Baskılı Zebra Perde

Baskılı Zebra Perde

Çocuk odalarına, salon ve yatak odalarına, mutfaklara uygun bir çok desen arasından zebra perde seçimlerinizi yapabilirsiniz. Çocuk odaları için arabalı ve çizgi film karakterli zebra perdeler, diğer odalar için çiçekli, country tarz veya geometrik desenler arasından zevkinize ve bütçenize uygun seçimler yapabilirsiniz.

WHATSAPP ( 0 532 369 49 14 )

Izgara görünümü:

Gül Desenli Zebra Perde

175,00 ₺

Gül desenli zebra perdeler oturma odası, çalışma odası, mutfak, salon gibi yerlerde kullanılabilir. Hem tül hem de perde vazifesi gördüğü için evinizin perde maliyetini düşürür. Zebra perde kasası ve borusu (boru 32 mm) alüminyumdur, dolayısı ile piyasadaki ''plastik kasa ve ince borulu'' muadillerine göre uzun ömürlüdür. Zebra perde mekanizması 1...

İngiliz Tarz Çiçekli Zebra Perde

175,00 ₺

İngiliz Tarz Çiçekli zebra perdeler oturma odası, çalışma odası, mutfak, salon gibi yerlerde kullanılabilir. Hem tül hem de perde vazifesi gördüğü için evinizin perde maliyetini düşürür. Zebra perde kasası ve borusu (boru 32 mm) alüminyumdur, dolayısı ile piyasadaki ''plastik kasa ve ince borulu'' muadillerine göre uzun ömürlüdür. Zebra perde mekan..

Gösterilen: 1 ile 2 arası, toplam: 2 (1 Sayfa)