Deri Görüntülü Kadife Döşemelik Kumaşlar

Deri Görüntülü Kadife Döşemelik Kumaşlar

Deri Görüntülü Kadife Döşemelik Kumaşlar

KUMAŞIMIZIN TEKNİK ÖZELLİKLERİ : KUMAŞ HAMMADDESİ : %74 MATTE MİCRO POLYSTER  + % 26 POLY TEXTURİZED , DÖŞEMELİK KUMAŞ ENİ : 140 CM , KUMAŞ GRAMAJ : 390 GR / M2    (   550 GR / METRE  ) 

Deri Görüntülü Kadife Döşemelik Kumaşlarımızın kullanım özellikleri:B'Dekor tasarıma olduğu kadar kaliteye de çok önem verir. Unutmayalım ki biz " incecik dark bezi " SATMIYORUZ . B Dekor deri görüntülü kadife kumaşlar  " GERÇEK KADİFE DÖŞEMELİK KUMAŞ " tır.

Renkleri solmaz, silinebilir,kolay temizlenir , leke tutmaz. Aşınma dayanımı çok yüksektir.Kalite, tasarım ve ekonomik fiyatı bir arada bulacağınız  B'Dekor Döşemelik Kumaşları Koleksiyonundaki Deri Görüntülü Kadife Döşemeliklerin İçinde;

Leopar Desenli Döşemelikler

Zebra Desenli Koltuk Kumaşları

Dana Derisi Desenli Koltuk Kumaşları ve 

Yılan Derisi Görünümlü Döşemelik Kumaşlar yer almaktadır.

NOT: Bu özel döşemelik kumaşlar, sizlere uygun fiyat sunabilmek için sipariş geldikten sonra 3 gün ila 1hafta içerisinde üretilip gönderilmektedir. Zaten bir desenin büyük pano olduğu düşünüldüğünde numune servisi vermemiz mümkün olamamaktadır.

0538 501 38 05  no'lu telefondan bize ulaşabilir ve hem kişisel sorularınızı sorabilir hem dekorasyon hizmeti alabilir, hem de kataloglardan size özel fotoğraflar talep edebilirsiniz.

Çekimler stüdyo ortamında ve güçlendirilmiş ışık kaynakları altında yapıldığı için ve her telefon ya da bilgisayarın çözünürlüğü ve renk parlaklığı farklı olduğu için size gelen ürün rengi ekranda gördüğünüzden bir iki ton açık ya da koyu olabilir. Bu klasman döşemelik kumaşlar tasarım koltuk kumaşı kategorisinde yer almakta olup size özel olarak üretildiğinden iade ve para iadesi ve değişim yapılamamaktadır.

* DİKKAT: Döşemelik kumaşlar sipariş üzerine hazırlanmakta olup, mesafeli satış sözleşmesindeki "Cayma Hakkı Kullanılamayacak Ürünler" (Madde 6/B: Tüketicinin istekleri veya kişisel ihtiyaçları doğrultusunda hazırlanan mallara ilişkin sözleşmeler) kapsamına girmektedir.

Izgara görünümü:

Leopar Desenli Döşemelik Kumaş-Kahverengi

(0)
155,00 ₺

Leopar Desenli Döşemelik Kumaş-KahverengiSizin tarzınız cesur seçimler ise bu grup tam size göre. Bu kumaşımız bej zemin üzerine kahverengiler ve daha koyu bejler kullanılarak tasarlanmıştır. Leopar desenli berjer, puf ve koltuklar, yatak başı gibi tamamlayıcılar yeni trend VIP dekorasyonda çok moda. NOT: Bu özel döşemelik kumaşlar, sizlere uy..

Leopar Desenli Döşemelik Kumaş-Hardal Sarı

(0)
155,00 ₺

Leopar Desenli Döşemelik Kumaş-Hardal SarıSizin tarzınız cesur seçimler ise bu grup tam size göre. Bu kumaşımız hardal sarı zemin üzerine daha koyu sarılar ve kahverengi kullanılarak oluşturulmuştur. Leopar desenli berjer, puf ve koltuklar, yatak başı gibi tamamlayıcılar yeni trend VIP dekorasyonda çok moda.  NOT: Bu özel döşemelik kumaşlar..

Leopar Desenli Döşemelik Kumaş-Siyah-Gri

(0)
155,00 ₺

Leopar Desenli Döşemelik Kumaş-Siyah Gri Sizin tarzınız cesur seçimler ise bu grup tam size göre. Bu kumaşımız gri zemin üzerine siyahlar ve daha koyu griler kullanılarak tasarlanmıştır. Leopar desenli berjer, puf ve koltuklar, yatak başı gibi tamamlayıcılar yeni trend VIP dekorasyonda çok moda. NOT: Bu özel döşemelik kumaşlar, sizlere uygu..

