Nubuk Döşemelik Kumaşlar

Nubuk Döşemelik Kumaşlar,özel bir teknik tekstil kumaşıdır. Kumaş eni 140 cm'dir. Modern koltuk modellerinde kullanılır ve çağımızın modası olan chester koltuklara çok uyum sağlar . B Dekor Nubuk Kumaş koleksiyonları renk, desen olarak çeşitli temalar göz önünde tutularak üretilmiştir. 

Nubuk kumaş çeşitlerini katagori olarak ayırdık, bir koltuk takımında nubuk döşemelik kumaşımız kaplandığında nasıl durur, sizlere sunum yaparak ifade ettik.

Nubuk döşemelik kumaşlarla ilgili en önemli söylemek istediğimiz ;

NUBUK KOLTUK KUMAŞLARIMIZ GURURLA TÜRK MALI ! ÇİNDEN GELEN İTHAL MALLARDAN DEĞİLDİR.

Nubuk döşemelik kumaşlarımızın teknik özelliklerini, üretimini ve dekorasyonunuzda kullanırken merak ettiğiniz detayları , nubuk kumaş çeşitlerinde ve renklerinde bulabilirsiniz.

* DİKKAT: Döşemelik kumaşlar sipariş üzerine hazırlanmakta olup, mesafeli satış sözleşmesindeki "Cayma Hakkı Kullanılamayacak Ürünler" (Madde 6/B: Tüketicinin istekleri veya kişisel ihtiyaçları doğrultusunda hazırlanan mallara ilişkin sözleşmeler) kapsamına girmektedir.

(Bu ürün 70 metrelik toplardan kesilip gönderildiği ve/veya tüketici isteğine göre desen basıldığı için geri iadesi kabul edilmemektedir, lütfen siparişinizi bunu göz önüne alarak verin)

Soru ve görüşleriniz için: 0212 605 03 77