Cam Balkon ve Açılı Alanlar İçin Perdeler

Cam Balkon ve Açılı Alanlar İçin Perdeler

Cam Balkon ve Açılı Alanlar İçin Perdeler. Cam balkon, tavan ve açılı alanlar için çözüm perdeleridir.Camın üstüne,iki cam arasına veya doğrama üstüne monte edilerek cam ile beraber hareket etmesi sağlanır.

Izgara görünümü:

Cam Balkon Perdesi

(0)
194,40 ₺

Cam Balkon Perdesi. Plise perdelerin mekanizmaları Alman malıdır ve beş(5) yıl garantilidir. Kumaşlar birinci sınıf olup 2-3 ayda güneşten erimez.Renk ve model çeşitleri için lütfen arayınız. ..

Yat Perdesi

(0)
259,20 ₺

Yat Perdesi. Plise perdelerin mekanizmaları Alman malıdır ve beş(5) yıl garantilidir. Kumaşlar birinci sınıf olup 2-3 ayda güneşten erimez.Renk ve model çeşitleri için lütfen arayınız...

İşyeri-Ofis Perdesi

(0)
194,40 ₺

İşyeri-Ofis Perdesi. Plise perdelerin mekanizmaları Alman malıdır ve beş(5) yıl garantilidir. Kumaşlar birinci sınıf olup 2-3 ayda güneşten erimez.Renk ve model çeşitleri için lütfen arayınız. ..

Kış Bahçesi ve Tavan Perdesi

(0)
216,00 ₺

Kış Bahçesi ve Tavan Perdesi. Plise perdelerin mekanizmaları Alman malıdır ve beş(5) yıl garantilidir. Kumaşlar birinci sınıf olup 2-3 ayda güneşten erimez.Renk ve model çeşitleri için lütfen arayınız. ..

Açılı ve Yuvarlak Cam Perdesi

(0)
259,20 ₺

Açılı ve Yuvarlak Cam Perdesi. Plise perdelerin mekanizmaları Alman malıdır ve beş(5) yıl garantilidir. Kumaşlar birinci sınıf olup 2-3 ayda güneşten erimez.Renk ve model çeşitleri için lütfen arayınız. ..

Gösterilen: 1 ile 5 arası, toplam: 5 (1 Sayfa)