Döşemelik Kumaş Seçimi

Yazar: admin Yayınlanmıştır: Oluşturulma Tarihi: 2018-07-21 Görüntülenme: 984 Yorum: 0

Someteks Tekstil Ürünleri San.ve Tİc.Ltd.Şti.

Döşemelik kumaş online satış kategorimizde, koltuk modellerinize uygun bir çok dekorasyon tekniğini dikkate aldık.Döşemelik kumaşta en ucuz fiyat bizde değildir. Ama , Dünyada ki en kaliteli döşemelik kumaşları,tüm döşemelik kumaş çeşitlerini, modellerini ,günümüzün en son moda trendlerini  B dekor döşemelik kumaşlarında bulabilirsiniz. Kaliteli döşemelik kumaşları, en ucuz,en ekonomik fiyatlar ile Online olarak satın alabilirsiniz.

Döşemelik kumaş seçerken, hepimizin sorabileceği sorulara göz atalım, öncelikle.Döşemelik kumaş nereden alınır ? Döşemelik kumaş markaları,firmaları nelerdir ? Koltuk modelime uygun,dekoratif,silinebilir,leke tutmaz ama ucuz döşemelik kumaşı nereden bulabilirim ? En son moda, trendy,stil sahibi,yurtdışında pinterest ve instegramda gördüğüm koltuk modellerinin o harika desenlerini, Türkiye'de üreten ve satan bir döşemelik kumaş markası var mıdır ? Döşemelik kumaş kartelasında gördüğüm desen ve renk , koltuk modelim ile uyumlu olabilecek mi ? Dekorasyonuma imza atacak , koltuklarımı süsleyecek ,döşemelik kumaş kombinlerini nasıl seçeceğim? 

Tüm bu cümleleri okuyorsanız , doğru yerdesiniz.

B DEKOR DÖŞEMELİK KUMAŞLARI ,TÜRKİYE ' DE EVLERİ GÜZELLEŞTİRMEK İÇİN DÖŞEMELİK KUMAŞ ÜRETMEKTE VE ONLİNE OLARAK DİREKT ÜRETİCİDEN TÜKETİCİYE ULAŞTIRMAKTADIR. ( B DEKOR, üretici ve ihracatçı 23yıllık SOMETEKS şirketinin kurduğu yeni bir online satış markasıdır-Dünyada ve Türkiye'de bildiğiniz tüm ev tekstil markalarına, döşemelik kumaş üreticilerine satış yapmış,projeler geliştirmiştir.)

ÖNCELİKLE, KALİTELİ DÖŞEMELİK KUMAŞ NEDİR ?

Bir Tekstil Mühendisi olarak,yıllarını (23 yıl) döşemelik kumaş çeşitlerini geliştirmeye,tekniklerini oluşturmaya harcamış bir hanım işyeri sahibi olarak, kısaca şunu söyleyeyim. Döşemelik Kumaş, tüm tekstil kumaşlarının içinde " En sağlam-En kalın,gramajlı -En sık dokulu olması gereken" bir kumaştır.

Döşemelik kumaş seçerken asla en ucuzunu aramayın. Çünkü " Bir tekstil bezi değil - koltuk kumaşı satın alıyorsunuz" Yani, koltuk kumaşınızın bazı temel kalite standartlarında olması gereklidir ki, yıllarca kullanabilesiniz. Döşemelik kumaşlarda olması gereken kalite ölçekleri vardır. *Mardindale Testi: Aşınma dayanımı da deriz. Sürtünmelere dayanıklılığının yüksek olması şarttır. * Işık Haslığı Testi : Döşemelik kumaşınızın boya kalitesi ile ilgilidir. Bir kaç ayda rengi solan bir koltuk kumaşını kimse istemez.İplikten boyalı veya kazan boyalı döşemelik kumaşların muhakkak reaktif boya, digital boya desenli döşemelik kumaşların ise muhakkak süblimasyon tekstil boya tabanlı olması gereklidir. Solmaya dayanım sağlanır. 

