Cam Balkon ve Açılı Alanlar İçin Perdeler

Cam Balkon ve Açılı Alanlar İçin Perdeler

Cam Balkon ve Açılı Alanlar İçin Perdeler. Cam balkon, tavan ve açılı alanlar için çözüm perdeleridir. Camın üstüne, iki cam arasına veya doğrama üstüne monte edilerek cam ile beraber hareket etmesi sağlanır.

Bu tür perdeler özel ölçü imal edilir, stor ya da zebra perde gibi hazır alınmaz.

Ayrıntılı bilgi için arayabilirsiniz.

WHATSAPP ( 0 532 369 49 14 )

Izgara görünümü:

Cam Balkon Perdesi

380,00 ₺

Cam Balkon ve Açılı Alanlar İçin Perdeler. Cam balkon, tavan ve açılı alanlar için çözüm perdeleridir.Camın üstüne,iki cam arasına veya doğrama üstüne monte edilerek cam ile beraber hareket etmesi sağlanır.Sizin alanınıza uygun perdeler özel ölçü ile hazırlanacağı için en uygun çözümü bulmak için arayınız. Whatsapp hattı: 0532 369 49 14..

Yat Perdesi

280,00 ₺

Yat Perdesi Yat, tekne ve gemilerde kamara ve diğer pencerelerde kullanılan, iç dekorasyonun vazgeçilmezi perdelerimiz, nem, rutubet ve güneş ışınlarına dayanıklı malzemeden üretilmektedir. Uzun ömürlü kullanım, uygun fiyat garantisi ve her yat dekorasyonuna uygun perde sistemlerimiz ile hizmetinizdeyiz.Plise perdelerin mekanizmaları Alman mal..

İşyeri-Ofis Perdesi

280,00 ₺

İş Yeri-Ofis Perdesi Plise perdelerin mekanizmaları Alman malıdır ve beş(5) yıl garantilidir. Kumaşlar birinci sınıf olup uzun yıllar dayanıklıdır.Renk ve model çeşitleri için lütfen arayınız. Sizin alanınıza uygun perdeler özel ölçü ile hazırlanacağı için en uygun çözümü bulmak için arayınız. Whatsapp hattı: 0532 369 49 14..

Kış Bahçesi ve Tavan Perdesi

280,00 ₺

Kış Bahçesi ve Tavan Perdesi Plise perdelerin mekanizmaları Alman malıdır ve beş(5) yıl garantilidir. Kumaşlar birinci sınıf olup uzun yıllar dayanıklıdır.Renk ve model çeşitleri için lütfen arayınız. Sizin alanınıza uygun perdeler özel ölçü ile hazırlanacağı için en uygun çözümü bulmak için arayınız.Whatsapp hattı: 0532 369 49 14..

Açılı ve Yuvarlak Cam Perdesi

380,00 ₺

Açılı ve Yuvarlak Cam PerdesiPlise perdelerin mekanizmaları Alman malıdır ve beş(5) yıl garantilidir. Kumaşlar birinci sınıf olup güneşe ve ısıya karşı dayanıklıdır.Renk ve model çeşitleri için lütfen arayınız. Whatsapp hattı: 0532 369 49 14..

Gösterilen: 1 ile 5 arası, toplam: 5 (1 Sayfa)