Zebra Desenli Döşemelik Kumaş Krem-Z3

(0)
135,00 ₺

Zebra Desenli Döşemelik Kumaş  Sizin tarzınız cesur seçimler ise bu grup tam size göre. Krem renk zemin üzerine bej renk kullanılarak tasarlanmıştır. Zebra desenli döşemelik kumaşlar berjer, puf ve koltuklar, yatak başı gibi tamamlayıcılar yeni trend VIP dekorasyonda çok moda. NOT: Bu özel döşemelik kumaşlar, sizlere uygun fiyat s..

Zebra Desenli Döşemelik Kumaş Mavi-Z3

(0)
135,00 ₺

Zebra Desenli Döşemelik Kumaş Sizin tarzınız cesur seçimler ise bu grup tam size göre. Krem renk zemin üzerine buz mavi kullanılarak tasarlanmış bu zebra desenli döşemelik kumaşımız oldukça moderndir. Zebra desenli döşemelik kumaşlar berjer, puf ve koltuklar, yatak başı gibi tamamlayıcılar yeni trend VIP dekorasyonda çok moda. N..

Zebra Desenli Döşemelik Kumaş Yeşil-Z3

(0)
135,00 ₺

Zebra Desenli Döşemelik Kumaş Sizin tarzınız cesur seçimler ise bu grup tam size göre. Ekru zemin üzerine çağla yeşili rengi kullanılarak tasarlanmış bu kumaşımız oldukça modern çizgiler taşımakta. Zebra desenli döşemelik kumaşlar berjer, puf ve koltuklar, yatak başı gibi tamamlayıcılar yeni trend VIP dekorasyonda çok moda. ..

Zebra Desenli Döşemelik Kumaş Siyah Beyaz-Z2

(0)
135,00 ₺

Zebra Desenli Döşemelik Kumaş Siyah Beyaz-Z2 Sizin tarzınız cesur seçimler ise bu grup tam size göre.  Beyaz zemin üzerine siyah çizgiler kullanılarak oluşturulan bu siyah beyaz zebra deri efekti oldukça gerçekçidir. Zebra desenli döşemelik kumaşlar berjer, puf ve koltuklar, yatak başı gibi tamamlayıcılar yeni trend VIP dekorasy..

Zebra Desenli Döşemelik Kumaş Açık Gri-Z2

(0)
135,00 ₺

 Sizin tarzınız cesur seçimler ise bu grup tam size göre.  Beyaz zemin üzerine hardal sarı kullanılarak oluşturulan buzebra deri efekti oldukça gerçekçidir. Zebra desenli döşemelik kumaşlar berjer, puf ve koltuklar, yatak başı gibi tamamlayıcılar yeni trend VIP dekorasyonda çok moda. NOT: Bu özel döşemelik kumaşlar, sizlere..

Zebra Desenli Döşemelik Kumaş Hardal Sarı-Z2

(0)
135,00 ₺

 Sizin tarzınız cesur seçimler ise bu grup tam size göre.  Beyaz zemin üzerine hardal sarı kullanılarak oluşturulan buzebra deri efekti oldukça gerçekçidir. Zebra desenli döşemelik kumaşlar berjer, puf ve koltuklar, yatak başı gibi tamamlayıcılar yeni trend VIP dekorasyonda çok moda. NOT: Bu özel döşemelik kumaşlar, sizlere..

Zebra Desenli Döşemelik Kumaş Kahverengi-Z2

(0)
135,00 ₺

Zebra Desenli Döşemelik Kumaş Kahverengi-Z2 Sizin tarzınız cesur seçimler ise bu grup tam size göre. Krem renk zemin üzerine kahverengi çizgiler kullanılarak yapılan bu tasarım oldukça gerçekçi ve modern bir görünüme sahiptir.  Zebra desenli döşemelik kumaşlar berjer, puf ve koltuklar, yatak başı gibi tamamlayıcılar yeni trend VIP..

Zebra Desenli Döşemelik Kumaş Yeşil-Z2

(0)
135,00 ₺

Sizin tarzınız cesur seçimler ise bu grup tam size göre.  Beyaz zemin üzerine çağla yeşil kullanılarak oluşturulan bu zebra deri efekti oldukça gerçekçidir. Zebra desenli döşemelik kumaşlar berjer, puf ve koltuklar, yatak başı gibi tamamlayıcılar yeni trend VIP dekorasyonda çok moda. NOT: Bu özel döşemelik kumaşlar, sizlere uygu..

Zebra Desenli Döşemelik Kumaş Mavi-Z2

(0)
135,00 ₺

Zebra Desenli Döşemelik Kumaş Mavi-Z2 Sizin tarzınız cesur seçimler ise bu grup tam size göre.  Beyaz zemin üzerine saks mavi çizgiler kullanılarak oluşturulan bu zebra derisi görünümü ile modern ama canlı bir görüntü yakalamak istenmiştir. Zebra desenli döşemelik kumaşlar berjer, puf ve koltuklar, yatak başı gibi tamamlayıcılar..