Döşemelik kumaşın kaliteli oluşunun, dünya standartlarında kabul görmesi için bir çok teknik analiz daha vardır ama sizi bunaltmayayım :)

B DEKOR DÖŞEMELİK KUMAŞ KALİTESİ, TÜM DÜNYAYA İHRACAT YAPILAN ÜST-KALİTE STANDARTLARINDADIR .TÜM TEKNİK TESTLERDEN GEÇMİŞTİR

B DEKOR  DÖŞEMELİK KUMAŞLARI ; TÜRKİYE'DE BİR İLKİ GERÇEKLEŞTİRİYOR .Döşemelik kumaşı satın alırken kalitesi ile birlikte başka kriterler de vardır.Dekorasyon teknikleri,beğeniler devreye girer.Modern koltuk modelleri,Vıntage,Shabby chic,Country,İskandinav dekorasyon stillerine uygun döşemelik kumaşlar başkadır. Klasik, Avangard, Dömi klasik mobilyalara uygun döşemelik kumaşlar başkadır.Provans dekorasyona uygun koltuklara seçilebilecek koltuk kumaşları ise bambaşka ! Kırlent, yastık gibi koltuk aksesuarları için seçilebilecek yüzlerce çeşit döşemelik kumaş vardır. Mutfağınızda,çocuk odalarında ,puf-jozefin veya sandalyelerde yine zevkinize ve kullanım ihtiyacınıza göre çeşitler farklılaşır . 

B DEKOR DÖŞEMELİK KUMAŞ KOLEKSİYONU İÇİNDE TÜM BU ÇEŞİTLİLİĞİ BULABİLECEKSİNİZ . Döşemelik kumaş seçiminiz de ister herkesin kullandığı kadife döşemelik kumaş olsun, ister mat kadife , ister parlak kadife, ister chenille kadife döşemelik kumaş ,ister ucuz taytüyü döşemelik kumaş olsun sizin için koltukta nasıl duracağını da çalıştık.Keten döşemelik kumaş, Nubuk döşemelik kumaş çeşitleri, Amerikan kadifeler, Viskos İpek görsel kadifeler ,tüm bu döşemelik kumaş çeşitleri koltukta nasıldır, nasıl durur sizlere çalıştık, dekorasyonda gösterdik.Tabii, asıl zor olanı , desenli -dekoratif döşemelik kumaşların koltuk modellerinde nasıl durduğunu da " Photo Shop Mimari Çizim Programı " kullanarak başardık. Yani,Çizgili döşemelik kumaşların bir kanepede,bir berjerde veya bir sandalyede nasıl duracağını görebileceksiniz. Country çiçeklilerin, kareli döşemelik kumaşların, vintage soğuk damask desenlerinin, modern minimalist desenlerin koltukta duruşunu görebileceksiniz. B dekor döşemelik kumaşları,sitemizde kategori katagori ayrılmıştır. Leke tutmayan,Silinebilir, Çamaşır makinesinde yıkanabilir olup olmadığı belirtilmiş,Dokunma hissi , kullanım kolaylığı ifade edilmiştir. Beğeniler ve bütçeler dikkate alınmıştır. En ucuz ama en kaliteli döşemelik kumaşları da bulabilirsiniz B Dekor da , dünya sosyetesinde en zenginlerin kullanabildiği en özel, ayrıcalıklı olan döşemelik kumaşları da bulabilirsiniz.

BİZ, B DEKOR DÖŞEMELİK KUMAŞLARI ; DEKORASYONU VE KOLTUK MODELLERİNİ DİKKATE ALARAK ÇOK KALİTELİ KOLTUK KUMAŞLARI ÜRETİYORUZ VE EKONOMİK FİYATLAR İLE BEĞENİNİZE SUNUYORUZ.DÜNYANIN EN GÜZEL MOBİLYA-KOLTUK MODELLERİNİN KUMAŞLARINI SİZLERE SUNUYORUZ. AMACIMIZ TÜRK EVLERİNİ GÜZELLEŞTİRMEK. 

NOT: İnternetten döşemelik kumaş alınır mı, renk tonu nasıl diye endişeleriniz varsa 
Kaliteye dokunmak, rengin güzelliğini ve tonunu birebir görmek için 
0212 6050377 nolu telefondan bizi arayarak NUMUNE TALEP EDİNİZ.
Çekimler stüdyo ortamında ve güçlendirilmiş ışık kaynakları
altında yapıldığı için ve her telefon ya da bilgisayarın çözünürlüğü
ve renk parlaklığı farklı olduğu için size gelen ürün rengi ekranda
gördüğünüzden bir iki ton açık ya da koyu olabilir.
Kumaşlar 50-60 metrelik toplardan sizin verdiğiniz ölçülere göre
size özel kesildiği için numune talep edilmeden verilen siparişlerde
iade ve değişim mümkün olmamaktadır.

Tags:

Etiketler ile ilgili bloglar

Yorum Yaz

Captcha