Döşemelik Kumaş

Döşemelik Kumaş

Döşemelik kumaş online satış kategorimizde, koltuk modellerinize uygun bir çok dekorasyon tekniğini dikkate aldık.Döşemelik kumaşta en ucuz fiyat bizde değildir. Ama , Dünyada ki en kaliteli döşemelik kumaşları,tüm döşemelik kumaş çeşitlerini, modellerini ,günümüzün en son moda trendlerini  B dekor döşemelik kumaşlarında bulabilirsiniz. Kaliteli döşemelik kumaşları, en ucuz,en ekonomik fiyatlar ile Online olarak satın alabilirsiniz.

Döşemelik kumaş seçerken, hepimizin sorabileceği sorulara göz atalım, öncelikle.Döşemelik kumaş nereden alınır ? Döşemelik kumaş markaları,firmaları nelerdir ? Koltuk modelime uygun,dekoratif,silinebilir,leke tutmaz ama ucuz döşemelik kumaşı nereden bulabilirim ? En son moda, trendy,stil sahibi,yurtdışında pinterest ve instegramda gördüğüm koltuk modellerinin o harika desenlerini, Türkiye'de üreten ve satan bir döşemelik kumaş markası var mıdır ? Döşemelik kumaş kartelasında gördüğüm desen ve renk , koltuk modelim ile uyumlu olabilecek mi ? Dekorasyonuma imza atacak , koltuklarımı süsleyecek ,döşemelik kumaş kombinlerini nasıl seçeceğim? 

Tüm bu cümleleri okuyorsanız , doğru yerdesiniz.

B DEKOR DÖŞEMELİK KUMAŞLARI ,TÜRKİYE ' DE EVLERİ GÜZELLEŞTİRMEK İÇİN DÖŞEMELİK KUMAŞ ÜRETMEKTE VE ONLİNE OLARAK DİREKT ÜRETİCİDEN TÜKETİCİYE ULAŞTIRMAKTADIR. ( B DEKOR, üretici ve ihracatçı 23yıllık SOMETEKS şirketinin kurduğu yeni bir online satış markasıdır-Dünyada ve Türkiye'de bildiğiniz tüm ev tekstil markalarına, döşemelik kumaş üreticilerine satış yapmış,projeler geliştirmiştir.)

ÖNCELİKLE, KALİTELİ DÖŞEMELİK KUMAŞ NEDİR ?

Bir Tekstil Mühendisi olarak,yıllarını (23 yıl) döşemelik kumaş çeşitlerini geliştirmeye,tekniklerini oluşturmaya harcamış bir hanım işyeri sahibi olarak, kısaca şunu söyleyeyim. Döşemelik Kumaş, tüm tekstil kumaşlarının içinde " En sağlam-En kalın,gramajlı -En sık dokulu olması gereken" bir kumaştır.

Döşemelik kumaş seçerken asla en ucuzunu aramayın. Çünkü " Bir tekstil bezi değil - koltuk kumaşı satın alıyorsunuz" Yani, koltuk kumaşınızın bazı temel kalite standartlarında olması gereklidir ki, yıllarca kullanabilesiniz. Döşemelik kumaşlarda olması gereken kalite ölçekleri vardır. *Mardindale Testi: Aşınma dayanımı da deriz. Sürtünmelere dayanıklılığının yüksek olması şarttır. * Işık Haslığı Testi : Döşemelik kumaşınızın boya kalitesi ile ilgilidir. Bir kaç ayda rengi solan bir koltuk kumaşını kimse istemez.İplikten boyalı veya kazan boyalı döşemelik kumaşların muhakkak reaktif boya, digital boya desenli döşemelik kumaşların ise muhakkak süblimasyon tekstil boya tabanlı olması gereklidir. Solmaya dayanım sağlanır. 