Dana Derisi Desenli Döşemelik Kumaş-1

(0)
155,00 ₺

Sizin tarzınız cesur seçimler ise bu grup tam size göre.Beyaz renk zemin üzerine siyah dana desenleri kullanılarak yapılan bu tasarım oldukça gerçekçi ve modern bir görünüme sahiptir.Süet kumaş üzerine yapılan baskının gerçekçiliği özel boyama tekniği sayesindedir.  Dana derisi desenli döşemelik kumaşlar berjer, puf ve kolt..

Dana Derisi Desenli Döşemelik Kumaş-2

(0)
155,00 ₺

Sizin tarzınız cesur seçimler ise bu grup tam size göre.Beyaz renk zemin üzerine sıcak kahve dana desenleri kullanılarak yapılan bu tasarım oldukça gerçekçi ve modern bir görünüme sahiptir.Süet kumaş üzerine yapılan baskının gerçekçiliği özel boyama tekniği sayesindedir.  Dana derisi desenli döşemelik kumaşlar berjer, puf v..

Dana Derisi Desenli Döşemelik Kumaş-3

(0)
155,00 ₺

Sizin tarzınız cesur seçimler ise bu grup tam size göre.Beyaz renk zemin üzerine açık kahve dana desenleri kullanılarak yapılan bu tasarım oldukça gerçekçi ve modern bir görünüme sahiptir.Süet kumaş üzerine yapılan baskının gerçekçiliği özel boyama tekniği sayesindedir.  Dana derisi desenli döşemelik kumaşlar berjer, puf ve kolt..

Dana Derisi Desenli Döşemelik Kumaş-4

(0)
155,00 ₺

Sizin tarzınız cesur seçimler ise bu grup tam size göre.Beyaz renk zemin üzerine gri dana desenleri kullanılarak yapılan bu tasarım oldukça gerçekçi ve modern bir görünüme sahiptir.Süet kumaş üzerine yapılan baskının gerçekçiliği özel boyama tekniği sayesindedir.  Dana derisi desenli döşemelik kumaşlar berjer, puf ve koltuklar, ..

Dana Derisi Desenli Döşemelik Kumaş-5

(0)
155,00 ₺

Sizin tarzınız cesur seçimler ise bu grup tam size göre.Krem renk zemin üzerine kiremit renk dana desenleri kullanılarak yapılan bu tasarım oldukça gerçekçi ve modern bir görünüme sahiptir.Süet kumaş üzerine yapılan baskının gerçekçiliği özel boyama tekniği sayesindedir.  Dana derisi desenli döşemelik kumaşlar berjer, puf ve kol..

Dana Derisi Desenli Döşemelik Kumaş-6

(0)
155,00 ₺

Sizin tarzınız cesur seçimler ise bu grup tam size göre.Pudra renk zemin üzerine tarçın renk dana desenleri kullanılarak yapılan bu tasarım oldukça gerçekçi ve modern bir görünüme sahiptir.Süet kumaş üzerine yapılan baskının gerçekçiliği özel boyama tekniği sayesindedir.  Dana derisi desenli döşemelik kumaşlar berjer, puf ve kol..

Yılan Derisi Desenli Döşemelik Kumaş Siyah Beyaz

(0)
95,00 ₺

Yılan Derisi  Desenli Döşemelik Kumaş-V1Sizin tarzınız cesur seçimler ise bu grup tam size göre. Modern ve iddialı görüntüsüyle, dokusu ve kalitesiyle sizleri cezbedecek. Mat Kadife kumaş üzerine yapılan baskının gerçekçiliği özel boyama tekniği sayesindedir.  Yılan derisi desenli döşemelik kumaşlar berjer, puf ve koltuklar..

Yılan Derisi Desenli Döşemelik Kumaş Kahverengi

(0)
95,00 ₺

Yılan Derisi  Desenli Döşemelik Kumaş-V2Sizin tarzınız cesur seçimler ise bu grup tam size göre.Modern ve iddialı görüntüsüyle, dokusu ve kalitesiyle sizleri cezbedecek. Mat Kadife kumaş üzerine yapılan baskının gerçekçiliği özel boyama tekniği sayesindedir.  Yılan derisi desenli döşemelik kumaşlar berjer, puf ve koltuklar,..

Yılan Derisi Desenli Döşemelik Kumaş Yeşil

(0)
95,00 ₺

Yılan Derisi  Desenli Döşemelik Kumaş-V3Sizin tarzınız cesur seçimler ise bu grup tam size göre.Modern ve iddialı görüntüsüyle, dokusu ve kalitesiyle sizleri cezbedecek. Mat Kadife kumaş üzerine yapılan baskının gerçekçiliği özel boyama tekniği sayesindedir.  Yılan derisi desenli döşemelik kumaşlar berjer, puf ve koltuklar,..

Gösterilen: 1 ile 21 arası, toplam: 21 (1 Sayfa)