tarafı gösterir. Bilgisayar ve TV ekranlarının parlamasını önlemeye yardımcı olur. Gündüz kullanımda güneşin rahatsız edici etkisini keser ama diğer stor perdelerde olduğu gibi dış görüntüyü tamamen kapatmaz.Gece kullanımına uygun değild..

Sunscreen Stor Perde-3

180,00 ₺

Sunscreen Stor Perde; Screen stor perdeler gölgelendirme amaçlı kullanılır, ışık ne tarafta ise o tarafı gösterir.Bilgisayar ve TV ekranlarının parlamasını önlemeye yardımcı olur. Gündüz kullanımda güneşin rahatsız edici etkisini keser ama diğer stor perdelerde olduğu gibi dış görüntüyü tamamen kapatmaz.Gece kullanımına uygun değildir, geceler..

Gösterilen: 1 ile 3 arası, toplam: 3 (1 Sayfa)