Döşemelik kumaşın kaliteli oluşunun, dünya standartlarında kabul görmesi için bir çok teknik analiz daha vardır ama sizi bunaltmayayım :)

B DEKOR DÖŞEMELİK KUMAŞ KALİTESİ, TÜM DÜNYAYA İHRACAT YAPILAN ÜST-KALİTE STANDARTLARINDADIR .TÜM TEKNİK TESTLERDEN GEÇMİŞTİR

B DEKOR  DÖŞEMELİK KUMAŞLARI ; TÜRKİYE'DE BİR İLKİ GERÇEKLEŞTİRİYOR .Döşemelik kumaşı satın alırken kalitesi ile birlikte başka kriterler de vardır.Dekorasyon teknikleri,beğeniler devreye girer.Modern koltuk modelleri,Vıntage,Shabby chic,Country,İskandinav dekorasyon stillerine uygun döşemelik kumaşlar başkadır. Klasik, Avangard, Dömi klasik mobilyalara uygun döşemelik kumaşlar başkadır.Provans dekorasyona uygun koltuklara seçilebilecek koltuk kumaşları ise bambaşka ! Kırlent, yastık gibi koltuk aksesuarları için seçilebilecek yüzlerce çeşit döşemelik kumaş vardır. Mutfağınızda,çocuk odalarında ,puf-jozefin veya sandalyelerde yine zevkinize ve kullanım ihtiyacınıza göre çeşitler farklılaşır . 

B DEKOR DÖŞEMELİK KUMAŞ KOLEKSİYONU İÇİNDE TÜM BU ÇEŞİTLİLİĞİ BULABİLECEKSİNİZ . Döşemelik kumaş seçiminiz de ister herkesin kullandığı kadife döşemelik kumaş olsun, ister mat kadife , ister parlak kadife, ister chenille kadife döşemelik kumaş ,ister ucuz taytüyü döşemelik kumaş olsun sizin için koltukta nasıl duracağını da çalıştık.Keten döşemelik kumaş, Nubuk döşemelik kumaş çeşitleri, Amerikan kadifeler, Viskos İpek görsel kadifeler ,tüm bu döşemelik kumaş çeşitleri koltukta nasıldır, nasıl durur sizlere çalıştık, dekorasyonda gösterdik.Tabii, asıl zor olanı , desenli -dekoratif döşemelik kumaşların koltuk modellerinde nasıl durduğunu da " Photo Shop Mimari Çizim Programı " kullanarak başardık. Yani,Çizgili döşemelik kumaşların bir kanepede,bir berjerde veya bir sandalyede nasıl duracağını görebileceksiniz. Country çiçeklilerin, kareli döşemelik kumaşların, vintage soğuk damask desenlerinin, modern minimalist desenlerin koltukta duruşunu görebileceksiniz. B dekor döşemelik kumaşları,sitemizde kategori katagori ayrılmıştır. Leke tutmayan,Silinebilir, Çamaşır makinesinde yıkanabilir olup olmadığı belirtilmiş,Dokunma hissi , kullanım kolaylığı ifade edilmiştir. Beğeniler ve bütçeler dikkate alınmıştır. En ucuz ama en kaliteli döşemelik kumaşları da bulabilirsiniz B Dekor da , dünya sosyetesinde en zenginlerin kullanabildiği en özel, ayrıcalıklı olan döşemelik kumaşları da bulabilirsiniz.

BİZ, B DEKOR DÖŞEMELİK KUMAŞLARI ; DEKORASYONU VE KOLTUK MODELLERİNİ DİKKATE ALARAK ÇOK KALİTELİ KOLTUK KUMAŞLARI ÜRETİYORUZ VE EKONOMİK FİYATLAR İLE BEĞENİNİZE SUNUYORUZ.DÜNYANIN EN GÜZEL MOBİLYA-KOLTUK MODELLERİNİN KUMAŞLARINI SİZLERE SUNUYORUZ. AMACIMIZ TÜRK EVLERİNİ GÜZELLEŞTİRMEK. 

NOT : Yine de ;internetten -online olarak döşemelik kumaş alınır mı ? Nasıl güvenebilirim ? diye endişeleriniz varsa KALİTEYE DOKUNUN, RENGİN GÜZELLİĞİNİ EVİNİZDE TEST EDİN.

