Deri Görüntülü Kadife Döşemelik Kumaşlar

Deri Görüntülü Kadife Döşemelik Kumaşlar

Deri Görüntülü Kadife Döşemelik Kumaşlar

KUMAŞIMIZIN TEKNİK ÖZELLİKLERİ : KUMAŞ HAMMADDESİ : %74 MATTE MİCRO POLYSTER  + % 26 POLY TEXTURİZED , DÖŞEMELİK KUMAŞ ENİ : 140 CM , KUMAŞ GRAMAJ : 390 GR / M2    (   550 GR / METRE  ) 

Deri Görüntülü Kadife Döşemelik Kumaşlarımızın kullanım özellikleri:B'Dekor tasarıma olduğu kadar kaliteye de çok önem verir. Unutmayalım ki biz " incecik dark bezi " SATMIYORUZ . B Dekor deri görüntülü kadife kumaşlar  " GERÇEK KADİFE DÖŞEMELİK KUMAŞ " tır.

Renkleri solmaz, silinebilir,kolay temizlenir , leke tutmaz. Aşınma dayanımı çok yüksektir.Kalite, tasarım ve ekonomik fiyatı bir arada bulacağınız  B'Dekor Döşemelik Kumaşları Koleksiyonundaki Deri Görüntülü Kadife Döşemeliklerin İçinde;

Leopar Desenli Döşemelikler

Zebra Desenli Koltuk Kumaşları

Dana Derisi Desenli Koltuk Kumaşları ve 

Yılan Derisi Görünümlü Döşemelik Kumaşlar yer almaktadır.

NOT: Bu özel döşemelik kumaşlar, sizlere uygun fiyat sunabilmek için sipariş geldikten sonra 3 gün ila 1hafta içerisinde üretilip gönderilmektedir. Zaten bir desenin büyük pano olduğu düşünüldüğünde numune servisi vermemiz mümkün olamamaktadır.

0 532 369 49 14  no'lu telefondan bize ulaşabilir ve hem kişisel sorularınızı sorabilir hem dekorasyon hizmeti alabilir, hem de kataloglardan size özel fotoğraflar talep edebilirsiniz.

Çekimler stüdyo ortamında ve güçlendirilmiş ışık kaynakları altında yapıldığı için ve her telefon ya da bilgisayarın çözünürlüğü ve renk parlaklığı farklı olduğu için size gelen ürün rengi ekranda gördüğünüzden bir iki ton açık ya da koyu olabilir. Bu klasman döşemelik kumaşlar tasarım koltuk kumaşı kategorisinde yer almakta olup size özel olarak üretildiğinden iade ve para iadesi ve değişim yapılamamaktadır.

* DİKKAT: Döşemelik kumaşlar sipariş üzerine hazırlanmakta olup, mesafeli satış sözleşmesindeki "Cayma Hakkı Kullanılamayacak Ürünler" (Madde 6/B: Tüketicinin istekleri veya kişisel ihtiyaçları doğrultusunda hazırlanan mallara ilişkin sözleşmeler) kapsamına girmektedir.

Izgara görünümü:

Leopar Desenli Döşemelik Kumaş-Kahverengi

(0)
179,00 ₺

Leopar Desenli Döşemelik Kumaş-KahverengiSizin tarzınız cesur seçimler ise bu grup tam size göre. Bu kumaşımız bej zemin üzerine kahverengiler ve daha koyu bejler kullanılarak tasarlanmıştır. Leopar desenli berjer, puf ve koltuklar, yatak başı gibi tamamlayıcılar yeni trend VIP dekorasyonda çok moda. NOT: Bu özel döşemelik kumaşlar, sizlere uy..

Leopar Desenli Döşemelik Kumaş-Hardal Sarı

(0)
179,00 ₺

Leopar Desenli Döşemelik Kumaş-Hardal SarıSizin tarzınız cesur seçimler ise bu grup tam size göre. Bu kumaşımız hardal sarı zemin üzerine daha koyu sarılar ve kahverengi kullanılarak oluşturulmuştur. Leopar desenli berjer, puf ve koltuklar, yatak başı gibi tamamlayıcılar yeni trend VIP dekorasyonda çok moda.  NOT: Bu özel döşemelik kumaşlar..

Leopar Desenli Döşemelik Kumaş-Siyah-Gri

(0)
179,00 ₺

Leopar Desenli Döşemelik Kumaş-Siyah Gri Sizin tarzınız cesur seçimler ise bu grup tam size göre. Bu kumaşımız gri zemin üzerine siyahlar ve daha koyu griler kullanılarak tasarlanmıştır. Leopar desenli berjer, puf ve koltuklar, yatak başı gibi tamamlayıcılar yeni trend VIP dekorasyonda çok moda. NOT: Bu özel döşemelik kumaşlar, sizlere uygu..

Yılan Derisi Desenli Döşemelik Kumaş Siyah Beyaz

(0)
155,00 ₺

Yılan Derisi  Desenli Döşemelik Kumaş-V1Sizin tarzınız cesur seçimler ise bu grup tam size göre. Modern ve iddialı görüntüsüyle, dokusu ve kalitesiyle sizleri cezbedecek. Mat Kadife kumaş üzerine yapılan baskının gerçekçiliği özel boyama tekniği sayesindedir.  Yılan derisi desenli döşemelik kumaşlar berjer, puf ve koltuklar..

Yılan Derisi Desenli Döşemelik Kumaş Kahverengi

(0)
155,00 ₺

Yılan Derisi  Desenli Döşemelik Kumaş-V2Sizin tarzınız cesur seçimler ise bu grup tam size göre.Modern ve iddialı görüntüsüyle, dokusu ve kalitesiyle sizleri cezbedecek. Mat Kadife kumaş üzerine yapılan baskının gerçekçiliği özel boyama tekniği sayesindedir.  Yılan derisi desenli döşemelik kumaşlar berjer, puf ve koltuklar,..

Yılan Derisi Desenli Döşemelik Kumaş Yeşil

(0)
155,00 ₺

Yılan Derisi  Desenli Döşemelik Kumaş-V3Sizin tarzınız cesur seçimler ise bu grup tam size göre.Modern ve iddialı görüntüsüyle, dokusu ve kalitesiyle sizleri cezbedecek. Mat Kadife kumaş üzerine yapılan baskının gerçekçiliği özel boyama tekniği sayesindedir.  Yılan derisi desenli döşemelik kumaşlar berjer, puf ve koltuklar,..

Gösterilen: 1 ile 6 arası, toplam: 6 (1 Sayfa)