Nubuk Döşemelik Kumaşlar

Nubuk Döşemelik Kumaş özel bir teknik tekstil kumaşıdır. Kumaş eni 140 cm'dir. Modern koltuk modellerinde kullanılır ve zamansız bir model olan chester koltuklara da çok iyi uyum sağlar. B'Dekor Nubuk Kumaş Koleksiyonları renk ve desen olarak çeşitli temalar göz önünde tutularak üretilmiştir. 

Nubuk kumaş çeşitlerini kategori olarak ayırdık, bir koltuk takımı ya da berjer, nubuk döşemelik kumaşla kaplandığında nasıl durur sizlere fotoğraflarla ifade etmeye çalıştık.

Nubuk döşemelik kumaşlarla ilgili en önemli söylemek istediğimiz ;

NUBUK KOLTUK KUMAŞLARIMIZ GURURLA TÜRK MALI ! ÇİNDEN GELEN İTHAL MALLARDAN DEĞİLDİR.

Nubuk döşemelik kumaşlarımızın teknik özelliklerini, üretimini ve dekorasyonunuzda kullanırken merak ettiğiniz detayları , nubuk kumaş çeşitlerinde ve renklerinde bulabilirsiniz.

 

Şirketimiz SOMETEKS LTD. 1995 yılından beri "Ev tekstili ve Teknik Kumaş " konusunda hizmet veren 24 yıllık üretici bir firmadır. İmalat yaparız, ihracat yaparız, Türkiye'de toptan bayilik veririz. Online Satış Sitemiz "B Dekor" bu uzmanlığın yeni markasıdır. Kaliteli-dekoratif-özel tasarım ev tekstil ürünlerini tüketiciye üretim fiyatları ile ulaştırabilmek yeni misyonumuz. 

NOT: İnternetten döşemelik kumaş alınır mı, renk tonu nasıl diye endişeleriniz varsa; kaliteye dokunmak, rengin güzelliğini ve tonunu birebir görmek için 
0212 6050377 nolu telefondan bizi arayarak NUMUNE TALEP EDİNİZ.Çekimler stüdyo ortamında ve güçlendirilmiş ışık kaynakları altında yapıldığı için ve her telefon ya da bilgisayarın çözünürlüğü ve renk parlaklığı farklı olduğu için size gelen ürün rengi ekranda gördüğünüzden bir iki ton açık ya da koyu olabilir.Kumaşlar 50-60 metrelik toplardan sizin verdiğiniz ölçülere göre size özel kesildiği için numune talep edilmeden verilen siparişlerde iade ve değişim mümkün olmamaktadır.