20 TL / Adet / Renk karşılığında 10 000 m2 depodan sizin istediğinizi topu iki kişi alıyor,bir parça kesiyor ve size kargo bizden olmak üzere numune gönderiyoruz. Tel : 0212 605 03 77 , TELEFON ile bize ulaşırsanız , WHATSSUP üzerinden resim gönderebilir, Mimari olarak ücretsiz fikir alabilirsiniz. 

 

 

Berjer Koltuk: 6 Metre - İkili Kanepe: 11 Metreİkili Koltuk: 13 Metre

Üçlü Koltuk (Eni 1.80 Metre) : 12 Metre - Üçlü Koltuk (Eni 2.10 Metre) : 14 Metre Üçlü Koltuk (Eni 2.80 Metre) : 18 Metre

Kollu Sandalye: 4,5 Metre - Tekli Koltuk: 4 MetrePuf: 2,5 Metre

Görünüm: Liste Tablo
Göster:
Sırala:
Dantel Desenli Döşemelik Kumaş-Krem

Dantel Desenli Döşemelik Kumaş-Krem

Dantel Desenli Döşemelik Kumaş .....
45.00 TL
Deri Desenli Nubuk Döşemelik Kumaş-Bej

Deri Desenli Nubuk Döşemelik Kumaş-Bej

Deri Desenli Nubuk Döşemelik Kumaş,Tempo Bej Rengi ; modern chesther koltuk modellerinde en çok kull...
49.00 TL
Deri Döşemelik Kumaş-Taba

Deri Döşemelik Kumaş-Taba

Deri Döşemelik Koltuk Kumaşı; Kumaş eni 140 cm'dir. .....
79.00 TL
Döşemelik Kumaş 5,5 cm Çizgili V1

Döşemelik Kumaş 5,5 cm Çizgili V1

Siyah Beyaz çizgili döşemelik kumaşımız mat kadife koltuk kumaşıdır.Kumaşın kalitesi, teknik scalası...
45.00 TL
Döşemelik Kumaş Damask Desenli-1

Döşemelik Kumaş Damask Desenli-1

Döşemelik kumaşlarda yepyeni yorumlardan biri . Avangard -klasik -dömiklasik koltuk takımlarınd...
45.00 TL
Ekose Döşemelik Kumaş-Siyah/Beyaz

Ekose Döşemelik Kumaş-Siyah/Beyaz

Ekose Desenli Döşemelik Kumaş .....
55.00 TL
İpek  Kadife Parlak Döşemelik Kumaş-Mavi

İpek Kadife Parlak Döşemelik Kumaş-Mavi

İpek  Kadife Parlak Döşemelik Kumaş; Hanımların gerçek kadife diye aradığı bir klasmandır . En ...
39.00 TL
Keten Döşemelik Kumaş-Krem Melanj

Keten Döşemelik Kumaş-Krem Melanj

Keten melanj döşemelik kumaş  .....
42.00 TL
Klasik Damask Desenli Döşemelik Kumaş-Turkuaz

Klasik Damask Desenli Döşemelik Kumaş-Turkuaz

Klasik Damask Desenli Döşemelik Kumaş .....
45.00 TL
Kuş ve Çiçek Desenli Kadife Döşemelik Kumaş-1

Kuş ve Çiçek Desenli Kadife Döşemelik Kumaş-1

Kuş ve Çiçek Desenli Kadife Döşemelik Kumaş .....
70.00 TL
Leopar Desenli Döşemelik Kumaş-Kahverengi

Leopar Desenli Döşemelik Kumaş-Kahverengi

Leopar Desenli Döşemelik Kumaş-Kahverengi .....
45.00 TL
Mat Kadife Döşemelik Kumaş-Krem

Mat Kadife Döşemelik Kumaş-Krem

Mat Kadife Döşemelik Kumaş - Krem Renk : Doğal , rahatlatıcı ve asil ... Mat kadife koltuk k...
39.00 TL