Mat Kadife Döşemelik Kumaşlar

Mat Kadife Döşemelik Kumaşlar

MAT KADİFE DÖŞEMELİK KUMAŞLARIN TEKNİK ÖZELLİKLERİ ; Kaliteli koltuk takımlarında gördüğünüz ,mat kadife olan kumaşlardır. Önce mat %100 micropolyester iplik ile " Döşemelik Örme Kumaş Makinelerinde " çok sık bir kumaş dokuruz.Resimlerdeki güzel renklere boyarız. Kadife hav yüksekliğini dikkatle seçer , " 1 " mm hav yüksekliğinde bırakırız. Kumaşa şardon ve sanforlama işlemi yaparız. İkinci bir kumaş alırız , laminasyon işleminden geçiririz .Döşemelik kumaşlarımızın kalite kontrolünü yapar , ambalajlar ve sizlerin beğenisinde satış yapılmak üzere stoklarız.

KUMAŞ HAMMADDESİ : %74 MATTE MİCRO POLYSTER  + % 26 POLY TEXTURİZED , DÖŞEMELİK KUMAŞ ENİ : 140 CM , KUMAŞ GRAMAJ : 390 GR / M2 

 

Sonuç , Tüm bu işlemler neden yapılır ? 

*Kumaşımız , tüm bu işlemlerden geçirildikten sonra şu kalite özelliklerini içerir .Güneşte solma yapmaz , aşınma mukavemeti çok yüksektir. Yani kolay kolay eskitemezsiniz . Hav dönmesi dediğimiz problem yoktur . Kolayca temizlenebilir , hatta özel iplik ve işlemler sonucu toz tutmama özelliği vardır . Mat kadife koltuk kumaşımızın leke tutmasından da korkmayın . Leke oluşturabilecek bir problem mi oldu ? Korkmayın ! Halı temizleme solisyonlarından birini lekelenen yere dökün , 5 dakika bekleyin. Nemli bir bezle veya ıslak mendil ile temizleyin. Leke kalmayacaktır. 

*Mat kadife döşemelik kumaşımızı ; koltuk , kanepe , berjer , sandalye , yatak başı , josephin gibi tüm ürünlerde rahatlıkla kullanabilirsiniz. Dekorasyon trendlerini dikkate alırsak ise ; Resimlerdeki gibi Chesterfield koltuk modellerine , Modern Kanepe tasarımlarına , Ahşap oyma Provans Koltuk modellerine öneririz. Tabii sizin koltuk modeliniz bu kumaşa uygun mu karar veremediyseniz , bize mail atabilirsizin. Mimari departmanımız , telefonunuza dönecek , WHATSAPP ile koltuk resimlerinizi görecek ve size bedelsiz hizmet verecektir . 

* İNTERNETTEN KOLTUK KUMAŞI ALINIR MI ? NASIL GÜVENECEKSİNİZ ? Şirketimiz , 1995 yılından beri "Ev tekstil ve Teknik Kumaş " konusunda hizmet veren 22 yıllık bir üretici firmadır.İmalat yaparız , ihracat yaparız , Türkiye de toptan bayilik veririz.  Online Satış Sitemiz "  B dekor " bu uzmanlığın yeni markasıdır . Kaliteli -  dekoratif -  özel tasarım ev tekstil ürünlerini , tüketiciye üretim fiyatları ile ulaştırabilmek yeni misyonumuz. 

Yine de , soru işaretleriniz mi var , hala güvenemiyor musunuz ? 

HER BEĞENDİĞİNİZ ÜRÜN İÇİN  "20 TL KARGO MASRAFI"  İLE TÜRKİYE 'NİN HER YERİNE NUMUNE GÖNDERİYORUZ.

KALİTEYE DOKUNUN , RENKLERİN EVİNİZE GETİRECEĞİ RUHU HİSSEDİN . 

Görünüm: Liste Tablo
Göster:
Sırala:
Mat Kadife Döşemelik Kumaş-Krem

Mat Kadife Döşemelik Kumaş-Krem

Mat Kadife Döşemelik Kumaş - Krem Renk : Doğal , rahatlatıcı ve asil ... Mat kadife koltuk k...
29.00 TL
Mat Kadife Döşemelik Kumaş-Açık Kahve

Mat Kadife Döşemelik Kumaş-Açık Kahve

Mat Kadife Döşemelik Kumaş - Açık kahve rengi ; dekorasyonda yalın -iddiasız ama klas bir sonuç aray...
29.00 TL
Mat Kadife Döşemelik Kumaş-Bej

Mat Kadife Döşemelik Kumaş-Bej

Mat Kadife Döşemelik Kumaş - Bej rengi en çok tercih edilen koltuk kumaşlarından biridir . Resimde g...
29.00 TL
Mat Kadife Döşemelik Kumaş-Kum Rengi

Mat Kadife Döşemelik Kumaş-Kum Rengi

Mat Kadife Döşemelik Kumaş kalitemizde kum rengi , İskandinav Tarzı dekorasyonu sevenler için uygula...
29.00 TL